Operacja i leczenie migdałków Kraków

Operacje i leczenie migdałków Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje i leczenie migdałków w Krakowie na podstawie cenników z 2 placówek. Najniższa cena to 400 zł za płukanie krypt migdałkowych natomiast najwyższa cena w Krakowie wynosi do 500 zł (nacięcie / punkcja ropnia okołomigdałkowego).

Ile kosztuje operacje i leczenie migdałków w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje i leczenie migdałków w krakowskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje i leczenie migdałków w Krakowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Nacięcie / punkcja ropnia okołomigdałkowego
  Kraków, Dąbska 18N
  obowiązkowy wymaz z nosogradła na obecność koronawirusa - 100 zł

  od 500 zł
  do 500 zł

 • Płukanie krypt migdałkowych
  Kraków, Lublańska 38

  od 400 zł
  do 400 zł

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny operacje i leczenie migdałków w innych miastach.

Operacje i leczenie migdałków w Krakowie - gdzie najlepiej?

Usunięcie migdałków podniebiennych (tonsillektomia) jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów chirurgicznych na świecie. Wśród wskazań do zabiegu wymienia się m.in. nawracające bakteryjne zakażenie migdałów, problemy z oddychaniem spowodowane ich przerostem, podejrzenie nowotworu migdałka oraz obecność w migdałkach bakterii, które prowadzić mogą do stanów zapalnych np. serca. Procedura przeprowadzana jest zarówno w znieczuleniu miejscowym, jak i ogólnym.

Operacje i leczenie migdałków w Krakowie

W Krakowie zabieg wycięcia migdałków podniebiennych wykonać może dr n. med. Andrzej Kozok, specjalista laryngolog. Doświadczenie zdobywał na Klinicznym Oddziale Otolaryngologicznym 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SP ZOZ w Krakowie. Oprócz usunięcia migdałków podniebiennych przeprowadza również usunięcie trzeciego migdałka oraz zabieg łączony usunięcia migdałka gardłowego metodą endoskopową wraz z podcięciem migdałków podniebiennych. Jego oferta obejmuje także drenaż wentylacyjny uszu (jednostronny i dwustronny) oraz operację zatok przynosowych techniką endoskopową (FESS).

W swojej ofercie operacje i leczenie migdałków ma także Specjalistyczny Szpital im. Ludwiga Rydygiera w Krakowie, w którym świadczona jest cała gama zabiegów z zakresu otolaryngologii dziecięcej i dorosłych. Oprócz usunięcia migdałków podniebiennych w Szpitalu wykonać można również adenotomię (usunięcie trzeciego migdałka). Oferta kliniki obejmuje również zabiegi łączone, takie jak usunięcie trzeciego migdałka z częściowym usunięciem migdałków bocznych, usunięcie trzeciego migdałka z jednoczasowym drenażem jamy bębenkowej, z plastyką języczka, z korektą małżowin nosowych oraz plastykę przegrody nosa z usunięciem trzeciego migdałka i czynnościową operację zatok (FESS) z usunięciem migdałka gardłowego. W placówce przeprowadzić można także operacje usunięcia migdałków podniebiennych i trzeciego migdałka laserowo.

W Krakowie na leczenie chirurgiczne migdałków udać się można również do Szpitala św. Łazarza. W placówce przeprowadzić można adenotomię, czyli usunięcie trzeciego migdałka, oraz zabieg usunięcia trzeciego migdałka z korektą migdałków podniebiennych. Z zakresu laryngologii oferta szpitala obejmuje także nacięcie błon bębenkowych z założeniem drenażu, korekcję skrzywienia przegrody nosowej, usuwanie polipów nosa wraz z otwarciem zatok, usuwanie polipów z zatok oraz usuwanie zmian śluzówkowych w obrębie jamy ustnej.

Pacjenci szukali zabiegu operacje i leczenie migdałków w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat operacje i leczenie migdałków

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…