Dr Jamont Chirurgia Plastyczna

9,8 / 10   •   Znakomita   •  116 opinii
 • Klinika Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
 • Klinika Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
 • Klinika Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
 • Klinika Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
 • Klinika Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
 • Klinika Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
 • Klinika Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
 • Klinika Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
 • Klinika Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
 • Klinika Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
 • Klinika Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
 • Klinika Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
 • Zabieg, operacja Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
 • Zabieg, operacja Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
 • Klinika Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
 • Klinika Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
 • Klinika Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
 • Klinika Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
Zielona Góra, ul. Ułańska 5a
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej • 200 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Prywatny Gabinet Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Dr Robert Jamont jest nowoczesną placówką medyczną, która swoim Pacjentom oferuje szeroki zakres usług chirurgii plastycznej. Przeprowadzamy operacje korekcyjne twarzy, w tym plastykę powiek górnych i dolnych, korekcję chrzęstnej i kostnej części nosa oraz lifting brwi Silhouette, w naszej ofercie znajdują się także operacje plastyczne piersi (powiększanie, pomniejszanie, podwieszenie, chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej i gruczołowej), plastyka powłok brzusznych oraz korekcja zewnętrznych narządów płciowych. Przeprowadzamy również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (wygładzanie zmarszczek preparatami kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, peelingi medyczne, mikrodermabrazja korundowa), które pozwalają zatrzymać oznaki starzenia się skóry i przywrócić jej naturalne piękno i witalność.

Naszym celem jest pełna satysfakcja Pacjentów, dlatego wszystkie zabiegi przeprowadza specjalista II stopnia chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którego wiedza i umiejętności stanowią gwarancję doskonałych efektów. W trosce o bezpieczeństwo naszych Pacjentów wiele zabiegów przeprowadzamy z zastosowaniem miejscowego znieczulenia tumescencyjnego w połączeniu z sedacją, które stanowi nowoczesną, bezpieczną alternatywę dla znieczulenia ogólnego. Dbamy także o przyjazną, ciepłą atmosferę w naszej placówce, tworzoną przez kompetentny, zawsze uśmiechnięty personel. Zawsze chętnie odpowiadamy na pytania naszych Pacjentów, poświęcając im maksimum czasu i uwagi i w sposób indywidualny podchodząc do ich problemów i wymagań. Rzetelnie informujemy, jakich efektów można się spodziewać po danym zabiegu, rozwiewamy wątpliwości oraz objaśniamy specyfikę zabiegów i sposób działania konkretnych preparatów. Pragniemy, by każda wizyta w naszej placówce była dla Pacjenta przyjemnością, dlatego w kontaktach z Pacjentami stawiamy na szczerość, zrozumienie i zaufanie.


Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Mamy świadomość faktu, że nowoczesny sprzęt medyczny znacznie poszerza możliwości chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, a także zwiększa bezpieczeństwo Pacjenta i ułatwia pracę lekarza. By zapewnić naszym Pacjentom zabiegi na najwyższym poziomie, przeprowadzane w zgodzie z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, naszą placówkę wyposażyliśmy w wysokiej klasy, nowoczesne urządzenia medyczne, posiadające wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i pochodzące od czołowych producentów tego typu sprzętu na świecie. Na wyposażeniu gabinetu znajdują się m.in.:

