Operacja plastyczna brzucha Gdańsk

Gdańsk to miasto, w którym znajduje się kilka doskonałych klinik chirurgii plastycznej. Chcesz poddać się plastyce brzucha, ale nie wiesz, którą z nich wybrać? Pomożemy Ci w podjęciu decyzji! Poniżej znajdziesz listę 3 placówek, które posiadają w swojej ofercie abdominoplastykę. Wybierz jedną z nich i umów się na wizytę kwalifikującą do tego zabiegu. Z nami zrobisz to szybko i wygodnie!

Lekarze wykonujący plastyka brzucha w Gdańsku

W Gdańsku posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa plastyka brzucha w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

dr n. med. Kamil Bury

chirurg ogólny, chirurg naczyniowy

w Diamond Clinic

Plastyka brzucha Gdańsk - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka brzucha w 3 placówkach w Gdańsku. Najniższa cena wynosi 12000 zł w Piękno i Medycyna Dr Pernak, najwyższa to 19900 zł, natomiast średni koszt to 16633 zł.

Ile kosztuje plastyka brzucha w Gdańsku?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka brzucha w Gdańsk placówkach:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka brzucha w innych miastach.

Plastyka brzucha w Gdańsku - gdzie najlepiej?

Operację plastyczną brzucha można przeprowadzić u pacjentów zarówno młodych, jak i tych starszych. W przypadku decyzji o abdominoplastyce bierze się pod uwagę warunki anatomiczne pacjenta, ilość tkanki tłuszczowej, stan skóry oraz ogólny stan zdrowia. Młode osoby poddają się plastyce brzucha głównie z powodu nadmiaru skóry i wiotkich powłok brzucha po porodach, natomiast u starszych pacjentów decyzja o poddaniu się takiej operacji motywowana jest najczęściej utratą elastyczności i napięcia skóry, związaną z wiekiem i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak Gabinet zabiegowy w Piękno i Medycyna Dr Pernak

Abdominoplastyka w Gdańsku

Na plastykę brzucha można wybrać się na przykład do położonego w dzielnicy Piecki-Migowo szpitala Swissmed. W ofercie zabiegów z zakresu modelowania sylwetki znajdują się tutaj również:

  • plastyka ramion
  • plastyka całego ciała (body lifting)
  • plastyka ud

Operacje plastyczne brzucha przeprowadza również lek. Mikołaj Pernak, który przyjmuje pacjentów w placówce Piękno i Medycyna Dr Pernak, która dołączyła do Kliniki.pl zimą 2018 roku. W położonej w dzielnicy Oliwa klinice można poddać się także liposukcji, czyli odsysaniu tłuszczu z wybranej części ciała. Osoby, które chciałyby odwiedzić chirurga plastycznego w Sopocie, mogą się wybrać do Centrum Zdrowia i Urody ORCHID. Plastykę brzucha przeprowadza tutaj lek. Piotr Ziajka.

Gdzie na zabieg w Trójmieście?

Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. Sala operacyjna w Swissmed Centrum Zdrowia S.A.

Gdańskim lekarzem wykonującym abdominoplastykę jest również dr hab. n. med. Alicja Renkielska. Wśród przeprowadzanych przez nią operacji poprawiających estetyczny wygląd ciała, oprócz plastyki brzucha można wymienić także zmniejszenie lub podniesienie piersi, labioplastykę czy leczenie ginekomastii. Plastyka brzucha wykonywana jest także przez dr n. med. Jacka Grudzińskiego, specjalistę chirurgii ogólnej i plastycznej Oprócz operacji plastycznej brzucha przeprowadza on również liposukcję.

Pozostałe placówki z okolic Gdańska

Na operację plastyczną brzucha można udać się także do lek. med. Darii Dobaczewskiej, specjalisty chirurgii ogólnej, która przyjmuje swoich pacjentów na terenie Gdyni (22 km od Gdańska). Swoje doświadczenie w dziedzinie chirurgii plastycznej zdobywała podczas pracy w Polsce i za granicą, m.in. w Klinice Chirurgii Plastycznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i w Akademickim Szpitalu w Utrechcie (Holandia) i w Uniwersyteckim Szpitalu w Antwerpii (Belgia). Z zabiegów modelujących brzuch można poddać się u niej całkowitej korekcie kresy białej, plastyce brzucha z liposukcją, plastyce dolnej części brzucha (bez przesunięcia pępka) oraz samej liposukcji brzucha

Ile kosztuje plastyka brzucha w Gdańsku?

Za abdominoplastykę w Trójmieście trzeba zapłacić od 12 do 18,9 tys. złotych. Cena jest uzależniona zarówno od cennika danej placówki, jak i zakresu zabiegu, który będzie przeprowadzany u pacjenta.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Sopot, Gdynia, Rumia, Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Więcej na temat plastyka brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…