Gabinet Chirurgii Kosmetycznej

Wrocław, ul. Kutrzeby 64
9,4 / 10  •  Znakomita  •  143 opinii

Zabieg redukcji piersi przebiegł w znieczuleniu ogólnym bezproblemowo . Komplikacje które wystąpiły 2 h po zabiegu bardzo sprawnie i profesjonalnie załatwione . Pielęgniarka która opiekowała się mną w nocy przemiła osoba . Bardzo poważnie podchodzi do tematu i rzetelnie sprawdza pacjenta co 20 min. ~ Agata P. (Zmniejszenie piersi, dr n. med. Jakub Kratochwil)

  • Zmniejszenie piersi od 9500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 150 zł

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący zmniejszenie piersi we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa zmniejszenie piersi we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

dr n. med. Jakub Kratochwil

chirurg plastyczny

w Gabinet Chirurgii Kosmetycznej

ocena 4,8 / 5  (14 opinii)
dr n. med. Ireneusz Siewiera

chirurg plastyczny

w Ars Estetica Wrocław

ocena 4,8 / 5  (4 opinii)
dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

ocena 4,8 / 5  (39 opinii)
lek. Ryszard Nawrocki

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w NawMedica

ocena 4,7 / 5  (52 opinii)
dr n. med. Ahmed Elsaftawy

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w Chiroplastica

ocena 4,6 / 5  (63 opinii)
lek. Piotr Rataj

chirurg ogólny

w Prestige Clinic

ocena 4,5 / 5  (47 opinii)
dr Marta Wilczyńska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Chiroplastica

ocena 4,0 / 5  (3 opinii)

Zmniejszenie piersi Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zmniejszenie piersi w 9 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 9200 zł w Prestige Clinic, najwyższa to 17000 zł, natomiast średni koszt to 13589 zł.

Ile kosztuje zmniejszenie piersi we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zmniejszenie piersi w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 20 innych miastach. Sprawdź ceny zmniejszenie piersi w innych miastach.

Zmniejszenie piersi we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Za idealną wielkość piersi uznaje się 200-350 ml. Lekki przerost tkanki, jaki następuje powyżej 400 ml stanowi umiarkowaną hipertrofię, której krytyczny stan osiągają piersi powyżej 1000 ml. Mówimy wtedy o makromastii i gigantomastii w przypadku przerostu powyżej 1500 ml. Tak nienaturalnie duży biust nie ma nic wspólnego z kobiecością, ciężar gruczołu piersiowego nie tylko deformuje kształt klatki piersiowej, ale staje się ryzykiem problemów zdrowotnych i nierzadko sporych kompleksów.

Chirurgiczna redukcja hipertrofii piersi

Operacje usunięcia części gruczołu piersiowego i modelowanie piersi, prowadzące do fizycznej poprawy ich wyglądu wykonamy w Szpitalu EuroMediCare. Ich zmniejszenie polega na usunięciu nadmiernej ilości tkanki piersiowej, a cięcie przeprowadza się wokół otoczki brodawki, pionowo w dół piersi i poziomo wzdłuż fałdu skórnego pod piersią. Kluczowym etapem zabiegu jest redukcja i przeniesienie otoczki brodawki na właściwe miejsce. Placówka jest laureatem II miejsca w rankingu Rzeczpospolitej i Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia – „Bezpieczny Szpital".

Zbyt duże piersi, które zaburzają proporcje kształtów ciała, a zwłaszcza gdy powodują problemy zdrowotne, możemy zmniejszyć w Klinice Bella Estetica. Analogiczna procedura redukcji biustu polega tu na chirurgicznym usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej i gruczołowej, zwiotczałej skóry oraz przeszczepieniu i wymodelowaniu brodawek. Zabieg poprzedza szczegółowa diagnostyka, a operacje wykonuje prof. dr hab. Piotr Wójcicki, specjalista chirurgii plastycznej II stopnia, Ordynator Oddziału i Kierownika Kliniki Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju.

Redukcja piersi należy również do oferty wrocławskiego oddziału Kliniki medycyny estetycznej i laseroterapii Ars Estetica, gdzie zabiegi wykonuje dr n. med. Ireneusz Siewiera, specjalista chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, starszy asystent w Klinice i Oddziale Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Medycznego w Polanicy Zdroju, członek m. in. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Placówka specjalizuje się ponadto w procedurach medycyny estetycznej oraz leczeniu niewydolności żylnej.  

U kobiet o delikatnej budowie, zbyt duże piersi mogą być przyczyną bólów pleców i ramion. Jak wyjaśniają lekarze Centrum Chirurgii Plastycznej, Dermatologicznej i Laserowej Renaty i Andrzeja Bieńka, zniekształcenie piersi może mieć miejsce na skutek zmian hormonalnych związanych z ciążą i karmieniem. Placówka oferuje w związku z tym zabieg uniesienia lub zmniejszenia piersi, a nowy kształt piersiom nadaje się poprzez umiejętne zeszycie pozostawionych tkanek. Zabiegi wykonuje dr hab. med. Andrzej Bieniek, specjalista II stopnia z chirurgii plastycznej.

Plastyka piersi to szereg procedur polegających na zmianie wielkości oraz kształtu gruczołów piersiowych, co uzyskuje się za pośrednictwem implantów  wszczepianych w obrębie piersi bądź odpowiedniego modelowania tkanek. Propozycją Specjalistycznych Gabinetów Chirurgii Plastycznej Medic-Beauty w ramach chirurgii piersi jest m. in. zabieg redukcji z podniesieniem piersi, jaki wykonuje dr n. med. Marek Węgrzyn, specjalista chirurgii ogólnej, specjalista chirurgii plastycznej, certyfikowany w zakresie powiększania piersi. Zabieg wymaga hospitalizacji i pobytu w klinice.

Duże, zwiotczałe piersi zredukujemy również w Gabinecie Chirurgii Kosmetycznej dr n. med. Jakuba Kratochwila. Zabieg można łączyć z odsysaniem tłuszczu zwłaszcza w okolicy pachy, a przy istniejącej asymetrii istnieje także możliwość korekcji wielkości piersi. Zabieg, który odbywa się w znieczuleniu ogólnym, wykonywany jest różnymi technikami, w zależności od przypadku i wskazań lekarskich. W ramach oferty wykonywane są również zabiegi mastopeksji – korekcji kształtu piersi poprzez ich podniesienie. Dr n. med. Jakub Kratochwil jest specjalistą II stopnia z chirurgii plastycznej.

Pacjenci szukali zabiegu zmniejszenie piersi w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat zmniejszenie piersi