 • Laser frakcyjny CO2 – nowoczesny laser, który w kontrolowany sposób uszkadza skórę, by pobudzić jej intensywną regenerację i produkcję kolagenu, dzięki czemu umożliwia odmładzanie i ujędrnianie skóry, usuwanie przebarwień, uszkodzeń skóry oraz blizn i rozstępów. Tradycyjna głowica lasera CO2 ma także zastosowanie w zabiegach dermatochirurgii: dzięki możliwości precyzyjnego cięcia i koagulacji mniejszych naczyń krwionośnych stosuje się go do usuwania zmian skórnych takich jak włókniaki, brodawki i inne guzki skórne. Rany po zabiegach laserowych goją się szybko, a obrzęk jest mniejszy niż w przypadku zabiegów chirurgicznych.
 • Biowymiarowy System Planowania Matrix – nowoczesny system, wykorzystywany do precyzyjnego doboru implantów przed zabiegiem powiększania piersi. System Matrix pozwala na dokładne określenie parametrów, które mają istotne znaczenie dla efektu zabiegu, takich jak szerokość i ewentualna asymetria klatki piersiowej, odległość między obojczykiem a brodawką sutkową, elastyczność i jakość skóry piersi. Na podstawie przeprowadzonych pomiarów i w oparciu o życzenia Pacjentki co do wielkości piersi po zabiegu, system dokonuje precyzyjnych wyliczeń i dobiera odpowiedni kształt i rozmiar wkładki. Zastosowanie systemu Matrix pozwala na całkowitą przewidywalność efektu zabiegu powiększania piersi, co ma istotny wpływ na satysfakcję Pacjentek.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Komfort i dobre samopoczucie naszych Pacjentów mają dla nas ogromne znaczenie, dlatego przywiązujemy szczególną wagę do tego, by każda wizyta Pacjenta w gabinecie przebiegała w przyjaznej, ciepłej atmosferze. Wśród udogodnień, które wprowadziliśmy dla komfortu Pacjentów warto wymienić między innymi:

 • Nowoczesne wnętrza – Prywatny Gabinet Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Dr Robert Jamont mieści się w budynku Polikliniki MSWiA w Zielonej Górze – nowoczesnej, doskonale wyposażonej placówce, spełniającej wszystkie standardy dla obiektów tego typu.
 • Kompetentny personel – przyjazną i pełną ciepła atmosferę w placówce buduje kompetentny, uśmiechnięty personel, który zawsze chętnie odpowiada na pytania, objaśnia specyfikę zabiegów i sposób działania poszczególnych preparatów. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego Pacjenta, każdemu z nich poświęcamy maksimum czasu i uwagi, doradzamy i dobieramy najbardziej odpowiednią metodę przeprowadzenia zabiegu.
 • Sprawdzone preparaty – w trosce o całkowite bezpieczeństwo Pacjenta oraz doskonałe efekty zabiegów medycyny estetycznej, w trakcie pracy stosujemy tylko sprawdzone preparaty, pochodzące od uznanych światowych producentów (żel kwasu hialuronowego Restylane, produkowany przez szwedzką firmę biotechnologiczną Q-Med AB – światowego lidera w dziedzinie wypełniaczy, preparat kwasu hialuronowego Princess szwajcarskiej firmy Croma). Dzięki temu jesteśmy pewni efektów naszej pracy, a zabieg nie wiąże się z ryzykiem żadnych komplikacji.
 • Kompleksowa opieka – nasza placówka oferuje swoim Pacjentom kompleksową opiekę medyczną, obejmującą konsultację, przeprowadzenie zabiegu i opiekę pozabiegową. Cena każdego zabiegu, przeprowadzanego w znieczuleniu ogólnym obejmuje koszt znieczulenia, dobę pobytu w placówce oraz niezbędne kontrole pooperacyjne, Pacjenci nie ponoszą także żadnych dodatkowych kosztów, związanych ze zmianą opatrunków, zdjęciem szwów czy zakupem specjalistycznych ubrań pooperacyjnych (biustonosze pozabiegowe w przypadku operacji piersi, ubranka uciskowe po zabiegach odsysania tłuszczu).
 • Bezpłatne konsultacje z zakresu medycyny estetycznej – Pacjenci naszej placówki mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji z zakresu medycyny estetycznej, w trakcie których dr Jamont pomoże im dobrać najodpowiedniejszy zabieg.
 • Komfortowe pokoje pobytowe – po zabiegu nasi Pacjenci odpoczywają w komfortowych, przytulnych pokojach pobytowych w Specjalistycznym Centrum Medycznym Urolog, pod stałą opieką personelu pielęgniarskiego.
 • Parking dla Pacjentów – Pacjenci gabinetu mogą zostawić samochód na parkingu przed budynkiem Polikliniki.
 • Dla Pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Pacjentem zagranicznym, nasz personel porozumiewa się w języku angielskim.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Dr Jamont Chirurgia Plastyczna w Zielonej Górze.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  Konsultacja z doborem protez - 400 zł
  Konsultacja z wydaniem skierowania do szpitala - 400 zł
  200
 • Chirurgia plastyczna

 • Dermatologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Laryngologia

 • Medycyna estetyczna


Opinie z internetu

Placówka Dr Jamont Chirurgia Plastyczna została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,8 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 116 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

9,8
/ 10
Znakomita
116 ocen z 3 źródeł
4,6 / 5
(16 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(10)
(10)
Bardzo dobra:
(6)
(6)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
5,0 / 5
(12 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5
(88 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Gabinet Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej dr Robert Jamont to jeden z najlepszych gabinetów chirurgii plastycznej w zachodniej Polsce. Doktor Jamont jest specjalistą w zakresie chirurgii plastycznej, a także chirurgii dziecięcej. Terminy konsultacji są stosunkowo odległe, natomiast efekty zabiegów sprawiają, że warto czekać na wizytę. Pacjenci bardzo chwalą zarówno opiekę medyczną, szeroką wiedzę i kompetencje lekarza, jak również efekty jego pracy. Opinie klientów są bardzo podobne do siebie i wskazują na to, że Pan doktor jest świetnym fachowcem, umie doradzić, wytłumaczyć, jakie rozwiązanie będzie najlepsze w danym przypadku i jakich efektów można się spodziewać. Wykonuje dobrą robotę, a razem z zespołem pielęgniarek sprawia, że stres związany z zabiegiem jest zminimalizowany. Co obecnie rzadko spotykane, odpowiada na każdy telefon czy sms. To sympatyczny człowiek i wspaniały lekarz. Jednak co najważniejsze klienci zachwyceni są efektami operacji." - Karolina G. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)


Opinie pacjentów

(16 opinie)

I
17 stycznia 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Wizyta była satysfakcjonująca
Dr Jamont Chirurgia Plastyczna, Zielona Góra
Udzielone informacje o zabiegu
Ocena specjalisty:
lek. Robert Jamont, Chirurg plastyczny
Przydatna opinia?
(2)
(0)

A
29 listopada 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Dr Jamont Chirurgia Plastyczna, Zielona Góra
Ocena specjalisty:
lek. Robert Jamont, Chirurg plastyczny
Ocena leczenia
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej, listopad 2022
Przydatna opinia?
(0)
(0)

W
5 października 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Dr Jamont Chirurgia Plastyczna, Zielona Góra
Wszystko jest w porządku
Ocena specjalisty:
Doktor to specjalista ze złotymi rękoma
Ocena leczenia:
Z czystym sercem polecam doktora roberta , uwierzcie - czyni cuda !💙piersi w końcu mam , dzięki niemu, sam doktor dobrał , zdałam się na niego i w pełni zaufałam - czego nie żałuję!profesjonalizm w pełni!jeśli w przyszłości będę potrzebowała jakiejkolwiek pomocy to na pewno udam się do niego ponownie . bardzo jestem wdzięczna , bo wykonał kawał cholernie dobrej roboty !🤗💙
Przydatna opinia?
(0)
(0)

P
29 marca 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Marzenie do spełnienia
Dr Jamont Chirurgia Plastyczna, Zielona Góra
Mila atmosfera
Brak
Ocena specjalisty:
lek. Robert Jamont, Chirurg plastyczny
Miły, sympatyczny pan doktor. profesjonalny
Ocena leczenia
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej, marzec 2022
Odpowiedź placówki na opinię:
Dziękujemy za opinię.
Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
Przydatna opinia?
(1)
(0)

D
11 stycznia 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Dr Jamont Chirurgia Plastyczna, Zielona Góra
Profesipnslizm solidne i uczciwie podejście do pacjęta
Ocena specjalisty
Dziękujemy doktorze mój syn a także ja -mama jesteśmy bardzo zadowoleni z zabiegu korekty uszu. minął dopiero miesiąc a prawie nie ma śladu po operacji syn nabrał pewności siebie, a przez to pewniej bedzie szedł przez życie polecam dziękuje dennis lat 15 i jego mama
Ocena leczenia:
Bardzo dobrze:-)
Odpowiedź placówki na opinię:
Dziękuję za miłą opinię.
Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
Przydatna opinia?
(2)
(0)

