Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem Tychy i okolice

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 12 innych klinik z okolicy Tychów. Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w San-Medical Centrum Medyczne w Bielsku-Białej (34 km od Tychów) w cenie 200 zł lub w GlivClinic II w Katowicach (12 km od Tychów) gdzie cena za znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem wynosi 400 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem najbliżej Tychów - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w 12 placówkach w Tychach. Najniższa cena wynosi 100 zł w Centrum Zdrowia Sanvita, najwyższa to 400 zł, natomiast średni koszt to 283 zł.

Ile kosztuje znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w najbliższej odległości od Tychów?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem najbliżej Tychów:

Posiadamy również ofertę w 23 innych miastach. Sprawdź ceny znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem w innych miastach.

Więcej na temat znamiona barwnikowe / pieprzyki - usuwanie laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…