Operacja plastyczna brzucha Łódź

Abdominoplastyka, czyli plastyka brzucha, to zabieg, który przywraca dobry wygląd okolicom brzucha dzięki pozbyciu się z nich nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zastanawiasz się, gdzie w Łodzi można poddać się tak zwanemu odsysaniu tłuszczu? Poniżej znajdziesz listę 1 tutejszych klinik, które pomagają swoim pacjentom pozbyć się obwisłego brzucha. Zapoznaj się z ich ofertą i umów się na wizytę kwalifikującą do zabiegu.

Szpital Pulsmed

Łódź, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 26
8,3 / 10  •  Bardzo dobra  •  437 opinii

Zabieg usuwania nadmiaru skóry z brzucha. Minął dopiero 3 tydzień, ale już czuje się dobrze. Na efekt końcowy muszę jeszcze poczekać, ale wiem, że będę zadowolona :) ~ Dorota (Plastyka brzucha, lek. Zbigniew Kowalczyk)

  • Plastyka brzucha od 15000 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 350 zł

Lekarze wykonujący plastyka brzucha w Łodzi

W Łodzi posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa plastyka brzucha w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

dr n. med. Paweł Pisera

chirurg ogólny, chirurg plastyczny

w Szpital Pulsmed

9,6 / 10
lek. Zbigniew Kowalczyk

chirurg ogólny, bariatra, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Szpital Pulsmed

9,0 / 10

Plastyka brzucha w Łodzi - gdzie najlepiej?

Abdominoplastyka, czyli plastyka powłok brzusznych, jest zabiegiem chirurgicznym z zakresu chirurgii plastycznej, który ma na celu likwidację nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, spłaszczenie brzucha i wzmocnienie mięśni ściany jamy brzusznej. Podczas zabiegu specjalista chirurgii plastycznej wykonuje długie nacięcie skóry, rozpoczynające się od jednego kolca biodrowego i biegnące do drugiego biodra, a następnie oddziela od mięśni brzucha, do poziomu łuków żebrowych płat skórno-tłuszczowy. Operację kończy zszycie mięśni brzucha, które stają się mocniejsze. Zabieg najczęściej wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym, choć możliwe jest również znieczulenie zewnątrzoponowe.

Gdzie na abdominoplastykę w Łodzi?

Plastyka brzucha to zabieg, który znajduje się w ofercie położonej na Bałutach kliniki Este l'arte. Inne proponowane przez ten ośrodek warianty zabiegu to plastyka brzucha z plastyką mięśni oraz plastyka brzucha z przeniesieniem pępka. Procedury przeprowadza dr hab. n. med. Jan Rykała, chirurg ogólny i plastyczny z wieloletnim doświadczeniem. Kolejną łódzką placówką, w ofercie której znajduje się abdominoplastyka, jest Szpital Prywatny Pulsmed (Śródmieście). Operację wykonuje tu lek. Zbigniew Kowalczyk, który jest jednocześnie właścicielem szpitala.

Sposób na obwisły brzuch

Doświadczonym specjalistą, który przeprowadza plastykę brzucha, jest dr n. med. Ryszard Bratoś. W swoim prywatnym gabinecie, zlokalizowanym na Polesiu, przeprowadza on zarówno abdominoplastykę, jak i body lifting, czyli plastykę całego ciała. Oba te zabiegi znajdują się także w ofercie Centrum Medycznego Med-Gastr (Bałuty). Dodatkowo, ośrodek ten jest w stanie zaproponować swoim pacjentom:

  • plastykę brzucha z plastyką mięśni
  • plastykę brzucha z przeniesieniem pępka
  • plastykę brzucha połączoną z operacją przepukliny

Plastyka brzucha w Łodzi

Zabieg abdominoplastyki może wykonać dr n. med. Edward Lewandowicz, specjalista chirurgii plastycznej, który prowadzi w Łodzi Gabinet Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej EDD-MED. Przeprowadza on m.in. procedury z zakresu modelowania sylwetki, w tym zabiegi małej abdominoplastyki oraz abdominoplastyki z resekcją rozstępowo zmienionej skóry i usunięciem nadmiaru tkanki podskórnej. Operacja plastyczna brzucha znajduje się także w ofercie lek. med. Tomasza Dębskiego, specjalisty chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej. 

Pozostałe łódzkie placówki

Plastyka brzucha znajduje się również w ofercie Szpitala LUX MED. Podczas zabiegu abdominoplastyki specjaliści mogą dodatkowo wykonać operację przepukliny pępkowej, rozejścia się mięśni prostych brzucha, a także zabieg uwidocznienia talii. W ofercie kliniki znajdują się także inne zabiegi modelujące sylwetkę, np. przeszczepy własnej tkanki tłuszczowej pacjenta, liposukcja brzucha, ud i pośladków czy rekonstrukcje piersi. Szpital dysponuje nowoczesnym urządzeniem Vectra XT, pozwalającym na trójwymiarowe zobrazowanie na monitorze komputera wybranych części ciała pacjenta i przewidywanych efektów zabiegu, co jest pomocne m.in. przed zabiegiem abdominoplastyki.

Ile kosztuje plastyka brzucha w Łodzi?

Za plastykę brzucha w Łodzi trzeba zapłacić od 10 do 14 tys. zł. Cena ta jest uzależniona od danej placówki, jak również zakresu zabiegu.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Zgierz, Pabianice, Brzeziny, Łask, Piotrków Trybunalski, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Więcej na temat plastyka brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…