Odmładzanie pochwy laserem Tychy

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Tychów

Lekarze wykonujący odmładzanie pochwy laserem w Tychach

W Tychach posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 11 różnych placówkach. Usługa rewitalizacja pochwy laserem w Tychach jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

lek. Emilia Sitkiewicz

ginekolog-położnik

w Klinika Galena

10 / 10
dr n. med. Bogdan Szymala

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w Klinika Galena

9,5 / 10
dr n. med. Dawid Serafin

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

dr n. med. Dagmara Pluta

ginekolog-położnik

w SERAFIN Klinika dla Kobiet

Odmładzanie pochwy laserem Tychy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury odmładzanie pochwy laserem w 11 placówkach w Tychach. Najniższa cena wynosi 1000 zł w ARTESMED, najwyższa to 2000 zł, natomiast średni koszt to 1364 zł.

Ile kosztuje odmładzanie pochwy laserem w Tychach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi odmładzanie pochwy laserem w Tychy placówkach:

Posiadamy również ofertę w 31 innych miastach. Sprawdź ceny odmładzanie pochwy laserem w innych miastach.

Odmładzanie pochwy laserem w Tychach - gdzie najlepiej?

Zabieg odmładzania pochwy laserem to naświetlanie jej tkanek za pomocą tego urządzenia. Światło lasera wpływa na stymulację kolagenu w pochwie (w jej błonie śluzowej i powięzi miedniczej). W wyniku tego procesu tkanki pochwy stają się bardziej sprężyste, grubsze i lepiej napięte. Przyczynia się to do zmniejszenia obwodu pochwy, przywrócenia jej naturalnej kwasowości, usunięcia suchości a nawet zmniejszenia podatności na infekcje. Dodatkową korzyścią takiego zabiegu jest wyleczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Zabieg laserowej rewitalizacji pochwy jest nieinwazyjny, bezbolesny, a efekt utrzymuje się przez okres do dwóch lat. Całkowity efekt odczuwalny jest po 4 tygodniach od zabiegu, natomiast przez 7 dni pacjentka powinna powstrzymać się od współżycia seksualnego.

Odmładzanie pochwy laserem w Tychach

Na zabieg laserowej rewitalizacji pochwy można udać się do Kliniki Este Derm w Tychach. Placówka ta wyposażona jest w laser CO2 DANA, za pomocą którego przeprowadzane są zabiegi ginekologii estetycznej. Poza odmładzaniem pochwy, w placówce oferowane są takie zabiegi jak laserowe odmładzanie krocza, plastyka warg sromowych, zabieg nacięcia błony dziewiczej a także laserowe wybielanie warg sromowych czy laserowe wybielanie odbytu. Pacjentka może poddać się także laserowej korekcie blizn po cięciu cesarskim czy laserowemu leczeniu nietrzymania moczu.

Odmładzanie pochwy laserem oferowane jest także przez Klinikę Ginekologii Plastycznej Gynecentrum, mieszczącą się w Katowicach (19 km od Tychów). Zabiegi takie wykonywane są tutaj laserem  MonaLisa Touch, który oprócz rewitalizacji pochwy (w przypadku jej rozluźnienia) wykorzystywany może być także do zabiegów labioplastyki warg sromowych. Inne proponowane tutaj zabiegi ginekologii plastycznej to nacięcie błony dziewiczej, rekonstrukcja błony dziewiczej, plastyka uwypuklenia łechtaczki a także lifting okolic intymnych za pomocą nici Vaginal Narrower czy wypełnienie warg sromowych większych i mniejszych oraz uwypuklenie punktu G za pomocą wypełniaczy (kwas hialuronowy).

Lekarzem, do którego może udać się pacjentka, chcąca poddać się rekonstrukcji korekcyjnej waginy laserem, jest lek. med. Roman Spyra, ginekolog i położnik (specjalizacja I stopnia w 1999 roku), przyjmujący niedaleko Tychów - na terenie Katowic. Lekarz ten posiada wiele certyfikatów z odbytych szkoleń z ginekologii estetycznej, w tym certyfikat "obsługi lasera oraz podstawy obsługi i pracy z aparatem Fotona Spectro SP", którym to urządzeniem posługuje się przy rewitalizacji pochwy oraz zabiegach leczących nietrzymanie moczu u kobiet.

Pacjenci szukali zabiegu odmładzanie pochwy laserem w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Mysłowice, Oświęcim, Ruda Śląska, Sosnowiec, Chorzów, Jaworzno, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Będzin, Żory, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Tarnowskie Góry, Żywiec, Zawiercie oraz Cieszyn.

Więcej na temat odmładzanie pochwy laserem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…