Leczenie żylaków nóg Tychy

Liczba metod, którymi współcześnie usuwa się żylaki jest naprawdę duża. Skleroterapia, klejenie czy zabiegi z użyciem lasera to tylko kilka przykładów. Chcesz poddać się leczeniu żylaków w Tychach? Zapoznaj się z ofertą 21 tutejszych placówek i wygodnie umów się na wizytę.

Leczenie żylaków nóg

W świadomości pacjentów żylaki często funkcjonują jedynie jako defekt estetyczny. W rzeczywistości jest to znacznie poważniejszy problem. Nadmiernie poszerzone i zdeformowane żyły są objawem nieprawidłowego krążenia krwi, co powinno skłonić chorego do konsultacji z lekarzem.

Inne placówki w pobliżu Tychów

Euroklinika

Bielsko-Biała, ul. Żółkiewskiego 40 (32 km od Tychów)
8,6 / 10  •  Bardzo dobra  •  340 opinii

Jestem zadowolona ~ Katarzyna (Laserowe leczenie żylaków, lek. Tomasz Kozik)

  • Leczenie żylaków od 3100 zł
  • Laserowe leczenie żylaków od 3100 zł
  • Skleroterapia żylaków 350 zł
  • Operacja żylaków od 1800 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 200 zł

Lekarze wykonujący leczenie żylaków nóg w Tychach

W Tychach posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 21 różnych placówkach. Usługa leczenie żylaków w Tychach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, chirurga naczyniowego, angiologa i flebologa.

lek. Jakub Gęborski

chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, angiolog

w Medix

9,7 / 10
dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

9,5 / 10
lek. Tomasz Kozik

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Euroklinika

8,0 / 10
lek. Magdalena Biernacka

chirurg naczyniowy

w Centrum Medyczne Severux

lek. Zuzanna Horynecka

chirurg ogólny

w Centrum Medyczne Severux

Leczenie żylaków nóg Tychy - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie żylaków nóg w Tychach na podstawie cenników z 21 placówek. Najniższa cena to 200 zł za skleroterapia żylaków natomiast najwyższa cena w Tychach wynosi do 6000 zł (laserowe leczenie żylaków nóg).

Ile kosztuje leczenie żylaków nóg w Tychach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie żylaków nóg w Tychy placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie żylaków nóg w Tychach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 55 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie żylaków nóg w innych miastach.

Leczenie żylaków nóg w Tychach - gdzie najlepiej?

Żylaki kończyn dolnych to poważny problem natury zdrowotnej oraz estetycznej. Nieleczone, mogą być przyczyną m.in. zakrzepowego zapalenia żył powierzchniowych, a nawet owrzodzeń. Obecnie istnieje wiele metod leczenia tego schorzenia. Niewielkie żylaki leczy się poprzez ich ostrzykiwanie środkiem chemicznym (skleroterapia). Usuwa się je również przy wykorzystaniu np. lasera, fal radiowych oraz pary wodnej.

Gabinet zabiegowy w Med Beauty Gabinet zabiegowy w Med Beauty

Gdzie szukać pomocy?

W swojej ofercie leczenie żylaków kończyn dolnych ma lek. med. Paweł Ćwik, specjalista chirurg ogólny i chirurg naczyniowy. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Naczyniowej Małopolskiego Centrum Sercowo-Naczyniowego Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Chrzanowie. Jest członkiem prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej. Udać się do niego można na laserowe leczenie żylaków (EVLT), laserowe przezkórne zamykanie naczynek oraz skleroterapię teleangiektazji i żylaków siatkowatych. Pacjenci poddać się u niego mogą również kompresjoterapii oraz diagnostyce dopplerowskiej żył, tętnic i aorty. Jego oferta obejmuje ponadto leczenie zachowawcze chorób tętnic i żył oraz kwalifikacje do zabiegów endowaskularnych (wewnątrznaczyniowych).

Chirurgia naczyniowa w Tychach

Na leczenie żylaków kończyn dolnych w Tychach udać się także można do kliniki Medicus Estetic, w której przeprowadzana jest cała gama procedur z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej. Do placówki udać się można na miniflebektomię Varady’ego, wewnątrznaczyniowy zabieg strippingu laserowego (EVLT - laser diodowy wysokiej mocy 1470nm z włóknami radialnymi) oraz zabieg z wykorzystaniem fal radiowych (metoda leczenia żylaków nóg EVRF). W ośrodku pacjenci poddać się mogą również skleroterapii piankowej metodą Tessariego, oferta kliniki obejmuje też zamykanie naczynek laserem Nd:Yag Mydon oraz usuwanie rumienia za pomocą laseroterapii VPL (VPL Energist Ultra).
W Tychach osoby, zmagające się z żylakami kończyn dolnych, pomocy szukać mogą również w Specjalistycznym Centrum Medycznym ARKAMEDIC. W placówce poddać się można skleroterapii (środek Aethoxysklerol- substancja czynna Polidokanol), do ośrodka udać się można również na operacyjne leczenie żylaków kończyn dolnych. Oferta Centrum obejmuje ponadto diagnostykę dopplerowską tętnic i żył oraz leczenie zachowawcze chorób naczyń żylnych i ich powikłań oraz miażdżycy tętnic kończyn i jej powikłań.

 

Gabinet zabiegowy w AkaiMed Gabinet zabiegowy w AkaiMed

Pacjenci szukali zabiegu leczenie żylaków nóg w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Mysłowice, Oświęcim, Ruda Śląska, Sosnowiec, Jaworzno, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Tarnowskie Góry, Żywiec oraz Zawiercie.

Więcej na temat leczenie żylaków nóg

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…