Liposukcja - odsysanie tłuszczu Tychy i okolice

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą liposukcja - odsysanie tłuszczu, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 10 innych klinik z okolicy Tychów. Liposukcja - odsysanie tłuszczu można przeprowadzić m.in. w Klinika Chirurgii Mazan w Katowicach (17 km od Tychów) lub w Klinika Magnuccy w Katowicach (15 km od Tychów). Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Akcja Otyłość

Zdobądź wiedzę, wykonaj test i przekonaj się, czy dotyczy Cię problem otyłości.

San-Medical Centrum Medyczne

Bielsko-Biała, ul. Międzyrzecka 26 (34 km od Tychów)
9,6 / 10  •  Znakomita  •  71 opinii

Zabieg przeszedł bezproblemowo. Prawie bez bólu. Cała ekipa dba o pełen komfort pacjenta, a na efekty muszę jeszcze poczekać ale jestem dobrej myśli. Miałam dwa zabiegi, bo drugi był malutka poprawka. ~ Marzena (Liposukcja łydek, dr n. med. Artur Sandelewski)

 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - szyja 5000 zł
 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - ramiona 5000 zł
 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - brzuch 16000 zł
 • Liposukcja infradźwiękowa NIL - okolice biodrowe 8000 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Skin Laser Lubelscy - Katowice

Katowice, ul. Mickiewicza 14/2 (15 km od Tychów)
9,7 / 10  •  Znakomita  •  692 opinii

Bardzo dobra opieka podczas zabiegu, jestem zadowolona z Pani doktor i z pielęgniarek ~ zadowolona

 • Liposukcja Vaser Lipo HD 6500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa 4000 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - podbródek 4500 zł
 • Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo HD - ramiona 5500 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznejzadzwoń

Liposukcja - odsysanie tłuszczu najbliżej Tychów - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą liposukcja - odsysanie tłuszczu najbliżej Tychów na podstawie cenników z 10 placówek. Najniższa cena to 3500 zł za liposukcja podbródka natomiast najwyższa cena w Tychach wynosi do 8500 zł (liposukcja brzucha).

Ile kosztuje liposukcja - odsysanie tłuszczu w najbliższej odległości od Tychów?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi liposukcja - odsysanie tłuszczu najbliżej Tychów:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen liposukcja - odsysanie tłuszczu najbliżej Tychów

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Liposukcja podbródka
  Katowice, Brzozowa 54(16 km od Tychów)

  od 3500 zł
  do 3500 zł

  Katowice, 3 Maja 34(16 km od Tychów)

  od 4000 zł
  do 4000 zł

 • Liposukcja brzucha
  Katowice, Brzozowa 54(16 km od Tychów)
  liposukcja brzucha - od 8 500 zł liposukcja brzucha + biodra - od 10 000 zł liposukcja brzucha + uda wewnętrzne - od 10 000 zł liposukcja biodra + brzuch + uda wew. + zew. + kolana - od 20 000 zł

  od 8500 zł
  do 8500 zł

  Bielsko-Biała, Żywiecka 71(33 km od Tychów)

  od 8000 zł
  do 8000 zł

 • Liposukcja klasyczna SAL
  Bielsko-Biała, Żywiecka 71(33 km od Tychów)
  Liposukcja jednego obszaru - od 8000 zł Liposukcja wspomagana laserowo - od 11 000 zł Zabiegi łączone wyceniane są osobiście po konsultacji Zabiegi rekonstrukcyjne wyceniane osobiście po konsultacji

  od 8000 zł
  do 8000 zł

 • Liposukcja klatki piersiowej
  Bielsko-Biała, Żywiecka 71(33 km od Tychów)

  od 8000 zł
  do 8000 zł

Posiadamy również ofertę w 33 innych miastach. Sprawdź ceny liposukcja - odsysanie tłuszczu w innych miastach.

Liposukcja - odsysanie tłuszczu w Tychach - gdzie najlepiej?

Liposukcja to zabieg, polegający na mechanicznym usunięciu tkanki tłuszczowej. Należy do operacji z zakresu chirurgii plastycznej, a przeprowadzanie zabiegów tego typu wymaga kwalifikacji, które posiada chirurg plastyk. Pod mianem liposukcji figuruje kilka rodzajów zabiegów, różniących się od siebie głównie sposobami rozbijania tkanki tłuszczowej. Postać półpłynną tłuszczu, którą można odessać za pomocą specjalnych ssaków, uzyskuje się za pomocą takich nowoczesnych technologii jak laser czy ultradźwięki. Liposukcja jest dedykowana osobom, które posiadają niewielką nadwagę, a depozyty tłuszczowe są zlokalizowane w miejscach, które ciężko jest wymodelować za pomocą ćwiczeń i diety.

Gdzie w Tychach można poddać się zabiegowi liposukcji?

W celu wykonania zabiegu liposukcji można umówić się do lek. med. Zbigniewa Łuckiego, specjalisty chirurgii ogólnej I i II stopnia oraz chirurgii plastycznej. Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach (dawniej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego) doświadczenie zdobywał m. in. w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie oraz w Klinice Chirurgii Plastycznej w Łodzi. Jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Liposukcja – odsysanie tłuszczu jest zabiegiem, który należy do oferty kliniki chirurgii Plastycznej NZOZ Euroklinika, w Katowicach, oddalonych od Tychów o 20 km. Klinika oferuje liposukcję z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia Vaser Lipo. Tkanka tłuszczowa jest rozbijana za pomocą ultradźwięków, emitowanych z kaniuli, wprowadzanej pod skórę w strategicznych miejscach na ciele. Tłuszcz, usunięty podczas procesu liposukcji, może być ponownie wykorzystany do uzupełnienia i wymodelowania takich partii ciała jak twarz, piersi czy pośladki.

Instytut Zdrowia I Urody Cosmobell oferuje ultradźwiękową nieinwazyjną liposukcję - zabieg, stanowiący alternatywę dla klasycznej liposukcji, podczas którego usunięte zostają komórki tłuszczowe bez interwencji chirurga. Za pomocą urządzenia Liposuction Slim & Beauty Compact, wyposażonego w głowicę emitującą fale ultradźwiękowe o różnej częstotliwości od 25 do 50 kHz, niszczone są błony komórkowe komórek tłuszczowych. Proces nie powoduje uszkodzenia otaczających tkanek, uwolniony tłuszcz jest usuwany przez organizm na drodze naturalnych procesów metabolicznych.

Więcej na temat liposukcja - odsysanie tłuszczu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…