Operacja plastyczna brzucha Katowice

Chcesz pozbyć się obwisłego brzucha? Marzysz o szczupłej talii i redukcji tkanki tłuszczowej? Z pewnością zainteresuje Cię zabieg, jakim jest abdominoplastyka. Poniżej znajdziesz listę 9 klinik w Katowicach, w których można poddać się plastyce brzucha. Zapoznaj się z ofertami poszczególnych placówek i zapisz się na wizytę konsultacyjną do wybranego lekarza specjalisty.

Katowice, ul. Gliwicka 159

AVIMED

4,3 / 5  (357 opinii)  rozwiń

Spełniło się moje marzenie. Jestem 2 tygodnie po zabiegu, wszystko pięknie się goi. Widoczny pierwszy efekt był praktycznie od razu. Z dnia na dzień widok coraz lepszy. Zero siniaków, obrzęków - tylko lekkie opuchnięcie. Trudny był pierwszy tydzień, ale wystarczyły tabletki przeciwbólowe. Brałam je przez pierwsze 4 dni. Potem każdego dnia coraz lepiej. Jestem mało odporna na ból, ale zniosłam to bez trudu. Gdybym miała cofnąć czas moja decyzja była by ta sama, a przede wszystkim ten sam lekarz. Efekt jest dużo lepszy niż się spodziewałam. Jestem szczęśliwą matką , żoną i kobietą. ~ Szczęśliwa Kobieta 😀 (Plastyka brzucha, lek. Zbigniew Łucki)

  • Plastyka brzucha od 6150 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  130 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Rybnik, ul. Cegielniana 14 - 39 km od Katowic

Lift Med

4,5 / 5  (1209 opinii)  rozwiń

Zabieg przebiegł bezproblemowo. Po dobie, gdy zobaczyłam efekt to przeszło to moje wszelkie oczekiwania. Może zabrzmi to nieprawdopodobnie, ale od przebudzenia do dzisiaj kompletnie nic mnie nie boli. Tabletki przeciwbólowe do dzisiaj są nieruszone. Nie mogę się doczekać 6 miesiąca po zabiegu ponieważ, wtedy będzie widać pełen efekt. Teraz jest super, a co to będzie za 5 miesięcy - bo tyle mi jeszcze zostało. Jeszcze raz warto wspomnieć i że ekipa specjalistów z Panią doktor Sybillą na czele zrobili kawał dobrej roboty. Dziękuję im za to. ~ Wioleta D (Plastyka brzucha, lek. Sybilla Piekarska)

  • Plastyka brzucha od 15000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (przedzabiegowa)  180 zł

Lekarze wykonujący plastyka brzucha w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 9 różnych placówkach. Usługa plastyka brzucha w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej

w DUO MEDICA, San-Medical Centrum Medyczne

ocena 4,8 / 5  (35 opinii)
lek. Sybilla Piekarska

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w Centrum Okulistyczne Weiss Klinik, Lift Med

ocena 4,7 / 5  (24 opinii)
lek. Marek Klar

chirurg ogólny, chirurg onkolog

w Gabinet Lekarski Marek Klar

ocena 4,7 / 5  (13 opinii)
lek. Zbigniew Łucki

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w AVIMED

ocena 4,7 / 5  (31 opinii)

Plastyka brzucha Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka brzucha w 9 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 6150 zł w AVIMED, najwyższa to 18000 zł, natomiast średni koszt to 12461 zł.

Ile kosztuje plastyka brzucha w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka brzucha w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 28 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka brzucha w innych miastach.

Plastyka brzucha w Katowicach - gdzie najlepiej?

Plastyka powłok brzucha (inaczej abdominoplastyka) to zabieg, podczas którego lekarz usuwa fałdy skórno-tłuszczowe w dolnej i środkowej części brzucha. Nierzadko konieczne jest również wzmocnienie mięśni ściany brzucha. W efekcie zostaje on spłaszczony, a jego mięśnie - na nowo napięte. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym i zwykle trwa on od 3 do 4 godzin.