K
9 marca 2020

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Bardzo dobra klinika
Dr Jamont Chirurgia Plastyczna, Zielona Góra
Bardzo dobry docktor i panie pielegniarki ogölnie wszystko süper
Ocena specjalisty:
lek. Robert Jamont, Chirurg plastyczny
Bardzo dobry lekarz mily zabawny i profesjonalny
Ocena leczenia:
Totalna korekcja nosa, luty 2020
Zabieg byl szybki bezbolesny polecam
Przydatna opinia?
(2)
(0)

A
31 października 2019

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Polecam jestem zadowolona
Dr Jamont Chirurgia Plastyczna, Zielona Góra
Bardzo miła obsługa, szybko i konkretnie bo właśnie na tym mi zależało. indywidualne i profesjonalne podejście do pacjenta poparte dużym doświadczeniem. po zabiegu bardzo troskliwa opieka i zainteresowanie personelu i dr.
Po operacji powiększania piersi zdecydowanie potrzebne minimum dwa staniki pooperacyjne. trzeba go nosić 24 godz. na dobę. warto zaopatrzyć się w dodatkowy wcześniej we własnym zakresie lub po operacji przekazać pacjentce dodatkowy na zmianę.
Ocena specjalisty:
lek. Robert Jamont, Chirurg plastyczny
Profesjonalne podejście do pacjenta poparte dużym doświadczeniem. konkretne i pełne informacje na temat zabiegu i tego co po nim. zainteresowanie po zabiegu.
Ocena leczenia:
Operacje plastyczne piersi, październik 2019
Jestem bardzo zadowolony. super efekt.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

L
14 września 2019

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Mega super
Dr Jamont Chirurgia Plastyczna, Zielona Góra
Wspaniały pan doktor i panie pielęgniarki
Ocena specjalisty
lek. Robert Jamont, Chirurg plastyczny
Super miły profesjonalista
Ocena leczenia:
Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie, czerwiec 2019
Zabieg bezproblemowy, bez żadnych komplikacji.
Przydatna opinia?
(2)
(0)

J
8 lipca 2019

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Super polecam
Dr Jamont Chirurgia Plastyczna, Zielona Góra
Atmosfera oraz profesjonalizm na pewno wróce i skorzystam z uslug.
Ocena specjalisty:
lek. Robert Jamont, Chirurg plastyczny
Super
Ocena leczenia:
Korekcja odstających uszu, czerwiec 2019
Polecam zabieg skorzystam ponownie z córką.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

J
3 lipca 2019

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Ocena wizyty:
Dr Jamont Chirurgia Plastyczna, Zielona Góra
Nie mam zastrzeżeń, opieka ok pielęgniarki bardzo fajne
Ocena specjalisty:
lek. Robert Jamont, Chirurg plastyczny
Pan doktor w porządku, trochę więcej usmiechu
Ocena leczenia
Powiększanie piersi, czerwiec 2019
Wszystko dobrze
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Właścicielem placówki jest lek. med. Robert Jamont – absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i członek licznych prestiżowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS). Dr Jamont przeprowadza wszystkie zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, oferując Pacjentom kompleksową opiekę medyczną, od konsultacji aż po opiekę pozabiegową.

Dr Jamont za cel stawia sobie świadczenie usług na najwyższym światowym poziomie, zgodnie z najnowszymi osiągnięciami chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. By to osiągnąć, systematycznie uczestniczy w kursach i szkoleniach, a także konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Dr Jamont był uczestnikiem m.in. międzynarodowego kursu „Miękki lifting i nowe techniki w medycynie estetycznej”, szkolenia z zakresu chirurgii plastycznej z użyciem nici Silhouette oraz sympozjum, poświęconego peelingom chemicznym w medycynie estetycznej, uczestniczył także w International Symposium „Facial Plastic Surgery” oraz w kursie „Adipocytoliza – bezpieczna, małoinwazyjna i skuteczna alternatywa dla liposukcji. Modelowanie ciała przy użyciu technik intralipoterapii. Prezentacja preparatu Aqualyx”.

