INTER-MED

Będzin, ul. Ignacego Krasickiego 14(23 km od Tychów)
8,8 / 10  •  Bardzo dobra  •  969 opinii
 • USG Doppler żył od 120 zł
 • USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych od 120 zł
 • USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych z konsultacją 300 zł
 • USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych z konsultacją 300 zł

  Inne placówki w pobliżu Tychów

  Medix

  Będzin, ul. Modrzejowska 40(23 km od Tychów)
  9,8 / 10  •  Znakomita  •  360 opinii
  • USG Doppler żył 160 zł
  • USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych 160 zł
  • USG Doppler aorty i tętnic biodrowych 160 zł
  • USG Doppler naczyń jamy brzusznej z konsultacją 200 zł
  • Konsultacja z chirurgiem naczyniowym 160 zł

  Lekarze wykonujący badania USG Doppler w Tychach

  W Tychach posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 23 różnych placówkach.

  lek. Jakub Gęborski

  chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, angiolog

  w Medix

  9,7 / 10
  lek. Marek Klar

  chirurg ogólny, chirurg onkolog

  w Gabinet Lekarski Marek Klar

  9,4 / 10
  lek. Tomasz Kozik

  chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

  w Euroklinika

  8,0 / 10
  lek. Michał Olejczyk

  chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, angiolog

  w Poliklinika Doktora Bessera

  lek. Aleksander Czajka

  chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, angiolog

  w Poliklinika Doktora Bessera

  Badania USG Doppler Tychy - cena

  Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą badania USG Doppler w Tychach na podstawie cenników z 23 placówek. Najniższa cena to 100 zł za USG Doppler tętnic szyjnych / kręgowych natomiast najwyższa cena w Tychach wynosi do 269 zł (USG Doppler żył / tętnic kończyn górnych).

  Ile kosztuje badania USG Doppler w Tychach?

  Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi badania USG Doppler w Tychy placówkach:

  cena minimalna
  cena maksymalna

  Tabela cen badania USG Doppler w Tychach

  Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

  Posiadamy również ofertę w 50 innych miastach. Sprawdź ceny badania USG Doppler w innych miastach.

  Badania USG Doppler w Tychach - gdzie najlepiej?

  Badanie USG Doppler wykonuje lekarz radiolog za pomocą specjalnej głowicy. Urządzenie to wytwarza ultradźwięki i rejestruje echo fal, które odbijają się od tkanek oraz narządów. Głowica przypięta jest do aparatu ultrasonograficznego, który odbiera częstotliwości fal ultradźwiękowych, odbijających się od płynącej w żyłach krwi i cały obraz rejestruje na ekranie. Badanie ultrasonograficzne Dopplera jest konieczne w przypadkach, gdy pacjent cierpi na stan po urazie naczyń, miażdżycę w obrębie kończyn górnych lub dolnych oraz przy problemach z bólem kończyn. USG Doppler okazuje się również konieczne, kiedy pojawiają się objawy, takie jak parestezje, drętwienie lub marznięcie kończyn. Diagnostykę warto również przeprowadzić kontrolnie po wczepieniu graftu lub po zabiegu rekonstrukcji naczyń. Badanie ultrasonograficzne Doppler jest zabiegiem nieinwazyjnym, bezbolesnym i nieszkodliwym dla zdrowia.

  Gdzie wybrać się na badanie USG Doppler w Tychach?

  Badanie ultrasonograficzne Doppler przeprowadzone są w Centrum Medycznym Hygea, gdzie lekarze z tej kliniki wykonują badania USG metodą Color Doppler przy użyciu aparatu firmy General Electric - Logic E. W ośrodku przeprowadzana jest diagnostyka naczyń tętniczych, żył szyi, jak również jamy brzusznej. Ponadto, badania obejmują kończyny górne oraz dolne.

  Oceny stanu żył oraz tętnic podejmują się także lekarze z Samodzielnej Pracownia Diagnostyki Obrazowej “Tomograf”. Badania wykonywane są tam za pomocą aparatu ultrasonograficznego firmy Simens - Acuson X-300. W klinice przeprowadzana jest diagnostyka Doppler tętnic wewnątrzczaszkowych, jamy brzusznej czy tętnic szyjnych. Specjaliści z kliniki zajmują się również badaniem tętnic nerkowych, układu wrotnego oraz  aorty i tętnic biodrowych.

  Badania USG Doppler wykonują lekarze z placówki Orbimed, którzy korzystają z aparatów ultrasonograficznych firmy GE: Voluson 730 Expert oraz Voluson E8 Expert. Pacjenci kliniki mogą tam poddać się diagnostyce zwężeń i niedrożności w tętnicach kończyn dolnych, jak i badaniu zwężeń miażdżycowych, które powstają w tętnicach szyjnych. Ponadto, przeprowadzana jest tam także diagnostyka żył kończyn dolnych, umożliwiająca wykrycie niewydolności zastawkowej  bądź wykrwawienie zakrzepicy. W placówce wykonywane są również badania USG szyi i tkanek miękkich czy USG jamy brzusznej i miednicy. Specjaliści z tego ośrodka zajmują się badaniami zarówno dorosłych, jak i dzieci.

  Pacjenci szukali zabiegu badania usg doppler w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Mysłowice, Oświęcim, Ruda Śląska, Jaworzno, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Zabrze, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Tarnowskie Góry, Żywiec oraz Zawiercie.

  Więcej na temat badania USG Doppler

  Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…