Euroklinika

4,2 / 5  - 254 opinie
Wygląd zewnętrzny Euroklinika
Recepcja, poczekalnia Euroklinika
Wygląd zewnętrzny Euroklinika
Recepcja, poczekalnia Euroklinika
Zabieg, operacja Euroklinika
Recepcja, poczekalnia Euroklinika
Recepcja, poczekalnia Euroklinika
Recepcja, poczekalnia Euroklinika
Recepcja, poczekalnia Euroklinika
Recepcja, poczekalnia Euroklinika
Recepcja, poczekalnia Euroklinika
Zabieg, operacja Euroklinika
Zabieg, operacja Euroklinika
Zabieg, operacja Euroklinika
Zabieg, operacja Euroklinika
Zabieg, operacja Euroklinika
Zabieg, operacja Euroklinika
Zabieg, operacja Euroklinika
Gabinet konsultacyjny Euroklinika
Zabieg, operacja Euroklinika
Gabinet konsultacyjny Euroklinika
Recepcja, poczekalnia Euroklinika
Wnętrza, wystrój Euroklinika
Recepcja, poczekalnia Euroklinika
Wygląd zewnętrzny Euroklinika
Wygląd zewnętrzny Euroklinika
Wygląd zewnętrzny Euroklinika
Wygląd zewnętrzny Euroklinika
Wygląd zewnętrzny Euroklinika
Euroklinika - logo

Opis placówki

Euroklinika to nowoczesny ośrodek medyczny znajdujący się w Bielsku-Białej. W jego bogatej ofercie znajdują się konsultacje lekarskie w ramach blisko 20 dziedzin medycyny, szereg badań diagnostycznych oraz zabiegi chirurgiczne niewymagające hospitalizacji (chirurgia jednego dnia).

Przeprowadzamy diagnostykę w zakresie chorób skóry, między innymi badanie określające rodzaj zmiany skórnej, znakomite w diagnostyce różnicowej nowotworów skóry – dermatoskopię. Wykonujemy badania u pacjentów z chorobami górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego, w tym gastroskopię, rektoskopię i kolonoskopię. Przeprowadzamy zabiegi endoskopowe u dorosłych i dzieci (w znieczuleniu ogólnym lub bez).

Oferujemy histerokopię, będącą doskonałym narzędziem wykrywającym nieprawidłowości układu rozrodczego kobiety (w tym wady macicy), służącym m.in. ocenie endometrium i cerwikoskopii, czyli analizie stanu ścian kanału szyjki. Jest stosowana również w celu poboru wycinków celowanych.

Wykonujemy badania cytologiczne i testy alergiczne. Prowadzimy diagnostykę chorób układu oddechowego (w tym astmy i POChP), ponadto oferujemy badania elektrokardiograficzne (EKG) i echokardiograficzne (ECHO serca). Przeprowadzamy szereg badań ultrasonograficznych (USG). W naszej ofercie znajduje się USG piersi, jamy brzusznej, układu moczowego i narządów rodnych, USG w ciąży oraz badanie dopplerowskie (ultrasonografia żył i tętnic w obrębie kończyn dolnych). Wycinki pobrane podczas zabiegów poddawane są badaniu histopatologicznemu.

Przeprowadzamy zabiegi polipektomii, czyli endoskopowego usunięcia polipów z jelita grubego, leczymy chirurgicznie żylaki  odbytu (hemoroidy) i szczeliny odbytu. Usuwamy polipy z nosa i operujemy przerost małżowin nosowych. Przeprowadzamy u dzieci operacje na migdałkach. Usuwamy zmiany skórne oraz brodawki metodą CRYO.

W ramach chirurgii naczyniowej wykonujemy klasyczne (chirurgiczne) operacje żylaków kończyn dolnych oraz nieinwazyjne zabiegi metodą laserową. W leczeniu pękniętych naczyń krwionośnych, czyli tzw. pajączków, stosujemy mikroskleroterapię oraz nowoczesny system laserowy, służący także do depilacji laserowej oraz odmładzania skóry. Zajmujemy się leczeniem nadpotliwości i usuwaniem cellulitu.

Leczymy dorosłych i dzieci. Jesteśmy placówką działającą komercyjnie oraz na podstawie umów z NFZ i towarzystwami ubezpieczeniowymi. 

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym wiodących producentów. Nasza aparatura spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa i doskonale sprawdza się w praktyce medycznej.