Więcej 

lek. Robert Jamont

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

9,1 / 10

Lek. med. Robert Jamont jest lekarzem, dla którego satysfakcja pacjenta oraz jego bezpieczeństwo w trakcie zabiegu stanowią wartości nadrzędne. By świadczyć usługi na najwyższym poziomie i w zgodzie z najnowszymi osiągnięciami chirurgii plastycznej, d... więcej »

Zadzwoń: 68 378 pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Dr Jamont Chirurgia Plastyczna.

lek. Robert Jamont


Filmy

Argo Plasma w Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
Lek. Robert Jamont opowiada o zastosowaniu urządzenia Argo Plasma w chirurgii plastycznej.
Korekcja uszu w Dr Jamont Chirugi Plastyczna
Lek. Robert Jamont opowiada o korekcji uszu.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Dr Jamont Chirurgia Plastyczna
ul. Ułańska 5a
65-033 Zielona Góra(I piętro)

Godziny otwarcia

poniedziałek
 -16:00
wtorek
 -16:00
środa
 -16:00
czwartek
 -16:00
piątek
 -16:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Prywatny Gabinet Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej Dr Robert Jamont zlokalizowany jest w Zielonej Górze, w spokojnej i cichej okolicy, gwarantującej Pacjentom spokój i poczucie intymności. Dzięki doskonałej lokalizacji bez trudu mogą się do nas dostać zarówno Pacjenci zmotoryzowani (do których dyspozycji pozostaje parking przed placówką) oraz ci korzystający ze środków komunikacji miejskiej. Od najbliższego przystanku autobusowego (195 Szpital Wojewódzki na ulicy Waryńskiego, autobusy linii 0, 8, 80, N1, N2 i N3) dzieli nas zaledwie 250 metrów, a Dworzec PKP znajduje się w odległości nieco ponad kilometra od placówki. Pacjenci z Warszawy i Gdańska, preferujący podróże drogą lotniczą bez trudu dojadą do gabinetu z położonego 35 km od placówki Portu Lotniczego Zielona Góra-Babimost – dojazd taksówką z lotniska do gabinetu trwa około pół godziny, port lotniczy jest także doskonale skomunikowany z centrum miasta przy pomocy linii autobusowej 406, która kursuje co 20 minut w każdy dzień tygodnia.

Pacjenci spoza Zielonej Góry wizytę w naszej placówce mogą połączyć ze zwiedzaniem zabytków i poznawaniem atrakcji turystycznych tego pięknego, urokliwego miasta. Warto zobaczyć najstarszy zabytek Zielonej Góry – trzynastowieczną konkatedrę św. Jadwigi (1 km od gabinetu), gotycki ratusz pośrodku Starego Rynku (1,3km od placówki) oraz położoną w odległości ośmiuset metrów od placówki Wieżę Braniborską o dziewiętnastowieczną winiarnię z wieżą widokową, pełniącą obecnie funkcję budynku astronomicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Wielbiciele folkloru z pewnością chętnie odbędą podróż szlakiem bachusików, czyli figurek, przedstawiających dzieci Bachusa, które porozmieszczane są w różnych punktach miasta i symbolizują jego tradycje winiarskie. Z kolei miłośnicy zieleni i odpoczynku na świeżym powietrzu mogą odpocząć w położonym naprzeciw placówki rozległym Parku Tysiąclecia, warto także odwiedzić największy zielonogórski park – Park Piastowski, położony w odległości niecałych czterech kilometrów od placówki, a także przedwojenny Ogród Botaniczny (4 km od gabinetu) oraz Palmiarnię, położoną na szczycie Wzgórza Winnego i otoczoną tzw. Parkiem Winnym, (1 km od gabinetu).


Najczęstsze pytania o placówkę Dr Jamont Chirurgia Plastyczna

 • Jak oceniana jest placówka Dr Jamont Chirurgia Plastyczna?

  Placówka Dr Jamont Chirurgia Plastyczna została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,8 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 116 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Dr Jamont Chirurgia Plastyczna w Zielonej Górze?

  Placówka Dr Jamont Chirurgia Plastyczna z Zielonej Góry posiada w cenniku usług 65 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , dermatologia , ginekologia estetyczna , laryngologia oraz medycyna estetyczna - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Dr Jamont Chirurgia Plastyczna?

  Dr Jamont Chirurgia Plastyczna znajduje się w Zielonej Górze - ul. Ułańska 5a. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 68 378 80 08

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Dr Jamont Chirurgia Plastyczna?

  Placówka Dr Jamont Chirurgia Plastyczna z Zielonej Góry otwarta jest średnio 8 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00-02:59. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…