Operacje i leczenie zatok Tychy - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie zatok w Tychach na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 100 zł za płukanie zatok metodą Proetza natomiast najwyższa cena w Tychach wynosi do 8000 zł (operacja endoskopowa zatok przynosowych FESS/FEOZ).

Ile kosztuje operacje i leczenie zatok w Tychach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie zatok w Tychy placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie zatok w Tychach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 27 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie zatok w innych miastach.

Operacje i leczenie zatok w Tychach - gdzie najlepiej?

Chore zatoki objawiają się, w zależności od lokalizacji schorzenia, przeciągłymi bólami w okolicy czoła (zatoki czołowe) lub częstymi bólami zębów, szczęk i policzków (zatoki szczękowe). W przypadku zatok sitowych występuje niedrożność i ból nosa oraz obrzęk powiek, natomiast przy zapaleniu zatok klinowych ma miejsce ból ucha, szyi a także ból na szczycie głowy. Przy takich dolegliwościach istotna jest pełna diagnostyka zatok z zakresu wywiadu i badania lekarskiego, badania przy pomocy endoskopu a nawet za pomocą tomografii komputerowej, dzięki którym laryngolog może podjąć odpowiednie leczenie zachowawcze lub operacyjne.

Leczenie zatok w ofercie tyskich oddziałów laryngologicznych

Wyleczyć operacyjnie zatoki można na Oddziale Otolaryngologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Megrez w Tychach. Przeprowadzane są tutaj operacje częściowe i radykalne w nowotworach nosa i zatok oraz operacje zatoki szczękowej metodą Caldwell-Luca. Ponadto można poddać się tutaj również: operacyjnej ablacji śluzówki nosa, zabiegowi korygującemu przegrodę nosową, zabiegowi usunięcia polipów z nosa czy operacji korekcyjnej małżowin nosowych.

Lekarzem, zajmującym się na terenie Tychów leczeniem przewlekłych stanów zapalnych zatok, jest lek. med. Adam Synowski, otolaryngolog (specjalizacja I stopnia w 2001 oraz II stopnia w 2007 roku), posiadający doświadczenie z leczenia laryngologicznego (zatok i innych struktur górnego układu oddechowego), zdobyte m.in. w Oddziale Laryngologicznym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach (w latach 1998-2012). Brał udział także w licznych szkoleniach z zakresu laryngologii, np. w kursie "Głowa i szyja - wprowadzenie do diagnostyki i terapii" (zorganizowanym przez Klinikę Otolaryngologii Akademii Medycznej w Białymstoku) czy w Krajowym Zjeździe Otolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi (Poznań, 2006 rok).

Operacje i leczenie zatok oferowane jest także przez Centrum Medyczne Angelius Provita, znajdujące się w Katowicach (19 km od Tychów). Stosowaną tutaj metodą leczącą zatoki jest funkcjonalna endoskopowa operacja zatok (FESS) oraz balonikowanie zatok.  Ponadto pacjent zostać może tutaj poddany pełnej diagnostyce przy zapaleniu zatok z zakresu badań endoskopowych jam nosa czy tomografii komputerowej zatok przynosowych. Ponadto można tu wyleczyć również polipy nosa, zlikwidować chrapanie oraz endoskopowo udrożnić drogi łzowe, usunąć migdałki metodą koblacji czy poddać się operacjom plastycznym nosa.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie zatok w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Mysłowice, Oświęcim, Ruda Śląska, Sosnowiec, Chorzów, Jaworzno, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Będzin, Żory, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Piekary Śląskie, Gliwice, Bielsko-Biała, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Tarnowskie Góry, Żywiec, Zawiercie oraz Cieszyn.

Więcej na temat operacje i leczenie zatok

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…