Lekarze wykonujący zmniejszenie piersi w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa zmniejszenie piersi w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

lek. Wiesława Ratajczak

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w MedKorekta

9,3 / 10

Zmniejszenie piersi w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Zbyt duże piersi to nie tylko problem natury estetycznej. Ograniczają one możliwość uprawiania niektórych sportów, dobrania wymarzonej bluzki, sukienki czy bielizny, ale przede wszystkim przyczyniają się do zmiany prawidłowej postawy i bóli kręgosłupa, pleców i ramion. Aby temu zapobiec konieczna jest operacja plastyczna zmniejszająca piersi, która może być przeprowadzana wraz z podniesieniem biustu. Pacjentki z Poznania i okolic a takie przyjeżdżające z daleka mogą wybrać lekarza i klinikę chirurgii plastycznej, w której w Poznaniu chcą poddać się zabiegowi zmniejszenia piersi.

Zabieg zmniejszający piersi

Na zmniejszenie wielkości piersi w Poznaniu pacjentka może udać się do dr. Artura Gromadziskiego, chirurga ogólnego (I stopnia od 1990 roku), chirurga onkologicznego (II stopnia od 1994 roku) oraz chirurga plastycznego (II stopnia od 2000 roku), posiadającego w swoim dorobku medycznym wiele certyfikatów z odbytych szkoleń, np. z zabiegów pomniejszania piersi: kurs instruktażowy pt. "Augmentation Mammoplasty" odbyty w Madrycie (Hiszpania) w 2007 roku. W swojej praktyce lekarskiej wykonuje m.in. szeroką paletę zabiegów plastycznych na piersiach, tj. redukcję piersi z ich podniesieniem, podniesienie biustu techniką przyotoczkową czy zmniejszenie otoczek piersi i operację wciągniętych brodawek sutkowych.

Klinika Promienista to kolejne miejsce w Poznaniu, gdzie można poddać się mammoplastyce. Podczas jednej operacji lekarz w tej klinice przesuwa również na właściwe miejsce opadniejęte brodawki sutkowe. Ponadto przeprowadzane są tutaj także inne operacje plastyczne z kresu chirurgii piersi. Wśród nich można wymienić: powiększenie piersi za pomocą implantów okrągłych bądź anatomicznych oraz korekcję kształtu i wyglądu piersi, czyli: likwidacja asymetrii i zniekształceń, korekcja wciągniętych brodawek oraz usuwanie wszelkich niedoskonałości z zakresu  zbliznowaceń, zrogowaceń czy rozstępów.

Dr Mikołaj Kubasik, chirurg ogólny (I stopnia od 1990 roku) oraz chirurg plastyczny to jeszcze jeden specjalista w Poznaniu, który przeprowadza redukcję zbyt dużych piersi. Posiada on bogate doświadczenie zawodowe z zakresu chirurgii estetycznej i rekonstrukcyjnej, m.in. z operacji plastycznych piersi, zdobyte nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Potwierdzeniem tego mogą być zgromadzone przez niego liczne certyfiakty, np. "Master Class in Breast Surgery" z udziału w konferencji i warsztatach w Warszawie w 2014 roku. Ponadto chirurgii piersi uczył się także w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, pracując tu u boku  prof. dr hab. n. med. Kazimierza Kobusa.

Pacjenci szukali zabiegu zmniejszenie piersi w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat zmniejszenie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…