Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym Tychy i okolice

Bezpośrednio w Tychach nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 11 innych klinik z okolicy Tychów. Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym można przeprowadzić m.in. w Klinika Magnuccy w Katowicach (15 km od Tychów) w cenie 600 zł lub w TOP CLINIC DER-MED w Katowicach (16 km od Tychów) gdzie cena za leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym wynosi 610 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym najbliżej Tychów - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w 11 placówkach w Tychach. Najniższa cena wynosi 600 zł w SayWOW! Clinic Katowice, najwyższa to 1200 zł, natomiast średni koszt to 777 zł.

Ile kosztuje leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w najbliższej odległości od Tychów?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym najbliżej Tychów:

Posiadamy również ofertę w 25 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym w innych miastach.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…