Zmniejszenie piersi Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury zmniejszenie piersi w 2 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 18000 zł w Piękno i Medycyna Dr Pernak, najwyższa to 18900 zł, natomiast średni koszt to 18450 zł.

Ile kosztuje zmniejszenie piersi w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zmniejszenie piersi w Gdańsk placówkach:

Posiadamy również ofertę w 16 innych miastach. Sprawdź ceny zmniejszenie piersi w innych miastach.

Zmniejszenie piersi w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Zbyt duży biust nie tylko może powodować dyskomfort, ale i przez swój ciężar może doprowadzić do poważnych zwyrodnień kręgosłupa. Z tego powodu wiele kobiet decyduje się na mammoplastykę, czyli operację zmniejszania piersi. Podczas procedury specjalista dokonuje cięcie wokoło sutka, pionowo do dołu piersi oraz w poziomie, wzdłuż fałdu skórnego. Następnie likwiduje zbędny fragment gruczołu i tłuszcz poprzez ich wycięcie, a potem waży usuniętą część, by mieć świadomość, o ile musi zredukować drugą pierś, żeby biust zachował symetryczność. Operację, trwającą zwykle od dwóch do trzech godzin, przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym. Rekonwalescencja pooperacyjna trwa około sześciu tygodni.

Gdzie w Gdańsku można poddać się operacji zmniejszenia piersi?

Mammoplastykę w swoim gabinecie wykonuje chirurg plastyczny dr hab. n. med. Alicja Renkielska, która jest Wojewódzkim Konsultantem w dziedzinie chirurgii plastycznej i przynależy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Dr Renkielska podczas zmniejszania piersi najczęściej dokonuje cięcia, zwanego „kotwicą”. Swoim pacjentkom, oprócz redukcji piersi, proponuje także korekcję brodawek piersiowych w znieczuleniu miejscowym oraz operację mastopeksji, czyli podniesienia biustu.

Na zmniejszenie piersi kobiety mogą się umówić także do lek. med. Darii Dobaczewskiej. Posiada ona specjalizację w zakresie chirurgii plastycznej oraz specjalizację drugiego stopnia z chirurgii ogólnej. Wzięła udział w międzynarodowym kursie „Chirurgia radiofalowa, chirurgia piersi, przeszczepianie tłuszczu z wykorzystaniem komórek macierzystych” oraz kursie naukowo-szkoleniowym z chirurgii piersi i chirurgii estetycznej. W swoim gabinecie wykonuje nie tylko redukcję piersi, ale i rekonstrukcję piersi po mastektomii oraz powiększenie biustu z zastosowaniem implantów.

Kobietom, zmagającym się z problemem zbyt dużych gruczołów piersiowych, może pomóc również dr n. med. Karolina Kondej, specjalistka chirurgii plastycznej, która przynależy do Europejskiego i Światowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Zajmuje się przeprowadzaniem operacji plastycznych piersi, w tym redukcji biustu, liftingu piersi oraz podniesienia ich z jednoczesnym powiększeniem (implanty). Doktor Kondej dokonuje też rekonstrukcji brodawki piersiowej.

Pacjenci szukali zabiegu zmniejszenie piersi w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat zmniejszenie piersi

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…