Zmniejszenie piersi w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Zbyt duże, przerośnięte piersi powstałe w wyniku ciąży lub predyspozycji genetycznych, nie tylko zaburzają estetykę ciała, ale także negatywnie wpływają na postawę obciążając kręgosłup. Dlatego chirurdzy plastycy oferują kobietom operację ich pomniejszenia - wycinają nadmiar skóry wraz z gruczołem piersiowym oraz niejednokrotnie zmniejszają wielkość sutków.

Biust pomniejszony

W Klinice Chirurgii Plastycznej Medi Consult wśród oferowanych różnorodnych zabiegów z chirurgii plastycznej, można wybrać operację redukującą piersi. Ponadto wykonywane jest tutaj także: powiększenie piersi implantami okrągłymi i anatomicznymi, podniesienie piersi a także z innych zabiegów plastycznych - plastyka brzucha z liposukcją, plastyka ud czy ginekomastia. Zabiegi takie wykonuje tutaj dr n. med. Andrzej Dmytrzak, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1985 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 1991 roku), który z tej ostatniej dziedziny doszkalał się na licznych zagranicznych kursach i sympozjach, np. we Włoszech, Hiszpanii, Francji czy USA.

Klinika Chirurgii Plastycznej dr Maciej Pastucha (mieszcząca się w Dobrej Szczecińskiej koło Szczecina) z chirurgii plastycznej piersi oferuje nie tylko operacje ich zmniejszenia, ale także plastykę biustu czy plastykę brodawek. Ponadto można się tutaj umówić na powiększenie piersi implantami okrągłymi i anatomicznymi (jedne i drugie firm Mentor i McGhan-Allergan). Pacjentki przyjmuje dr Maciej Pastucha, specjalista chirurgii ogólnej (I stopnia od 1990 roku) oraz chirurgii plastycznej (II stopnia od 2000 roku), który przez wiele lat pracował jako chirurg plastyk, m.in. w Wojewódzkiej Poradni Chirurgii Plastycznej w Katowicach (lata 1996-2002) czy na  Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Wojewódzkiego Nr 5 w Sosnowcu (lata 1994-2002).

Mediklinika proponuje swoim pacjentom z różnorodnych usług medycznych, m.in. zabiegi z chirurgii plastycznej, do których należy operacja zmniejszenia wielkości biustu. Kobieta może tutaj również wykonać zabieg liftingu piersi (także połączonego z redukcją) oraz zabieg powiększenia piersi z wykorzystaniem implantów czy korekcję brodawek lub usunięcie implantów. Takie i inne operacje wykonuje dr Michał Piotrowiak, specjalista chirurgii plastycznej (od 2013 roku) posiadający bogate doświadczenie w swojej dziedzinie, które zdobył m.in. na stażach w: Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju, Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie czy Klinice Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej w Łodzi.

Zabiegowi pomniejszenia biustu można także poddać się w Klinice Chirurgii Plastycznej Medimel. Lekarz wykonuje tutaj także operacje powiększenia piersi za pomocą implantów, operacje plastyki piersi, ginekomastii u mężczyzn czy plastykę ud i ramion. Jest nim dr Katarzyna Ostrowska-Clark, chirurg ogólny (od 2007 roku), która w praktyce lekarskiej zajmuje się chirurgią plastyczną - uczyła się z jej zakresu za granicą na stażu w Southmead Hospital Bristol (Wielka Brytania) oraz w Polsce w Prywatnym Ośrodku Chirurgii Plastycznej.

Art Medical Center to klinika chirurgii plastycznej, gdzie kobieta ze zbyt dużym biustem może umówić się na operację jego redukcji (z jednoczesnym podniesieniem). Ponadto pacjentka z małymi piersiami, chcąca je powiększyć, może wybrać zabieg powiększający biust implantami (z jednoczesnym liftem piersi). W ofercie znajdują się tutaj także zabiegi dla kobiet, które utraciły pierś w wyniku raka - są to operacje rekonstrukcji piersi, symetryzacji drugiej oraz odtworzenie brodawki sutkowej wraz z otoczką. Jednym z kadry medycznej jest dr n. med. Artur Śliwiński, specjalista chirurgii ogólnej a także specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, który doskonalił swoje umiejętności zawodowe, m.in. na Oddziale Chirurgii Plastycznej 109. Szpitala Wojskowego w Szczecinie.

W Klinice Chirurgii Plastycznej Artplastica proponowane są różnorodne operacje z zakresu plastyki piersi. Można z nich wymienić nie tylko ich zmniejszenie ale również podniesienie, powiększenie oraz wymianę czy usunięcie implantów. Do specjalistów należy tutaj dr Arkadiusz Kuna, chirurg i chirurg plastyczny, który doszkalał się na kursach w Polsce i za granicą oraz  w Klinice Chirurgii Rekonstrukcyjnej Akademii Medycznej w Szpitalu Wojewódzkim nr 5 w Sosnowcu.

Pacjenci szukali zabiegu zmniejszenie piersi w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat zmniejszenie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…