Operacja plastyczna brzucha Katowice

Chcesz pozbyć się obwisłego brzucha? Marzysz o szczupłej talii i redukcji tkanki tłuszczowej? Z pewnością zainteresuje Cię zabieg, jakim jest abdominoplastyka. Poniżej znajdziesz listę 5 klinik w Katowicach, w których można poddać się plastyce brzucha. Zapoznaj się z ofertami poszczególnych placówek i zapisz się na wizytę konsultacyjną do wybranego lekarza specjalisty.

AVIMED

Katowice, ul. Gliwicka 159
8,8 / 10  •  Bardzo dobra  •  464 opinii

Spełniło się moje marzenie. Jestem 2 tygodnie po zabiegu, wszystko pięknie się goi. Widoczny pierwszy efekt był praktycznie od razu. Z dnia na dzień widok coraz lepszy. Zero siniaków, obrzęków - tylko lekkie opuchnięcie. Trudny był pierwszy tydzień, ale wystarczyły tabletki przeciwbólowe. Brałam je przez pierwsze 4 dni. Potem każdego dnia coraz lepiej. Jestem mało odporna na ból, ale zniosłam to bez trudu. Gdybym miała cofnąć czas moja decyzja była by ta sama, a przede wszystkim ten sam lekarz. Efekt jest dużo lepszy niż się spodziewałam. Jestem szczęśliwą matką , żoną i kobietą. ~ Szczęśliwa Kobieta 😀 (Plastyka brzucha, lek. Zbigniew Łucki)

  • Plastyka brzucha od 5000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 200 zł

Inne placówki w pobliżu Katowic

Lekarze wykonujący plastyka brzucha w Katowicach

W Katowicach posiadamy w ofercie 3 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa plastyka brzucha w Katowicach jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

dr n. med. Artur Sandelewski

chirurg ogólny, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w San-Medical Centrum Medyczne

9,4 / 10
lek. Zbigniew Łucki

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

w AVIMED, Klinika Galena

9,2 / 10
lek. Zbigniew Mazan

chirurg plastyczny

w Klinika Chirurgii Mazan

9,0 / 10

Plastyka brzucha Katowice - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka brzucha w 5 placówkach w Katowicach. Najniższa cena wynosi 5000 zł w AVIMED, najwyższa to 21000 zł, natomiast średni koszt to 15600 zł.

Ile kosztuje plastyka brzucha w Katowicach?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka brzucha w katowickich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka brzucha w innych miastach.

Plastyka brzucha w Katowicach - gdzie najlepiej?

Plastyka powłok brzucha (inaczej abdominoplastyka) to zabieg, podczas którego lekarz usuwa fałdy skórno-tłuszczowe w dolnej i środkowej części brzucha. Nierzadko konieczne jest również wzmocnienie mięśni ściany brzucha. W efekcie zostaje on spłaszczony, a jego mięśnie - na nowo napięte. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym i zwykle trwa on od 3 do 4 godzin.

Kadra w Klinika Galena Kadra w Klinika Galena

 Specjaliści abdominoplastyki w Katowicach

W położonej w dzielnicy Wełnowiec Klinice Chirurgii Mazan zabiegi przeprowadza lek. Zbigniew Mazan, światowej klasy specjalista w zakresie chirurgii plastycznej. W placówce można poddać się m.in. plastyce brzucha, jak i całego ciała, czyli tak zwanemu body liftingowi. W tej samej części miasta znajduje się DUO MEDICA, gdzie abdominoplastykę przeprowadza dr n. med. Artur Sandelewski - chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej. Szeroką ofertę zabiegową posiada również położona w dzielnicy Panewniki Euroklinika - ośrodek, w którym operacje plastyczne przeprowadza lek. Jerzy Wilgus, chirurg plastyczny z dużym doświadczeniem zawodowym.

Plastyka brzucha na Śląsku

Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy Gabinet zabiegowy w Klinika Magnuccy

Chcąc poddać się plastyce brzucha, warto odwiedzić także zlokalizowaną w centrum Katowic Klinikę Magnuccy. Zabieg ten jest tutaj wykonywany przez dr n. med. Aldonę Stachurę, posiadającą specjalizację z chirurgii plastycznej. Doktor Stachura należy do prestiżowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Posiada także certyfikat członkostwa w Międzynarodowym Towarzystwie Chirurgii Plastycznej i Estetycznej. Plastyce brzucha można poddać się również w placówce AVIMED (dzielnica Załęże). Procedury z zakresu chirurgii plastycznej przeprowadza tu lek. Zbigniew Łucki.

Gdzie jeszcze na zabieg?

Dr n. med. Henryk Mekle prowadzi wraz z żoną klinikę Mekmed (w jej ramach funkcjonuje Centrum Estetyki Ciała). Jako pierwszy przeprowadzał on w Polsce zabiegi lipolizy laserowej oraz modelowania sylwetki za pomocą liposukcji ultradźwiękowej. Specjalizuje się w chirurgii kosmetycznej, szczególnie w zabiegach plastyki powłok ciała oraz liposukcji.

Z kolei dr Anna Olender (Olender Clinic) zdobywała doświadczenie w najstarszym polskim ośrodku chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Polanicy Zdroju. Od 2008 roku jest Ordynatorem Oddziału Chirurgii Plastycznej w Weiss Klinik w Chorzowie. Częstymi klientkami jej kliniki są kobiety, które chcą poddać się abdominoplastyce z powodu nadmiaru wiotkiej skóry i tak zwanego brzucha po ciąży. Specjalistka chirurgicznie redukuje tkankę tłuszczową i wzmacnia mięśnie proste brzucha.

Pozostałe katowickie placówki

Dr n. med. Dariusz Duda oraz lek. med. Danuta Pawlik-Knapik (Centrum Estetyki Ciała) pracują w pierwszym w Polsce ośrodku wykonującym zabiegi metodą Vaser Lipo HD. Ów zabieg (Vaser HighDefinition Liposculpture) wymaga znieczulenia ogólnego i pozostania co najmniej dobę w klinice. Dr Bożena Jaklik (Chirurgia Plastyczna i Estetyczna dr Bożena Jaklik) już od wielu lat z powodzeniem wykonuje plastykę powłok brzusznych. Jej pacjentki mogą także poddać się odsysaniu tkanki tłuszczowej, faceliftingowi bądź liposukcji podbródka. Konsultacje w sprawie zabiegów doktor przeprowadza  w klinice Medipol. Plastyce brzucha można poddać się także w gabinecie dr Marcina Sierocińskiego (Chirurgia Plastyczna Dr Marcin Sierociński). Prócz abdominoplastyki specjalista zajmuje się przeprowadzaniem, między innymi, liposukcji i faceliftingu z użyciem wypełniaczy.

Plastyka brzucha. Cena w Katowicach

Ceny w Katowicach zaczynają się już od 6150 zł, a kończą nawet na 16 tys. zł. Ostateczny koszt zabiegu, jakim jest abdominoplastyka, zależy od zakresu procedury i tego, na jakich efektach zależy pacjentowi.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Katowic, w miejscowościach: Chorzów, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Będzin, Mysłowice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie, Tychy, Zabrze, Jaworzno, Tarnowskie Góry, Gliwice, Oświęcim, Żory, Zawiercie, Rybnik oraz Jastrzębie-Zdrój.

Więcej na temat plastyka brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…