  • Ultrasonograf (USG) – urządzenie służące do diagnostyki obrazowej m.in. narządów jamy brzusznej, układu moczowego i rozrodczego. Posiadana przez nas aparatura ma możliwość wykonywania badań prenatalnych 4D oraz tzw. Dopplera, czyli USG żył i tętnic.
  • Endoskop – urządzenie optyczne służące do badania powierzchni narządów poprzez wprowadzenie do danego narządu wziernika z własnym źródłem światła oraz niewielką kamerą. Aparat pozwala na pobieranie wycinków do badania histopatologicznego, wykonywanie testów na obecność bakterii i przeprowadzanie drobnych zabiegów typu np. usuwanie polipów.
  • Histeroskop – urządzenie optyczne umożliwiające badanie narządów układu rozrodczego poprzez wprowadzenie go do ich wnętrza. Podczas zabiegu istnieje możliwość diagnozy nieprawidłowości w obrębie badanych narządów, poboru próbek do analizy histopatologicznej oraz przeprowadzenia nieskomplikowanych zabiegów.

Dysponujemy również aparaturą laserową służącą do nieinwazyjnego usuwania żylaków oraz do depilacji laserowej, usuwania pajączków i innych usług z zakresu medycyny estetycznej.

Udogodnienia dla pacjentów

W Euroklinice mogą Państwo liczyć na profesjonalne zabiegi medyczne oraz miłą obsługę personelu. Najwyższą jakość świadczonych przez nas usług oraz profesjonalizm kadry potwierdza wdrożony w 2007 roku system jakości ISO.

Posiadamy znakomicie wyposażone gabinety. W estetycznie i z dużym wyczuciem smaku urządzonych wnętrzach pacjenci mogą się z łatwością odprężyć w oczekiwaniu na wizytę bądź zabieg.

Z naszych usług mogą Państwo korzystać w ramach świadczeń NFZ oraz wybranych ubezpieczycieli.

Placówka posiada parking dla pacjentów.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Euroklinika w Bielsku-Białej.

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ginekologia

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Euroklinika jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Euroklinika

Oferujemy szeroki zakres usług medycznych. Udzielamy konsultacji lekarskich w ramach około 20 dziedzin medycyny, m.in. ginekologii i położnictwa, gastroenterologii i otolaryngologii, a także ortopedii i dermatologii.

W pracowni ultrasonograficznej wykonujemy badania USG piersi połączone z konsultacją specjalisty onkologa, USG jamy brzusznej i układu moczowego, a także USG kobiet w ciąży. Oferujemy zapis badania na nośniku cyfrowym. W zakres świadczonych usług wchodzi również USG tętnic i żył kończyn dolnych, czyli tzw. Doppler. Badania ultrasonograficzne wykonujemy zarówno u dzieci, jak i dorosłych.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama badań endoskopowych górnego (gastroskopia) i dolnego odcinka przewodu pokarmowego (rektoskopia i kolonoskopia). Przeprowadzamy badania u dzieci i osób dorosłych. Istnieje możliwość wykonania badań endoskopowych w znieczuleniu ogólnym.

Wykonujemy dermatoskopię, testy alergiczne oraz podstawowe badania ginekologiczne (m.in. cytologię, badania mikrobiologiczne, testy na HPV). Przeprowadzamy badania prenatalne, EKG, ECHO serca i inne.

Świadczymy usługi w ramach chirurgii jednego dnia, takie jak polipektomia, zabiegi żylaków i szczeliny odbytu oraz operacje przepuklin. Wykonujemy zabiegi otolaryngologiczne (polipy nosa, przerost małżowin nosowych, nasady języka etc.). Operujemy przerost migdałków podniebiennych i migdałka gardłowego u dzieci.

Przeprowadzamy zabiegi usunięcia zmian skórnych oraz łagodnych brodawek metodą CRYO. Usunięte chirurgicznie zmiany poddawane są badaniu histopatologicznemu.

Przygotowaliśmy dla naszych pacjentów ofertę usług z zakresu medycyny estetycznej. Obejmuje zabiegi odmładzające wygląd skóry, laseroterapię żylaków, zmian naczyniowych i pajączków oraz depilację laserową. Zajmujemy się również kompleksowym leczeniem cellulitu, a także nadpotliwości.

