Odbudowa zęba kompozytem Tychy i okolice

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą odbudowa zęba kompozytem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 11 innych klinik z okolicy Tychów. Odbudowa zęba kompozytem można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (34 km od Tychów) w cenie 400 zł lub w Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej w Gliwicach (32 km od Tychów) gdzie cena za odbudowa zęba kompozytem wynosi 500 zł. W wymienionej placówce odbudowa zęba kompozytem wykonuje chirurg stomatolog. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Odbudowa zęba kompozytem najbliżej Tychów - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury odbudowa zęba kompozytem w 11 placówkach w Tychach. Najniższa cena wynosi 250 zł w APO Zdrowie, najwyższa to 1500 zł, natomiast średni koszt to 533 zł.

Ile kosztuje odbudowa zęba kompozytem w najbliższej odległości od Tychów?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi odbudowa zęba kompozytem najbliżej Tychów:

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny odbudowa zęba kompozytem w innych miastach.

Więcej na temat odbudowa zęba kompozytem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…