Operacja plastyczna brzucha Zielona Góra

Lekarze wykonujący plastyka brzucha w Zielonej Górze

W Zielonej Górze posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa plastyka brzucha w Zielonej Górze jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

lek. Robert Jamont

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Dr Jamont Chirurgia Plastyczna

9,2 / 10

Plastyka brzucha w Zielonej Górze - gdzie najlepiej?

Plastyka brzucha, fachowo określana jako abdominoplastyka, ma na celu poprawę wyglądu tej partii ciała, i polega na chirurgicznej likwidacji nadmiaru luźnej skóry, a także tkanki tłuszczowej, nagromadzonej w okolicy brzucha. Najczęściej wykonuje się ją u kobiet po ciąży, kiedy skóra traci odpowiednią sprężystość, a tłuszczu przybywa. Lekarz musi wykonać nacięcie, idące od biodra do biodra oraz oddzielne cięcie wokół pępka. W kolejnym kroku może zbierać razem i zszywać mięśnie oraz, w razie potrzeby, dokonywać nieznacznej liposukcji. Na koniec zszywa rany. Operację przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym i trwa ona najczęściej około trzech-czterech godzin. Tuż po zabiegu pacjentce zakłada się specjalną odzież uciskową, którą powinna nosić przez około trzy miesiące. Zdjęcia szwów lekarz może dokonać po upływie pięciu dni od operacji. Sam pobyt w szpitalu bądź klinice wynosi około jednego, dwóch dni. Specjalista może również przeprowadzić zabieg miniabdominoplastyki – w jego przypadku pępek nie zmienia swojego położenia.

Gdzie w Zielonej Górze można przeprowadzić plastykę brzucha?

Abdominoplastykę może przeprowadzić w swoim gabinecie chirurg plastyczny, lek. med. Robert Jamont, który specjalizację II stopnia uzyskał w 2002 roku. Należy do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej IPRAS. W 2009 wziął on udział w "III Międzynarodowym kursie chirurgii onkoplastycznej: chirurgia radiofalowa, chirurgia piersi, przeszczepianie tłuszczu z wykorzystaniem komórek macierzystych" w Gdańsku. Przeprowadza plastykę brzucha, a także odsysanie tkanki tłuszczowej oraz wykonuje plastykę pępka.

Plastyka brzucha znajduje się w ofercie Kliniki Chirurgii Plastycznej Intermed w Słubicach, oddalonych od Zielonej Góry o 87 km. Wykonywana jest tam plastyka powłok brzusznych oraz inne procedury modelujące, w tym liposukcja różnych partii ciała (ud,  brzucha, bioder oraz klatki piersiowej u mężczyzn).

Abdominoplastykę można wykonać także w Gabinetach Leszczyński, zlokalizowanych w Lubinie, znajdującym się w odległości niecałych 85 km od Zielonej Góry. Specjaliści z placówki zajmują się także modelowaniem sylwetki poprzez usunięcie nadmiaru tłuszczu z okolic, takich jak ramiona, pośladki czy klatka piersiowa. W przypadku plastyki powłok brzusznych pacjenci mogą tam się poddać pełnej abdominoplastyce bądź miniabdominoplastyce.

 

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Zielonej Góry, w miejscowościach: Głogów.

Więcej na temat plastyka brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…