Zmniejszenie piersi w Lublinie - gdzie najlepiej?

Macromastia oraz hipertrofia piersi to główne wskazania do zabiegu zmniejszenie piersi, który, oprócz korekcji ich wyglądu, pozwala na korekcje postawy i odciąża kręgosłup w przypadku znacznego przerostu biustu. Zabieg w znieczuleniu ogólnym wiąże się z trwałym śladem w postaci blizn, które, w zależności od metody, mogą przebiegać wokół otoczki, pionowo w dół lub w fałdzie podsutkowym. Procedura obejmuje także korekcję i przesunięcie brodawki. W przypadku mocno opadających piersi, po ich zmniejszeniu może zaistnieć konieczność zastosowania implantu.

Redukcja piersi – zabiegi w Lublinie

Zmniejszanie piersi u kobiet po porodach i karmieniu piersią oraz u pań z przerostem piersi z zastosowaniem liposukcji to część chirurgicznej oferty, obejmującej operacje piersi, jaką w swoim ośrodku realizuje lek. med. Maciej Kuczyński, specjalista chirurgii plastycznej i specjalista  chirurgii ogólnej II stopnia. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W swojej praktyce wykonuje pełen zakres operacji piersi, włącznie z przeszczepem własnego tłuszczu, modelowaniem brodawek i korekcją męskiej ginekomastii.

Podniesienie i zmniejszenie piersi to także oferta Centrum Medycznego Medicos, jaką specjaliści placówki realizują w ramach procedur chirurgii plastycznej. Zabieg poprzedza konieczność wykonania USG lub mammografii, a procedura wiąże się z usunięciem tkanki tłuszczowej i gruczołowej oraz ze zmniejszeniem ilości skóry i zamknięciem piersi w mniejszej powłoce. Operacja przeprowadzana jest w znieczuleniu ogólnym i wymaga 1-2 dobowej hospitalizacji, a o metodzie ostatecznie decyduje lekarz podczas wstępnej konsultacji. W zależności od kondycji piersi, w celu zwiększenia ich objętości jedna z technik uwzględnia możliwość zastosowania implantów.

Zabiegi chirurgii plastycznej wykonuje także zespół Centrum Medycznego Sanitas, gdzie nadmiernie rozwinięty biust redukuje się wskutek usunięciu nadmiaru tkanek piersi (tłuszczu, tkanki gruczołowej i skóry), a cięcia wykonywane są w naturalnych bruzdach pod piersiami skąd usuwa się nadmiar tkanek i modeluje piersi do pożądanego rozmiaru. Zabieg w znieczuleniu ogólnym wymaga pozostania w szpitalu około 3 dni, a następnie pacjentka objęta jest szczegółowym planem rekonwalescencji.

Pacjenci szukali zabiegu zmniejszenie piersi w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Świdnik oraz Puławy.

Więcej na temat zmniejszenie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…