Pełną listę wykonywanych przez nas zabiegów znajdą Państwo w poniższym cenniku:

Opinie z internetu

Placówka Euroklinika została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.2 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 254 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,2

254 ocen
(z 4 źródeł)
4,0 / 5  (4 ocen placówki na Kliniki.pl)
4,0 / 5  (36 ocen placówki na Google.pl)
4,2 / 5  (29 ocen placówki na Facebook.pl)
4,5 / 5  (185 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Kliniki.pl

"Euroklinika jest ośrodkiem medycznym proponującym swoim pacjentom specjalistyczne konsultacje lekarskie, zabiegi w zakresie chirurgii jednego dnia z chirurgii ogólnej, naczyniowej, laryngologii i laryngologii dziecięcej, a także ginekologii oraz gastroenterologii. Dość popularne w klinice są małoinwazyjne metody leczenia różnych dolegliwości. Wykorzystuje się tu głównie techniki laserowe, jak np. nowoczesne zabiegi metodą EVLT w leczeniu żylaków kończyn czy laser CO2 wykorzystywany w zabiegach proktologicznych. Inną małoinwazyjną metodą jest zabieg z wykorzystaniem Celon, czyli termoterapia, poprzez którą lekarz może zmniejszyć migdałki podniebienne lub zlikwidować chrapanie poprzez plastykę podniebienia. Klienci, których umówiłam do tej kliniki chwalą sympatyczną i kompetentną obsługę, a lekarze uprzejmie i wyczerpująco odpowiadają na pytania. Rozwiewają wszelkie wątpliwości, dzięki czemu klienci nie odczuwają niepotrzebnego stresu. Podkreślają, że klinika oferuje bardzo dobre warunkami i dba o zadowolenie pacjentów." - Ewa A. (Doradca Pacjenta w Kliniki.pl)

Opinie pacjentów

Katarzyna
23 października 2017
4,0

Polecam Tourmedica z całego serca

4,0 - Katarzyna
Wspaniała profesjonalna obsługa. Cudowne podejście do pacjenta.
Dotyczy:  
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym (październik 2017)
Lekarz:  
lek. Tomasz Kozik
 
Szczegóły
Katarzyna
1 sierpnia 2018
4,0

Jestem bardzo zadowolona z leczenia w klinice

4,0 - Katarzyna
Bardzo dobra komunikacja z personelem kliniki
Zabieg:  
Laserowe leczenie żylaków nóg (lipiec 2018)
Lekarz:  
lek. Tomasz Kozik
 
Szczegóły
Marian
(Zabrzeg)
25 kwietnia 2018
4,0

Pozytywny

4,0 - Marian
Miła obsługa.
Dotyczy:  
Konsultacja chirurgiczna (kwiecień 2018)
Lekarz:  
lek. Marcin Iskierka
 
Szczegóły
Anna
(Bakałarzewo)
9 stycznia 2018
4,0

Wszystko na 5tkę

4,0 - Anna
Dotyczy:  
Konsultacja chirurgiczna (grudzień 2017)
 
Szczegóły

Zespół

Do zespołu Eurokliniki należą znakomici lekarze rodzinni oraz lekarze blisko dwudziestu różnych specjalizacji medycznych, m.in. pulmonologii, ginekologii i położnictwa, a także ortopedii, kardiologii i otolaryngologii. Członkami naszej kadry są też chirurdzy ogólni i naczyniowi oraz chirurdzy przewodu pokarmowego.

Współpracujący z kliniką lekarze posiadają duże doświadczenie zawodowe. Dokładają wszelkich starań, aby pacjenci mieli dostęp do najwyższej jakości usług – sukcesywnie nabywają nowe umiejętności w leczeniu nowoczesnymi technikami i narzędziami podczas specjalistycznych szkoleń i kongresów. Ich dążenia do doskonalenia się potwierdzają liczne certyfikaty. 

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Euroklinika.

Klinika Euroklinika
Klinika Euroklinika
Klinika Euroklinika
Klinika Euroklinika
Klinika Euroklinika
Klinika Euroklinika
Klinika Euroklinika

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

33 399pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Euroklinika
ul. Żółkiewskiego 40
43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia

  • poniedziałek18:00-8:00
  • wtorek18:00-8:00
  • środa18:00-8:00
  • czwartek18:00-8:00
  • piątek18:00-8:00
  • sobotanieczynne
  • niedzielanieczynne

Dojazd

Euroklinika znajduje się w Bielsku-Białej. Poradnia Lekarza Rodzinnego jest położona przy ul. Piotra Skargi 9, w odległości około 700 metrów od Rynku Starego Miasta i 3 km od dworca PKP Bielsko-Biała Główna. Nieopodal placówki znajduje się przystanek Sobieskiego/Wyspiańskiego, przy którym zatrzymuje się autobus linii 7.

Poradnie Specjalistyczne oraz Oddziały Zabiegowe Eurokliniki znajdują się przy ul. Żółkiewskiego 40, około 200 metrów od dworca PKP Bielsko-Biała-Górne i około 2 km od dworca PKP Bielsko-Biała Główna. W odległości 700 m od placówki znajduje się przystanek Piastowska/Wita Stwosza, przy którym zatrzymują się linie autobusowe: 1, 2, 4, 6, 9, 10, 16, 24, 25, 28, 32, 36, 52.