Operacja plastyczna brzucha Wrocław

Brzuch po ciąży czy skutki nagłego, dużego spadku wagi to powody, dla których pacjentki i pacjenci zgłaszają się na konsultacje do chirurgów plastycznych. Ty również chcesz poddać się abdominoplastyce? Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z listą 10 klinik, które posiadają w swoich ofertach plastykę brzucha. Wybierz placówkę, która najbardziej Ci odpowiada i jeszcze dziś umów się na wizytę do lekarza specjalisty.

Chiroplastica

Wrocław, ul. Królewiecka 161 lok. 17
9,4 / 10  •  Znakomita  •  335 opinii

Zabieg przeprowadzono w pełnym znieczuleniu i z tego co mi przekazano bez większych problemów. Efekt na obecną chwile 10 dni po zabiegu zadowalający, bo co można powiedzieć więcej o efekcie kiedy człowiek jest obolały i jeszcze z ranami ale 5 kg lżejszy. Super! ~ Pacjentka Lucyna (Plastyka brzucha, dr n. med. Ahmed Elsaftawy)

  • Plastyka brzucha 24000 zł
dr Marta Wilczyńska

dr Marta Wilczyńska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

Plastyka brzucha to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. “To procedura dość skomplikowana, jednak dla wyszkolonego chirurga plastycznego nie powinna stanowić problemu” - podkreśla dr Marta Wilczyńska-Staniul z wrocławskiej kliniki Chiroplastica.

zobacz film o zabiegu »
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 250 zł

Klinika Dr Kratochwil

Wrocław, ul. Kutrzeby 64
9,5 / 10  •  Znakomita  •  157 opinii

Konsultacje z Panem Doktorem na najwyższym poziomie, wiedziałam już że trafiłam do lekarza specjalisty:) Jestem bardzo zadowolona z efektu A nie minęły nawet 2 tyg . Bardzo polecam Pana Doktora!! ~ Marta k.

  • Plastyka brzucha od 18000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Bieniek Clinic

Wrocław, ul. Czechowicka 11
9,5 / 10  •  Znakomita  •  771 opinii

Bez wahania zrobiłabym to jeszcze raz. Niezbyt duży ból po zabiegu, a efekty już są rewelacyjne, pomimo iż wszystko jest nadal spuchnięte. ~ Katarzyna G. (Plastyka brzucha, dr hab. n. med. Andrzej Bieniek)

  • Plastyka brzucha 17000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 250 zł

Inne placówki w pobliżu Wrocławia

Lekarze wykonujący plastyka brzucha we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 7 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 10 różnych placówkach. Usługa plastyka brzucha we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

lek. spec. Paweł Jaremków

chirurg plastyczny

w Bieniek Clinic

9,6 / 10
dr n. med. Wojciech Rybak

chirurg ogólny, flebolog, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Ars Estetica Wrocław

9,5 / 10
dr n. med. Jakub Kratochwil

chirurg plastyczny

w Klinika Dr Kratochwil

9,4 / 10
lek. Ryszard Nawrocki

chirurg plastyczny

w NawMedica dr Ryszard Nawrocki

9,3 / 10
dr n. med. Ireneusz Siewiera

chirurg plastyczny

w Ars Estetica Wrocław

9,0 / 10
dr Marta Wilczyńska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Chiroplastica

8,0 / 10
lek. Łukasz Kratochwil

chirurg plastyczny

w Łukasz Kratochwil Chirurgia plastyczna

Plastyka brzucha Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka brzucha w 10 placówkach we Wrocławiu. Najniższa cena wynosi 13000 zł w Ars Estetica Wrocław, najwyższa to 24000 zł, natomiast średni koszt to 17600 zł.

Ile kosztuje plastyka brzucha we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka brzucha w wrocławskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka brzucha w innych miastach.

Plastyka brzucha we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Siedząca praca i brak odpowiednich nawyków żywieniowych to czynniki, które negatywnie odbijają się na sylwetce. W erze wszechobecnego kultu ciała nie dziwi fakt, że coraz więcej osób zgłasza się do chirurgów plastyków, chcąc wymodelować sylwetkę i pozbyć się zbędnych centymetrów w talii. Poddając się plastyce brzucha, odzyskując one nie tylko linię, ale też dobre samopoczucie i motywację do tego, by utrzymać nową, lepszą sylwetkę.

Gabinet zabiegowy w Klinika Dr Kratochwil Gabinet zabiegowy w Klinika Dr Kratochwil

Abdominoplastyka we Wrocławiu

Osoby, które chciałyby się poddać plastyce brzucha we Wrocławiu, powinny zainteresować się ofertą Centrum Medycznego Bieniek, położonego w dzielnicy Krzyki. Zabieg ten przeprowadza tu dr hab. n. med. Andrzej Bieniek, doświadczony chirurg ogólny i plastyczny. Plastykę brzucha z przeniesieniem pępka wykona także dr n. med. Ahmed Elsaftawy. Na życzenie pacjenta, procedura ta może zostać połączona z liposukcją, czyli tak zwanym odsysaniem tłuszczu. Doktor Elsaftawy kieruje gabinetem Chiroplastica (Krzyki), w którym operacje plastyczne brzucha przeprowadza także dr Marta Wilczyńska - Staniul.

Gdzie na plastykę brzucha?

Gabinet zabiegowy w ArsMedis Gabinet zabiegowy w ArsMedis

Jedną z wiodących wrocławskich klinik, które specjalizują się w abdominoplastyce, jest NawMedica (dzielnica Fabryczna), która dołączyła do serwisu Kliniki.pl w 2019 roku. Operacje plastyczne brzucha przeprowadza tu znakomity specjalista, lek. Ryszard Nawrocki. Z kolei w Prestige Clinic (dzielnica Fabryczna) procedury z zakresu chirurgii plastycznej wykonuje lek. Piotr Rataj. Klinika ta, oprócz plastyki brzucha, ma w swojej ofercie także korektę nosa, powiększenie piersi oraz korekcję odstających uszu.

Odsysanie tłuszczu we Wrocławiu

Przy Starym Mieście działa Noa Clinic, gdzie zespół profesjonalistów (m.in. dr Adam Kaleciński) ma w swojej ofercie chirurgię plastyczną po ciąży i modelowanie brzucha lipolizą laserową. W dzielnicy Biskupin położona jest Klinika Optimus, w której pracuje dr Paweł Niemkiewicz, członek Arabskiego Towarzystwa Chirurgów Plastycznych krajów Środkowego Wschodu oraz South African Plastic and Reconstructive Surgery Association.

Z kolei dr n med. Piort Knast (Multimedica) jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej. W swojej ponad 20-letniej praktyce lekarskiej zdobył liczne certyfikaty i jest autorem wielu wystąpień na sympozjach naukowych. Zaś pracujący w Gabinecie Chirurgii Plastycznej Aestetica dr Jacek Jarliński, specjalista chirurg plastyk, pełni funkcję konsultanta w dziedzinie chirurgii plastycznej dla województwa dolnośląskiego. W jego klinice można poddać się korekcie kształtu brzucha i wymodelować sylwetkę przy użyciu pompy ssącej.

Plastyka brzucha. Cena we Wrocławiu

Abdominoplastyka to zabieg, który nie posiada jednej, stałej ceny. Ostateczny koszt procedury zależy bowiem od kilku czynników, przede wszystkim zaś pracy, jaką chirurg musi włożyć w operację, by przyniosła ona oczekiwane rezultaty. We Wrocławiu za operację plastyczną brzucha zapłacimy od 8500 do nawet 19,5 tys. zł.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat plastyka brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…