Operacja plastyczna brzucha Warszawa

Nadmiar skóry po odchudzaniu czy wygląd brzucha po ciąży to tylko niektóre powody, dla których pacjenci decydują się na plastykę brzucha. Zabiegowi temu można poddać się w 17 klinikach chirurgii plastycznej w Warszawie. Zapoznaj się z ich ofertą i przekonaj się, gdzie najlepiej pozbyć się obwisłego brzucha w stolicy. Wybierz placówkę, która najbardziej Ci odpowiada i umów się na konsultację ze specjalistą.

Warszawa, ul. Puławska 488

Medifem

4,5 / 5  (470 opinii)  rozwiń

Zabieg bez żadnych problemów. Pobyt 1 dzień. Narazie trochę boli, ale dopiero 4 dni minęły, spuchłam i muszę mieć codziennie zastrzyki i przez miesiąc nosić gorsecik, ale zrobiłbym to jeszcze raz. ~ Elżbieta (Plastyka brzucha, lek. Michał Barwijuk)

  • Plastyka brzucha od 10000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  250 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Lekarze wykonujący plastyka brzucha w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 9 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 17 różnych placówkach. Usługa plastyka brzucha w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

dr n. med. Andrzej Barwijuk

ginekolog-położnik, ginekolog plastyczny

w Medifem

ocena 5,0 / 5  (6 opinii)
dr n. med. Wojciech Witkowski

chirurg plastyczny

w Klinika dr A. Sankowski

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
dr n. med. Andrzej Sankowski

chirurg plastyczny

w Klinika dr A. Sankowski

ocena 5,0 / 5  (1 opinii)
lek. Maciej Charaziński

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Uni Klinik

ocena 5,0 / 5  (2 opinii)
lek. Marek Murawski

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

ocena 4,3 / 5  (3 opinii)
lek. Monika Grzesiak

chirurg plastyczny

w Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak

ocena 4,3 / 5  (7 opinii)
dr n. med. Kamil Pietrasik

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Klinika Krajewski

ocena 4,3 / 5  (5 opinii)
lek. Jerzy Chęciński

chirurg plastyczny

w Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński

ocena 4,0 / 5  (3 opinii)
dr n. med. Elżbieta Radzikowska

chirurg plastyczny, lekarz medycyny estetycznej

w Carolina Medical Center

Plastyka brzucha Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka brzucha w 17 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 8000 zł w Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak, najwyższa to 16260 zł, natomiast średni koszt to 12108 zł.

Ile kosztuje plastyka brzucha w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka brzucha w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka brzucha w innych miastach.

Plastyka brzucha w Warszawie - gdzie najlepiej?

Abdominoplastyka, czyli plastyka powłok brzucha, to operacja polegająca na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic tej części ciała. W czasie zabiegu chirurg plastyczny wykonuje poziome nacięcie (od jednego kolca biodrowego do drugiego), a po pozbyciu się tłuszczu naciąga skórę i na nowo umiejscawia pępek. Po operacji mięśnie proste brzucha są wzmocnione, a tkanka tłuszczowa zredukowana.

Sala operacyjna w Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak Sala operacyjna w Klinika Dr Grzesiak Monika Jachna-Grzesiak

 Odsysanie tłuszczu w Warszawie

W położonym w dzielnicy Mokotów Centrum Medycznym Damiana, które dołączyło do Kliniki.pl latem 2019 roku, można poddać się zarówno plastyce brzucha, jak i plastyce blizny. To drugie rozwiązanie będzie idealne dla kobiet, którym przeszkadzają blizny na brzuchu po cesarce. Abdominoplastyka to także domena Kliniki Krajewski (Warszawa Śródmieście), gdzie zabiegi przeprowadza dr n. med. Kamil Pietrasik, doświadczony chirurg plastyczny i ogólny. Specjalista może zaproponować swoim pacjentom m.in. plastykę brzucha połączoną z plastyką mięśni. Operację plastyczną brzucha w ofercie posiada również Horizon Medical Center (Warszawa Mokotów), gdzie operacje przeprowadza lek. Krzysztof Szymański, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. 

