Operacja plastyczna brzucha Warszawa

Nadmiar skóry po odchudzaniu czy wygląd brzucha po ciąży to tylko niektóre powody, dla których pacjenci decydują się na plastykę brzucha. Zabiegowi temu można poddać się w 13 klinikach chirurgii plastycznej w Warszawie. Zapoznaj się z ich ofertą i przekonaj się, gdzie najlepiej pozbyć się obwisłego brzucha w stolicy. Wybierz placówkę, która najbardziej Ci odpowiada i umów się na konsultację ze specjalistą.

Lekarze wykonujący plastyka brzucha w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 13 różnych placówkach. Usługa plastyka brzucha w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

lek. Antoni Krajewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Klinika Sienna

9,6 / 10
lek. Piotr Turkowski

chirurg plastyczny

w Klinika OT.CO - Bielany

9,6 / 10
lek. Marek Murawski

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Marina MedEstetic, Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Wąwozowa), Klinika Elite - Centrum Laseroterapii (Złota)

9,4 / 10
lek. Krzysztof Szymański vel Szymanek

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Medi Horizon Clinic, Klinika OT.CO - Bielany

9,3 / 10

Plastyka brzucha Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka brzucha w 13 placówkach w Warszawie. Najniższa cena wynosi 3000 zł w Szpital LUX MED Puławska, najwyższa to 18540 zł, natomiast średni koszt to 12780 zł.

Ile kosztuje plastyka brzucha w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka brzucha w warszawskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka brzucha w innych miastach.

Plastyka brzucha w Warszawie - gdzie najlepiej?

Abdominoplastyka, czyli plastyka powłok brzucha, to operacja polegająca na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic tej części ciała. W czasie zabiegu chirurg plastyczny wykonuje poziome nacięcie (od jednego kolca biodrowego do drugiego), a po pozbyciu się tłuszczu naciąga skórę i na nowo umiejscawia pępek. Po operacji mięśnie proste brzucha są wzmocnione, a tkanka tłuszczowa zredukowana.

Gabinet zabiegowy w Medi Horizon Clinic Gabinet zabiegowy w Medi Horizon Clinic

 Odsysanie tłuszczu w Warszawie

W położonym w dzielnicy Mokotów Centrum Medycznym Damiana, które dołączyło do Kliniki.pl latem 2019 roku, można poddać się zarówno plastyce brzucha, jak i plastyce blizny. To drugie rozwiązanie będzie idealne dla kobiet, którym przeszkadzają blizny na brzuchu po cesarce. Abdominoplastyka to także domena Kliniki Krajewski (Warszawa Śródmieście), gdzie zabiegi przeprowadza dr n. med. Kamil Pietrasik, doświadczony chirurg plastyczny i ogólny. Specjalista może zaproponować swoim pacjentom m.in. plastykę brzucha połączoną z plastyką mięśni. Operację plastyczną brzucha w ofercie posiada również Horizon Medical Center (Warszawa Mokotów), gdzie operacje przeprowadza lek. Krzysztof Szymański, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii plastycznej z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. 

Operacja plastyczna brzucha

Kadra w Klinika OT.CO - Mokotów Kadra w Klinika OT.CO - Mokotów

Dr Jerzy M. Chęciński (Gabinet Chirurgii Plastycznej Dr Jerzy M. Chęciński) doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju oraz Klinice CMKP w Warszawie. Specjalista jest członkiem Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Praktykę prywatną prowadzi od ponad 20 lat. W ciągu tego czasu wykonał ponad 5000 operacji z zakresu chirurgii plastycznej. Plastykę brzucha przeprowadza w znieczuleniu zewnątrzoponowym, a jeśli łączy ją z liposukcją, znieczula pacjenta sposobem Kleina. Zabiegi w ośrodku wykonuje także lek. Bartłomiej Zoń.

Warszawskie placówki, które w swojej ofercie posiadają plastykę brzucha to także m.in.:

  • Medifem (Ursynów)
  • Klinika dr A. Sankowski (Bielany)
  • Klinika Medyczna Wilmed (Wilanów)
  • Uni Klinik (Bielany)
  • Klinika La Perla (Mokotów)

Gdzie jeszcze wybrać się na plastykę brzucha?

W Warszawie pracuje wielu utalentowanych chirurgów plastycznych, a ich placówki wyposażone są w najnowocześniejszą aparaturę. Przykładem jest dr n. med. Tadeusz Witwicki (Gabinet Chirurgii Plastycznej Tadeusz Witwicki), który obecnie pracuje jako ordynator oddziału chirurgii plastycznej w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA. To specjalista mający ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie chirurgii plastycznej i jednocześnie prekursor wielu metod w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej w Polsce.

Chirurg plastyczny Artur Broma (Metamorfosis) podczas plastyki brzucha zmienia położenie i kształt pępka, a w razie potrzeby likwiduje również przepuklinę brzuszną. W klinice, prócz abdominoplastyki, przeprowadza zabiegi odmładzania twarzy przy pomocy nowoczesnych nici Silhouette, a także lifting twarzy i ciała Reaction.

W Centrum Chirurgii Plastycznej Szpitala Grupy Lux Med takie zabiegi wykonują dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda i dr n. med. Lubomir Lembas. Chirurgicznie usuwają oni nadmiar tkanki tłuszczowej i skóry z brzucha, wykonując przy tym plastykę mięśni prostych brzucha. Często łączą abdominoplastykę z modelowaniem sylwetki ciała, niekiedy również z operacją przepukliny pępkowej.

Pozostałe warszawskie placówki

Pierwsza polska klinika kosmetoginekologii, założona przez dr Andrzeja Barwijuka klinika Medifem, oprócz typowo kobiecych operacji, takich jak labioplastyka (plastyka warg sromowych) czy waginoplastyka (plastyka pochwy), wykonuje również plastykę brzucha. Zabiegi przeprowadza dr n. med. Stanisław Borczewski. Podobnym procedurom pacjenci mogą poddać się również w klinice Medical Esthetic (Saska Kępa).

Kolejna placówka, AGklinik, jest pierwszą kliniką w Polsce, która wprowadziła na rynek metodę transpozycji tkanek bez cięć i blizn. W przypadku pacjentów z nadmiarem skóry i tkanki tłuszczowej poniżej pępka, dr Adam Gumkowski wykonuje tzw. miniplastykę (bez nacięć wokół pępka) albo tzw. metodę prof. Serdeva. Dzięki temu zabiegowi znacząco zmniejsza się okres rekonwalescencji.

Dr n. med. Piotr Osuch (IQ Medica), specjalista chirurgii plastycznej oraz ogólnej, zajmuje się chirurgią plastyczną i naczyniową, a także medycyną estetyczną. Zabiegi plastyki powłok brzusznych wykonuje również w klinice Lasermed, placówce prowadzonej przez lekarza dermatologa Dorotę Prandecką.

Plastyka brzucha. Cena w Warszawie

Ceny abdominoplastyki zaczynają się od 7000 zł. W zależności od stanu pacjenta, kwota może sięgnąć nawet 16 tys. zł. Ostateczny koszt jest ustalany w trakcie wizyty kwalifikującej do zabiegu.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat plastyka brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…