Lekarze wykonujący zmniejszenie piersi w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa zmniejszenie piersi w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej, chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

lek. Joanna Wiśniewska-Goryń

chirurg plastyczny, chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Formmed ES Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

10 / 10
lek. Piotr Turkowski

chirurg plastyczny

w Klinika OT.CO - Bielany

9,6 / 10
lek. Marek Murawski

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Marina MedEstetic, Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Wąwozowa), Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

9,4 / 10
lek. Krzysztof Szymański vel Szymanek

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Medi Horizon Clinic, Klinika OT.CO - Bielany

9,3 / 10
dr n. med. Witold Waśkiewicz

chirurg plastyczny

w Klinika OT.CO - Bielany

Zmniejszenie piersi Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zmniejszenie piersi w 10 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 14000 zł w Medi Horizon Clinic, najwyższa to 21800 zł, natomiast średni koszt to 17311 zł.

Ile kosztuje zmniejszenie piersi w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zmniejszenie piersi w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny zmniejszenie piersi w innych miastach.

Zmniejszenie piersi w Warszawie - gdzie najlepiej?

Kadra w Klinika OT.CO - Mokotów Kadra w Klinika OT.CO - Mokotów

Są ludzie, którzy twierdzą, że biust nie może być za duży. To nie tylko mężczyźni – są wśród tych osób także kobiety i jedno jest pewne – nie mają pojęcia, o czym mówią. Przerośnięte gruczoły piersiowe to przyczyna kompleksów i poważnych dolegliwości, takich jak ból kręgosłupa czy głowy. Dlatego zdesperowane właścicielki ogromnych piersi poddają się chirurgicznej redukcji.

Taki zabieg nosi nazwę mammoplastyki, trwa ok. 2-3 godzin i wykonywany jest w pełnej narkozie. Polega na usunięciu nadmiernej ilości tkanki piersiowej, a podczas operacji chirurg przenosi w nowe miejsce kompleks brodawki z otoczką. Po cięciu zawsze zostają blizny, mimo że wykonuje się je różnymi technikami.

Zmniejszenie piersi? Warszawa to świetny wybór!

Sylwetki dr n. med. Andrzeja Sankowskiego (Klinika Chirurgii Plastycznej Dr A. Sankowskiego) nie trzeba nikomu przybliżać. Wystarczy powiedzieć, że jest Członkiem-Założycielem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, należy również do The International Confederation for Plastic and Reconstructive Surgery. Jego klinika jest jedną z najsłynniejszych placówek w Polsce, a żeby zapisać się do niego na zabieg, trzeba czekać wiele miesięcy. Dr Sankowski skupił wokół siebie samych mistrzów skalpela – wśród nich jest dr n. med. Lubomir Lembas i dr Janusz Greese-Łyko.

Innym godnym polecenia chirurgiem jest dr n. med. Tadeusz Witwicki (Gabinet Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki), prekursor kilku technik w dziedzinie chirurgii plastycznej. Nie zawiodą się również pacjentki dr Artura Bromy (Centrum Medyczne Metamorfosis), specjalisty chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej.

Redukcja piersi - wiele klinik, najlepsi lekarze

Gabinet zabiegowy w Medi Horizon Clinic Gabinet zabiegowy w Medi Horizon Clinic

Na warszawskim Starym Mokotowie mieści się klinika La Perla. U pacjentek z przerostem piersi specjaliści wykonują redukcję, często łącząc ją z podniesieniem bądź liftingiem piersi. Mammoplastyka może też być jednostronna, jeśli dotyczy wrodzonej asymetrii piersi. Zajmuje się tym prof. dr hab. med. Józef Jethon, prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz dr n. med. Elżbieta Radzikowska, dyrektor medyczny ośrodka. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich i posiadaczką certyfikatów wystawionych przez niemiecka centra szkoleniowe (Estederm, LorcaMartin czy Kreussler-Pharm).

W dzielnicy Żoliborz znajduje się Centrum Chirurgii Plastycznej Malia, w którym redukcję piersi przeprowadza dr Sylwia Daniluk. Niejeden chirurg może pozazdrościć jej wiedzy –uczestniczyła w szkoleniach w Bremie, Duseldorfie, RPA, Brazylii, a także w Czarnogórze, Izraelu i Australii. W centrum pracują z nią, między innymi: dr Maria Sowa-Molska, dr n. med. Marek Molski oraz dr n. med. Stefan Jaworski.

W tej klinice pracuje jeszcze jeden chirurg, dr Maria Kociszewska. Prowadzi także własną placówkę, czyli Specjalistyczny Ośrodek Chirurgii Estetycznej. Wykonuje w nim zabiegi wraz z innymi lekarzami, głównie tymi, którzy posiadają II stopień specjalizacji z chirurgii plastycznej. Wszyscy członkowie personelu są członkami Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, a wśród nich jest dr Halina Berońska-Kulicka oraz dr Grażyna Jurek.

Na zabieg redukcji piersi bez wahania można udać się do dr n. med. Tomasza Matuszewskiego (Model-Med, Stary Żoliborz). To specjalista chirurgii plastycznej, którego umiejętności doceniło kilka prestiżowych warszawskich klinik, co dobitnie świadczy o talencie tego lekarza. Jest konsultantem i chirurgiem w Centrum Zdrowia Dziecka i w Klinice Chirurgii Dzieci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM). Można go znaleźć także w Centrum Medycyny Sportowej FRMS oraz w Centrum Medycznym Damiana w Warszawie.

Pacjenci szukali zabiegu zmniejszenie piersi w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat zmniejszenie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…