Gabinet zabiegowy w DUO MEDICA Gabinet zabiegowy w DUO MEDICA

 Specjaliści abdominoplastyki w Katowicach

W położonej w dzielnicy Wełnowiec Klinice Chirurgii Mazan zabiegi przeprowadza lek. Zbigniew Mazan, światowej klasy specjalista w zakresie chirurgii plastycznej. W placówce można poddać się m.in. plastyce brzucha, jak i całego ciała, czyli tak zwanemu body liftingowi. W tej samej części miasta znajduje się DUO MEDICA, gdzie abdominoplastykę przeprowadza dr n. med. Artur Sandelewski - chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej. Szeroką ofertę zabiegową posiada również położona w dzielnicy Panewniki Euroklinika - ośrodek, w którym operacje plastyczne przeprowadza lek. Jerzy Wilgus, chirurg plastyczny z dużym doświadczeniem zawodowym.

Plastyka brzucha na Śląsku

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Chcąc poddać się plastyce brzucha, warto odwiedzić także zlokalizowaną w centrum Katowic Klinikę Magnuccy. Zabieg ten jest tutaj wykonywany przez dr n. med. Aldonę Stachurę, posiadającą specjalizację z chirurgii plastycznej. Doktor Stachura należy do prestiżowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Posiada także certyfikat członkostwa w Międzynarodowym Towarzystwie Chirurgii Plastycznej i Estetycznej. Plastyce brzucha można poddać się również w placówce AVIMED (dzielnica Załęże). Procedury z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza tu lek. Zbigniew Łucki.

Gdzie jeszcze na zabieg?

Dr n. med. Henryk Mekle prowadzi wraz z żoną klinikę Mekmed (w jej ramach funkcjonuje Centrum Estetyki Ciała). Jako pierwszy przeprowadzał on w Polsce zabiegi lipolizy laserowej oraz modelowania sylwetki za pomocą liposukcji ultradźwiękowej. Specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej, szczególnie w zabiegach plastyki powłok ciała oraz liposukcji.

Z kolei dr Anna Olender (Olender Clinic) zdobywała doświadczenie w najstarszym polskim ośrodku chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Polanicy Zdroju. Od 2008 roku jest Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej w Weiss Klinik w Chorzowie. Częstymi klientkami jej kliniki są kobiety, które chcą poddać się abdominoplastyce z powodu nadmiaru wiotkiej skóry i tak zwanego brzucha po ciąży. Specjalistka chirurgicznie redukuje tkankę tłuszczową i wzmacnia mięśnie proste brzucha.

Pozostałe katowickie placówki

Dr n. med. Dariusz Duda oraz lek. med. Danuta Pawlik-Knapik (Centrum Estetyki Ciała) pracują w pierwszym w Polsce ośrodku wykonującym zabiegi metodą Vaser Lipo HD. Ów zabieg (Vaser HighDefinition Liposculpture) wymaga znieczulenia ogólnego i pozostania co najmniej dobę w klinice. Dr Bożena Jaklik (Chirurgia Plastyczna i Estetyczna dr Bożena Jaklik) już od wielu lat z powodzeniem wykonuje plastykę powłok brzusznych. Jej pacjentki mogą także poddać się odsysaniu tkanki tłuszczowej, faceliftingowi bądź liposukcji podbródka. Konsultacje w sprawie zabiegów doktor przeprowadza  w klinice Medipol. Plastyce brzucha można poddać się także w gabinecie dr Marcina Sierocińskiego (Chirurgia Plastyczna Dr Marcin Sierociński). Prócz abdominoplastyki specjalista zajmuje się przeprowadzaniem, między innymi, liposukcji i faceliftingu z użyciem wypełniaczy.

Plastyka brzucha. Cena w Katowicach

Ceny w Katowicach zaczynają się już od 6150 zł, a kończą nawet na 16 tys. zł. Ostateczny koszt zabiegu, jakim jest abdominoplastyka, zależy od zakresu procedury i tego, na jakich efektach zależy pacjentowi.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Sosnowiec, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Gliwice oraz Jastrzębie-Zdrój.