USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych Tychy

Inne placówki w pobliżu Tychów

Lekarze wykonujący USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w Tychach

W Tychach posiadamy w ofercie 8 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 21 różnych placówkach.

lek. Jakub Gęborski

chirurg naczyniowy, chirurg ogólny, angiolog

w Medix

9,7 / 10
lek. Tomasz Kozik

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Euroklinika

8,0 / 10
lek. Aleksander Czajka

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, angiolog

w Poliklinika Doktora Bessera

dr n. med. Maciej Cebula

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Oskar Bożek

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Bartosz Kokoszka

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Anna Krzywda

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

lek. Łukasz Pawełek

radiolog

w Centrum Medyczne Severux

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych Tychy - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w 21 placówkach w Tychach. Najniższa cena wynosi 120 zł w CM POLMED, Katowice Dąbrówki, najwyższa to 329 zł, natomiast średni koszt to 232 zł.

Ile kosztuje USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w Tychach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w Tychy placówkach:

Posiadamy również ofertę w 47 innych miastach. Sprawdź ceny USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w innych miastach.

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w Tychach - gdzie najlepiej?

Badanie ultrasonograficzne Dopplera żył / tętnic kończyn dolnych to bezbolesna i nieinwazyjna procedura diagnostyczna, która pozwala szybko i precyzyjnie sprawdzić stan żył lub tętnic i wykryć wszelkie nieprawidłowości w ich obrębie. Wskazaniem do wykonania badania może być ból kończyn, obrzęki czy żylaki kończyn. Badanie wykonuje się przy użyciu specjalnej głowicy, emitującej ultradźwięki. Przesyłany przez urządzenie sygnał odbierany jest w postaci zapisu graficznego, wyświetlanego na monitorze aparatu ultrasonograficznego.

Gdzie w Kielcach wykonywane jest USG Dopplera?

USG metodą Dopplera wykonują specjaliści z Centrum Zdrowia DARIMED, korzystając z ultrasonografu Philips HD 15. W klinice przeprowadzane są badania Dopplerowskie naczyń - żył lub tętnic kończyn dolnych, w ofercie znajduje się również USG Doppler tętnic lub żył kończyn górnych oraz USG Doppler tętnic szyjnych i kręgowych. W placówce wykonywane są badania ultrasonograficzne jamy brzusznej, tarczycy czy węzłów chłonnych, w ofercie ośrodka znajduje się też diagnostyka USG stawów i mięśni.

USG Doppler żył i tętnic kończyn dolnych przeprowadza w swoim gabinecie także lek. med. Anna Szarnecka Sojda, posiadająca specjalizację z angiologii oraz chorób wewnętrznych. Zajmuje się leczeniem i diagnostyką chorób układu naczyniowego, pomaga także w przypadkach niewydolności żylnej, owrzodzeniach żylnych czy obrzękach kończyn dolnych. Leczy miedzy innymi niedokrwienie kończyn górnych i dolnych, choroby tętnic trzewnych i aorty. Wśród wykonywanych przez nią badań USG znajduje się diagnostyka Dopplera tętnic i żył kończyn dolnych i górnych, przeprowadza także badanie ultrasonograficzne Dopplera tętnic nerkowych, tętnic i żył szyjnych i kręgowych oraz USG jamy brzusznej. Badania USG Dopplera wykonuje z pomocą sprzętu MyLab™Seven firmy ESAOTE.

Również specjalista radiolog dr n. med. Jacek Heciak przeprowadza w Kielcach diagnostykę ultrasonograficzną metodą Dopplera żył i tętnic nóg. Dr Heciak należy do Towarzystwa Radiologicznego oraz Ultrasonograficznego. W 2004 roku uczestniczył w Zjeździe Radiologów Polskich, natomiast w 2009 roku brał udział w kursie medycznym, „Doppler - poziom zaawansowany”. W swojej pracy korzysta z aparatu ultrasonograficznego Aloka Pro Sound Alpha 7. Przeprowadza badania USG Dopplera kolorowego żył i tętnic, w tym badanie kończyn górnych oraz dolnych, USG tętnic kończyn dolnych, tętnic szyjnych i kręgowych oraz tętnic podobojczykowych.

Pacjenci szukali zabiegu usg doppler żył / tętnic kończyn dolnych w pobliżu Tychów, w miejscowościach: Mysłowice, Oświęcim, Ruda Śląska, Jaworzno, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Rybnik, Jastrzębie-Zdrój, Tarnowskie Góry, Żywiec oraz Zawiercie.

Więcej na temat USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…