Inne placówki w pobliżu Tychów

Medix

Będzin, ul. Kościuszki 6 (23 km od Tychów)
9,7 / 10  •  Znakomita  •  431 opinii
  • USG Doppler żył 200 zł
  • USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych 200 zł
  • USG Doppler aorty i tętnic biodrowych 200 zł
  • USG Doppler naczyń jamy brzusznej z konsultacją 250 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 200 zł

Lekarze wykonujący badania USG Doppler w Tychach

W Tychach posiadamy w ofercie 10 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 24 różnych placówkach.

lek. Jakub Gęborski

chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, angiolog

w Medix

9,7 / 10
lek. Tomasz Kozik

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Euroklinika

8,0 / 10
dr n. med. Maciej Cebula

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Oskar Bożek

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Bartosz Kokoszka

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Anna Krzywda

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Łukasz Pawełek

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Aleksandra Miziniak - Chmielewska

neurolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Michał Olejczyk

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, angiolog

w Poliklinika Doktora Bessera

lek. Aleksander Czajka

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, angiolog

w Poliklinika Doktora Bessera

Badania USG Doppler Tychy - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą badania USG Doppler w Tychach na podstawie cenników z 24 placówek. Najniższa cena to 100 zł za USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych natomiast najwyższa cena w Tychach wynosi do 390 zł (USG Doppler naczyń jamy brzusznej z konsultacją).

Ile kosztuje badania USG Doppler w Tychach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi badania USG Doppler w Tychy placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen badania USG Doppler w Tychach

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 51 innych miastach. Sprawdź ceny badania USG Doppler w innych miastach.

Badania USG Doppler w Tychach - gdzie najlepiej?

Badanie USG Doppler wykonuje lekarz radiolog za pomocą specjalnej głowicy. Urządzenie to wytwarza ultradźwięki i rejestruje echo fal, które odbijają się od tkanek oraz narządów. Głowica przypięta jest do aparatu ultrasonograficznego, który odbiera częstotliwości fal ultradźwiękowych, odbijających się od płynącej w żyłach krwi i cały obraz rejestruje na ekranie. Badanie ultrasonograficzne Dopplera jest konieczne w przypadkach, gdy pacjent cierpi na stan po urazie naczyń, miażdżycę w obrębie kończyn górnych lub dolnych oraz przy problemach z bólem kończyn. USG Doppler okazuje się również konieczne, kiedy pojawiają się objawy, takie jak parestezje, drętwienie lub marznięcie kończyn. Diagnostykę warto również przeprowadzić kontrolnie po wczepieniu graftu lub po zabiegu rekonstrukcji naczyń. Badanie ultrasonograficzne Doppler jest zabiegiem nieinwazyjnym, bezbolesnym i nieszkodliwym dla zdrowia.

Gdzie wybrać się na badanie USG Doppler w Tychach?

Badanie ultrasonograficzne Doppler przeprowadzone są w Centrum Medycznym Hygea, gdzie lekarze z tej kliniki wykonują badania USG metodą Color Doppler przy użyciu aparatu firmy General Electric - Logic E. W ośrodku przeprowadzana jest diagnostyka naczyń tętniczych, żył szyi, jak również jamy brzusznej. Ponadto, badania obejmują kończyny górne oraz dolne.

Oceny stanu żył oraz tętnic podejmują się także lekarze z Samodzielnej Pracownia Diagnostyki Obrazowej “Tomograf”. Badania wykonywane są tam za pomocą aparatu ultrasonograficznego firmy Simens - Acuson X-300. W klinice przeprowadzana jest diagnostyka Doppler tętnic wewnątrzczaszkowych, jamy brzusznej czy tętnic szyjnych. Specjaliści z kliniki zajmują się również badaniem tętnic nerkowych, układu wrotnego oraz  aorty i tętnic biodrowych.

Badania USG Doppler wykonują lekarze z placówki Orbimed, którzy korzystają z aparatów ultrasonograficznych firmy GE: Voluson 730 Expert oraz Voluson E8 Expert. Pacjenci kliniki mogą tam poddać się diagnostyce zwężeń i niedrożności w tętnicach kończyn dolnych, jak i badaniu zwężeń miażdżycowych, które powstają w tętnicach szyjnych. Ponadto, przeprowadzana jest tam także diagnostyka żył kończyn dolnych, umożliwiająca wykrycie niewydolności zastawkowej  bądź wykrwawienie zakrzepicy. W placówce wykonywane są również badania USG szyi i tkanek miękkich czy USG jamy brzusznej i miednicy. Specjaliści z tego ośrodka zajmują się badaniami zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Pacjenci szukali zabiegu badania usg doppler w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Mysłowice, Oświęcim, Ruda Śląska, Jaworzno, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Tarnowskie Góry, Żywiec oraz Zawiercie.

Więcej na temat badania USG Doppler

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…