Operacja i leczenie migdałków Łódź

Klinika Nowoczesnej Laryngologii dr n. med. Jacek Schmidt

Łódź, ul. Mikołaja Kopernika 72 lok. 169
9,9 / 10  •  Znakomita  •  154 opinii
  • Usunięcie migdałków podniebiennych metodą koblacji 1500 zł
  • Usunięcie migdałków podniebiennych endoskopowo 4000 zł
  • Zmniejszenie migdałków podniebiennych 1500 zł
  • Usunięcie migdałka gardłowego z wycięciem migdałków podniebi... 4000 zł
  • Konsultacja laryngologiczna 220 zł

Lekarze wykonujący operacje i leczenie migdałków w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa operacje i leczenie migdałków w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez laryngologa i otolaryngologa.

dr n. med. Jacek Schmidt

laryngolog

w Klinika Nowoczesnej Laryngologii dr n. med. Jacek Schmidt

10 / 10

Operacje i leczenie migdałków Łódź - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie migdałków w Łodzi na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 1500 zł za zmniejszenie migdałków podniebiennych natomiast najwyższa cena w Łodzi wynosi do 4000 zł (usunięcie migdałków podniebiennych endoskopowo).

Ile kosztuje operacje i leczenie migdałków w Łodzi?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie migdałków w łódzkich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie migdałków w Łodzi

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie migdałków w innych miastach.

Operacje i leczenie migdałków w Łodzi - gdzie najlepiej?

W leczeniu operacyjnym migdałków (w przypadku ich przerostu) przeprowadza się tonsillektomię, czyli zabieg usunięcia migdałków podniebiennych, tonsillotomię (polegającą na podcięciu migdałków podniebiennych) oraz adenotomię (usunięcie migdałka gardłowego). Tego typu procedury wykonuje się w najczęściej u dzieci (w znieczuleniu ogólnym).

Leczenie operacyjne migdałków w Łodzi – gdzie można się na nie udać

Operacje migdałków na terenie Łodzi wykonuje lek. med. Wojciech Kałużny, specjalista otolaryngolog, który doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Laryngologii w Szpitalu Wojewódzkim w Zgierzu. Udać się do niego można na podcięcie migdałków podniebiennych (tonsillektomia) przy użyciu noża elektrycznego, przecięcie migdałków podniebiennych (tonsillotomia) oraz endoskopowe usunięcie migdałka gardłowego (adenotomia). Poddać się u niego można także endoskopowemu badaniu nosa i migdałka gardłowego oraz zabiegowi, polegającemu na zamykaniu krypt migdałków podniebiennych metodą bipolarnej ablacji. Jego oferta obejmuje także inne procedury laryngologiczne, w tym podcięcie wędzidełka języka, plastykę małżowin nosowych metodą bipolarnej ablacji śródtkankowej, drenaż wentylacyjny w leczeniu wysiękowego zapalenia ucha środkowego oraz operację przegrody nosa.

W swojej ofercie operacje i leczenie migdałków w Łodzi posiada także Szpital Salve, w którym przeprowadzany jest pełny wachlarz procedur z zakresu otolaryngologii. Do placówki udać się można na całkowite usunięcie migdałków podniebiennych, usunięcie trzeciego migdałka oraz usunięcie migdałka gardłowego z podcięciem migdałków podniebiennych. W ośrodku adenotomia łączona jest również z drenażem uszu. Oferta Szpitala obejmuje ponadto operację przegrody nosa i zmniejszenie małżowin nosowych, wziernikowanie krtani oraz endoskopową operację zatok FESS (z usunięciem polipów, operacją krzywej przegrody nosowej, zmniejszenie małżowin nosowych).

W Łodzi na leczenie migdałków udać się można do Centrum Medycznego Swiss Medicus, w którym świadczone są kompleksowe usługi z zakresu m.in. leczenia chrapania. W ośrodku pacjenci poddać się mogą operacji usunięcia migdałków podniebiennych oraz redukcji migdałków metodą koblacji. W placówce wykonuje się plastykę małżowin nosowych, plastykę podniebienia miękkiego i języczka oraz zabieg kolumnowania w leczeniu bezdechu śródsennego (procedura Pillar).

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie migdałków w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat operacje i leczenie migdałków

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…