Operacja plastyczna brzucha Wrocław

Brzuch po ciąży czy skutki nagłego, dużego spadku wagi to powody, dla których pacjentki i pacjenci zgłaszają się na konsultacje do chirurgów plastycznych. Ty również chcesz poddać się abdominoplastyce? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z listą 11 klinik, które posiadają w swoich ofertach plastykę brzucha. Wybierz placówkę, która najbardziej Ci odpowiada i jeszcze dziś umów się na wizytę do lekarza specjalisty.

Chiroplastica

Wrocław, ul. Królewiecka 161 lok. 17
9,1 / 10  •  Znakomita  •  195 opinii

Zabieg przeprowadzono w pełnym znieczuleniu i z tego co mi przekazano bez większych problemów. Efekt na obecną chwile 10 dni po zabiegu zadowalający, bo co można powiedzieć więcej o efekcie kiedy człowiek jest obolały i jeszcze z ranami ale 5 kg lżejszy. Super! ~ Pacjentka Lucyna (Plastyka brzucha, dr n. med. Ahmed Elsaftawy)

  • Plastyka brzucha od 14000 zł
dr Marta Wilczyńska

dr Marta Wilczyńska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Plastyka brzucha to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. “To procedura dość skomplikowana, jednak dla wyszkolonego chirurga plastycznego nie powinna stanowić problemu” - podkreśla dr Marta Wilczyńska-Staniul z wrocławskiej kliniki Chiroplastica.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Centrum Medyczne Bieniek

Wrocław, ul. Czechowicka 11
9,4 / 10  •  Znakomita  •  584 opinii

Bez wahania zrobiłabym to jeszcze raz. Niezbyt duży ból po zabiegu, a efekty już są rewelacyjne, pomimo iż wszystko jest nadal spuchnięte. ~ Katarzyna G. (Plastyka brzucha, dr hab. n. med. Andrzej Bieniek)

  • Plastyka brzucha od 14000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej od 150 zł

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący plastyka brzucha we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 5 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 11 różnych placówkach. Usługa plastyka brzucha we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

dr n. med. Jakub Kratochwil

chirurg plastyczny

w Gabinet Chirurgii Kosmetycznej

ocena 4,8 / 5  (14 opinii)
dr n. med. Ireneusz Siewiera

chirurg plastyczny

w Ars Estetica Wrocław

ocena 4,8 / 5  (4 opinii)
dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

ocena 4,8 / 5  (39 opinii)
lek. Piotr Rataj

chirurg ogólny

w Prestige Clinic

ocena 4,5 / 5  (47 opinii)
dr Marta Wilczyńska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Chiroplastica

ocena 4,0 / 5  (3 opinii)

Plastyka brzucha Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka brzucha w 11 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 8500 zł w Prestige Clinic, najwyższa to 14800 zł, natomiast średni koszt to 11930 zł.

Ile kosztuje plastyka brzucha we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka brzucha w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 24 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka brzucha w innych miastach.

Plastyka brzucha we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Siedząca praca i brak odpowiednich nawyków żywieniowych to czynniki, które negatywnie odbijają się na sylwetce. W erze wszechobecnego kultu ciała nie dziwi fakt, że coraz więcej osób zgłasza się do chirurgów plastyków, chcąc wymodelować sylwetkę i pozbyć się zbędnych centymetrów w talii. Poddając się plastyce brzucha, odzyskując one nie tylko linię, ale też dobre samopoczucie i motywację do tego, by utrzymać nową, lepszą sylwetkę.

Sala operacyjna w Prestige Clinic Sala operacyjna w Prestige Clinic

Abdominoplastyka we Wrocławiu

Osoby, które chciałyby się poddać plastyce brzucha we Wrocławiu, powinny zainteresować się ofertą Centrum Medycznego Bieniek, położonego w dzielnicy Krzyki. Zabieg ten przeprowadza tu dr hab. n. med. Andrzej Bieniek, doświadczony chirurg ogólny i plastyczny. Plastykę brzucha z przeniesieniem pępka wykona także dr n. med. Ahmed Elsaftawy. Na życzenie pacjenta, procedura ta może zostać połączona z liposukcją, czyli tak zwanym odsysaniem tłuszczu. Doktor Elsaftawy kieruje gabinetem Chiroplastica (Krzyki), w którym operacje plastyczne brzucha przeprowadza także dr Marta Wilczyńska - Staniul.

Gdzie na plastykę brzucha?

Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic Gabinet zabiegowy w Prestige Clinic

Jedną z wiodących wrocławskich klinik, które specjalizują się w abdominoplastyce, jest NawMedica (dzielnica Fabryczna), która dołączyła do serwisu Kliniki.pl w 2019 roku. Operacje plastyczne brzucha przeprowadza tu znakomity specjalista, lek. Ryszard Nawrocki. Z kolei w Prestige Clinic (dzielnica Fabryczna) procedury z zakresu chirurgii plastycznej wykonuje lek. Piotr Rataj. Klinika ta, oprócz plastyki brzucha, ma w swojej ofercie także korektę nosa, powiększenie piersi oraz korekcję odstających uszu.

Odsysanie tłuszczu we Wrocławiu

Przy Starym Mieście działa Noa Clinic, gdzie zespół profesjonalistów (m.in. dr Adam Kaleciński) ma w swojej ofercie chirurgię plastyczną po ciąży i modelowanie brzucha lipolizą laserową. W dzielnicy Biskupin położona jest Klinika Optimus, w której pracuje dr Paweł Niemkiewicz, członek Arabskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych krajów Środkowego Wschodu oraz South African Plastic and Reconstructive Surgery Association.

Z kolei dr n med. Piort Knast (Multimedica) jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej. W swojej ponad 20-letniej praktyce lekarskiej zdobył liczne certyfikaty i jest autorem wielu wystąpień na sympozjach naukowych. Zaś pracujący w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Aestetica dr Jacek Jarliński, specjalista chirurg plastyk, pełni funkcję konsultanta w dziedzinie chirurgii plastycznej dla województwa dolnośląskiego. W jego klinice można poddać się korekcie kształtu brzucha i wymodelować sylwetkę przy użyciu pompy ssącej.

Plastyka brzucha. Cena we Wrocławiu

Abdominoplastyka to zabieg, który nie posiada jednej, stałej ceny. Ostateczny koszt procedury zależy bowiem od kilku czynników, przede wszystkim zaś pracy, jaką chirurg musi włożyć w operację, by przyniosła ona oczekiwane rezultaty. We Wrocławiu za operację plastyczną brzucha zapłacimy od 8500 do nawet 19,5 tys. zł.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat plastyka brzucha