Operacja plastyczna brzucha Kraków

Chcesz wiedzieć, gdzie w Krakowie można poddać się abdominoplastyce? Zastanawiasz się, ile kosztuje plastyka brzucha? W podjęciu decyzji dotyczącej tak zwanego odsysania tłuszczu pomoże Ci poniższa lista 2 krakowskich klinik, które posiadają w swoich ofertach operację plastyczną brzucha. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na wizytę kwalifikującą do zabiegu w wybranej przez Ciebie placówce.

Lekarze wykonujący plastyka brzucha w Krakowie

W Krakowie posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa plastyka brzucha w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

dr n. med. Ryszard Mądry

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Ortopedicum

9,7 / 10

Plastyka brzucha Kraków - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka brzucha w 2 placówkach w Krakowie. Najniższa cena wynosi 15000 zł w Ortopedicum, najwyższa to 27000 zł, natomiast średni koszt to 21000 zł.

Ile kosztuje plastyka brzucha w Krakowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka brzucha w krakowskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka brzucha w innych miastach.

Plastyka brzucha w Krakowie - gdzie najlepiej?

Ciąża oraz nagły spadek wagi mogą spowodować widoczne zwiotczenie skóry. Poprzez odpowiednie napięcie powłok brzusznych, wzmocnienie przedniej ściany brzucha oraz wykonanie plastyki blaszek przednich mięśni prostych, abdominoplastyka pozwala na usunięcie fałdu skórnego, znacznie poprawiając efekt estetyczny tego obszaru ciała i skutecznie likwidując obwisły brzuch.

Sala operacyjna w Ortopedicum Sala operacyjna w Ortopedicum

Abdominoplastyka w Krakowie

Plastyce brzucha w Krakowie można poddać się np. w zlokalizowanym w dzielnicy Swoszowice Szpitalu na Klinach. Placówka, która dołączyła do Kliniki.pl wiosną 2019 roku może zaproponować swoim pacjentom także kompleksową plastykę ciała, czyli tak zwany body lifting. Położony w dzielnicy Podgórze Szpital św. Rafała w swojej ofercie posiada dodatkowo plastykę brzucha z plastyką mięśni, a także plastykę brzucha z operacją przepukliny. Zabiegi w placówce przeprowadzają dr n. med. Tadeusz Witwicki oraz dr n. med. Ryszard Jan Mądry.

Plastyka brzucha. Gdzie na zabieg?

Osoby, które chciałyby poddać się operacji plastycznej brzucha, powinny odwiedzić również położone na Starym Mieście Europejskie Centrum Zdrowia i Urody ArtClinique. Ta nowoczesna placówka może zaproponować swoim pacjentom niezwykle szeroki wachlarz zabiegów z zakresu chirurgii plastyczna ciała i modelowania sylwetki, w tym plastykę brzucha i ramion. Operacje przeprowadza tu lek. med. Robert Małek.

Plastykę brzucha w Krakowie można wykonać również m.in. w:

  • SCM Specjalistycznym Centrum Medycznym Chirurgii Małoinwazyjnej (Grzegórzki)
  • Klinice La Perla SPA (Stare Miasto)
  • Instytucie Medycyny Estetycznej Dermedik (Prądnik Biały)
  • Szpitalu Dworska (Dębniki)

Operacja plastyczna brzucha

Sala operacyjna w Ortopedicum Sala operacyjna w Ortopedicum

„Zabieg pozwala spełnić pragnienia o płaskim, jędrnym brzuchu" - tak abdominoplastykę zapowiada Klinika Chirurgii Plastycznej Alma-Medica w Zabierzowie, gdzie w ramach procedury, po przeprowadzeniu nacięć chirurgicznych wokół pępka i w dole brzucha, chirurg usuwa nadmiar skóry i tkanki podskórnej, uzyskując prawidłowe napięcie powłok brzucha. Zabieg często połączony jest z liposukcją. Klinika w ramach hospitalizacji zapewnia możliwość kilkudniowej rekonwalescencji z opieką pielęgniarską. Operacje wykonuje specjalista chirurg plastyk, lek. med. Marek Ciesiński.

Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza również lek. med. Marta Raczkowska-Muraszko, która w Gabinecie Chirurgii Plastycznej wykonuje także zabiegi medycyny estetycznej i terapii laserowej. Z kolei Prywatną Klinikę Chirurgii Plastycznej Art&Med, na obrzeżach miasta prowadzi specjalista chirurgii plastycznej, lek. med. Tomasz Kasprzyk, który specjalizuje się w mikrochirurgii i rekonstrukcji piersi. Klinika oferuje również plastykę brzucha, podczas której usuwane są również rozstępy z dolnej części brzucha. 

Pozostałe krakowskie placówki

Korekcję kształtu brzucha wykonamy również u chirurga Roberta Małka, który oprócz chirurgii estetycznej, zajmuje się również chirurgią rekonstrukcyjną wad wrodzonych, onkologią, następstwami pourazowymi oraz leczeniem oparzeń. Specjalista ten jest związany z Oddziałem Chirurgii Plastycznej Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera w Krakowie oraz z Kliniką Prywatną Estetica Nova.

Poporodowa wiotkość i obwisłość powłok brzusznych połączona z rozstępami skórnymi, to cechy charakterystyczne dla tak zwanego brzucha po ciąży. Może być to wskazanie do chirurgicznego zabiegu usunięcia defektów w obrębie podbrzusza w Instytucie Medycyny Estetycznej Dermedik. Zabieg w znieczuleniu ogólnym wykonuje lekarz medycyny estetycznej, specjalista chirurg, lek. Zbigniew Plewa, który czasami łączy procedurę z liposukcją.

Plastyka brzucha. Cena w Krakowie

Za plastykę brzucha w Krakowie trzeba zapłacić minimum 7000 zł. Cena ta może wzrosnąć nawet do 15 tys. zł. Ostateczny koszt zabiegu jest uzależniony od zakresu i liczby zmian, jakie muszą zostać poczynione przez chirurga.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat plastyka brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…