Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym Tychy i okolice

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą powiększenie punktu G kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Tychów. Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (34 km od Tychów) w cenie 2000 zł lub w Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia w Zawierciu (50 km od Tychów) gdzie cena za powiększenie punktu G kwasem hialuronowym wynosi 500 zł. W wymienionej placówce powiększenie punktu G kwasem hialuronowym wykonuje ginekolog-położnik. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym najbliżej Tychów - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w 5 placówkach w Tychach. Najniższa cena wynosi 500 zł w Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia, najwyższa to 2500 zł, natomiast średni koszt to 1640 zł.

Ile kosztuje powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Tychów?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększenie punktu G kwasem hialuronowym najbliżej Tychów:

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny powiększenie punktu G kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększenie punktu G kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…