Operacja plastyczna brzucha

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka

Dr Jerzy M. Chęciński (Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński) doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz Klinice CMKP w Warszawie. Specjalista jest członkiem Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Praktykę prywatną prowadzi od ponad 20 lat. W ciągu tego czasu wykonał ponad 5000 operacji z zakresu chirurgii plastycznej. Plastykę brzucha przeprowadza w znieczuleniu zewnątrzoponowym, a jeśli łączy ją z liposukcją, znieczula pacjenta sposobem Kleina. Zabiegi w ośrodku wykonuje także lek. Bartłomiej Zoń.

Warszawskie placówki, które w swojej ofercie posiadają plastykę brzucha to także m.in.:

  • Medifem (Ursynów)
  • Klinika dr A. Sankowski (Bielany)
  • Klinika Medyczna Wilmed (Wilanów)
  • Uni Klinik (Bielany)
  • Klinika La Perla (Mokotów)

Gdzie jeszcze wybrać się na plastykę brzucha?

W Warszawie pracuje wielu utalentowanych chirurgów plastycznych, a ich placówki wyposażone są w najnowocześniejszą aparaturę. Przykładem jest dr n. med. Tadeusz Witwicki (Gabinet Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki), który obecnie pracuje jako ordynator oddziału chirurgii plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA. To specjalista mający ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej i jednocześnie prekursor wielu metod w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej w Polsce.

Chirurg plastyczny Artur Broma (Metamorfosis) podczas plastyki brzucha zmienia położenie i kształt pępka, a w razie potrzeby likwiduje również przepuklinę brzuszną. W klinice, prócz abdominoplastyki, przeprowadza zabiegi odmładzania twarzy przy pomocy nowoczesnych nici Silhouette, a także lifting twarzy i ciała Reaction.

W Centrum Chirurgii Plastycznej Szpitala Grupy Lux Med takie zabiegi wykonują dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda i dr n. med. Lubomir Lembas. Chirurgicznie usuwają oni nadmiar tkanki tłuszczowej i skóry z brzucha, wykonując przy tym plastykę mięśni prostych brzucha. Często łączą abdominoplastykę z modelowaniem sylwetki ciała, niekiedy również z operacją przepukliny pępkowej.

Pozostałe warszawskie placówki

Pierwsza polska klinika kosmetoginekologii, założona przez dr Andrzeja Barwijuka klinika Medifem, oprócz typowo kobiecych operacji, takich jak labioplastyka (plastyka warg sromowych) czy waginoplastyka (plastyka pochwy), wykonuje również plastykę brzucha. Zabiegi przeprowadza dr n. med. Stanisław Borczewski. Podobnym procedurom pacjenci mogą poddać się również w klinice Medical Esthetic (Saska Kępa).

Kolejna placówka, AGklinik, jest pierwszą kliniką w Polsce, która wprowadziła na rynek metodę transpozycji tkanek bez cięć i blizn. W przypadku pacjentów z nadmiarem skóry i tkanki tłuszczowej poniżej pępka, dr Adam Gumkowski wykonuje tzw. miniplastykę (bez nacięć wokół pępka) albo tzw. metodę prof. Serdeva. Dzięki temu zabiegowi znacząco zmniejsza się okres rekonwalescencji.

Dr n. med. Piotr Osuch (IQ Medica), specjalista chirurgii plastycznej oraz ogólnej, zajmuje się chirurgią plastyczną i naczyniową, a także medycyną estetyczną. Zabiegi plastyki powłok brzusznych wykonuje również w klinice Lasermed, placówce prowadzonej przez lekarza dermatologa Dorotę Prandecką.

Plastyka brzucha. Cena w Warszawie

Ceny abdominoplastyki zaczynają się od 7000 zł. W zależności od stanu pacjenta, kwota może sięgnąć nawet 16 tys. zł. Ostateczny koszt jest ustalany w trakcie wizyty kwalifikującej do zabiegu.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.