Powiększanie ust kwasem hialuronowym Tychy i okolice

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą powiększanie ust kwasem hialuronowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 21 innych klinik z okolicy Tychów. Powiększanie ust kwasem hialuronowym można przeprowadzić m.in. w San-Medical Centrum Medyczne w Bielsku-Białej (34 km od Tychów) w cenie 1200 zł lub w Medestetic Gliwice w Gliwicach (32 km od Tychów) gdzie cena za powiększanie ust kwasem hialuronowym wynosi 1200 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym najbliżej Tychów - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury powiększanie ust kwasem hialuronowym w 21 placówkach w Tychach. Najniższa cena wynosi 700 zł w Poliklinika Doktora Bessera, najwyższa to 1340 zł, natomiast średni koszt to 1003 zł.

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym w najbliższej odległości od Tychów?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi powiększanie ust kwasem hialuronowym najbliżej Tychów:

Posiadamy również ofertę w 42 innych miastach. Sprawdź ceny powiększanie ust kwasem hialuronowym w innych miastach.

Więcej na temat powiększanie ust kwasem hialuronowym

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…