Usuwanie mięśniaków macicy Tychy i okolice

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie i operacje mięśniaków macicy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Tychów. Leczenie i operacje mięśniaków macicy można przeprowadzić m.in. w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (34 km od Tychów) w cenie 5000 zł lub w Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia w Zawierciu (50 km od Tychów) gdzie cena za leczenie i operacje mięśniaków macicy wynosi 2000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Tychów - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Tychów na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 2000 zł za usunięcie mięśniaków macicy metodą elektroresekcji natomiast najwyższa cena w Tychach wynosi do 5000 zł (usunięcie mięśniaków macicy laparoskopowo).

Ile kosztuje leczenie i operacje mięśniaków macicy w najbliższej odległości od Tychów?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Tychów:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie i operacje mięśniaków macicy najbliżej Tychów

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 18 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie i operacje mięśniaków macicy w innych miastach.

Więcej na temat leczenie i operacje mięśniaków macicy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…