Operacja plastyczna brzucha Poznań

Chcesz poddać się plastyce brzucha w Poznaniu, jednak nie wiesz do jakiej kliniki się udać? W podjęciu decyzji pomoże Ci poniższa lista 2 placówek medycznych, które pomogą Ci pozbyć się "brzucha po ciąży" i innych niedoskonałości sylwetki. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę konsultacyjną, podczas której omówisz z lekarzem specjalistą szczegóły zabiegu.

Lekarze wykonujący plastyka brzucha w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 2 różnych placówkach. Usługa plastyka brzucha w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego i chirurga plastycznego.

lek. Joanna Kurmanow

chirurg plastyczny

w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

ocena 4,3 / 5  (5 opinii)

Plastyka brzucha Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka brzucha w 2 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 6000 zł w MedKorekta, najwyższa to 8000 zł, natomiast średni koszt to 7000 zł.

Ile kosztuje plastyka brzucha w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka brzucha w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 29 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka brzucha w innych miastach.

Plastyka brzucha w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Plastyka brzucha polega na wycięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej oraz jednoczesnym wzmocnieniu mięśni tego obszaru ciała. Daje to efekt płaskiego brzucha. Blizna po zabiegu zostaje ukryta w okolicy spojenia łonowego, dzięki czemu łatwo zakryć ją pod bielizną. Na abdominoplastykę decydują się zwykle osoby, które w krótkim czasie dużo schudły, a także kobiety po ciążach -szczególnie tych, które zakończyły się cesarskim cięciem.

Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Abdominoplastyka w Poznaniu

Na operację plastyczną brzucha, jak również body lifting, czyli plastykę całego ciała, można udać się do kliniki MedKorekta, znajdującej się w dzielnicy Jeżyce. Pacjentów w placówce przyjmuje lek. med. Wiesława Ratajczak - chirurg ogólny i plastyczny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Plastykę brzucha (także w połączeniu z liposukcją, czyli odsysaniem tłuszczu) w swojej ofercie posiadają również Gabinety Lekarskie Grochowska 9 (Grunwald). Abdominoplastykę przeprowadza tu lek. Joanna Kurmanow. Specjalistka ta może zaproponować swoim pacjentom także m.in. plastykę powiek górnych oraz powiększanie piersi implantami anatomicznymi. 

Gdzie jeszcze na operację plastyczną brzucha?

Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska Sala operacyjna w Szpital Medicus Bonus Środa Wielkopolska

Mandala Clinic, znajdująca się przy ul. Chwiałkowskiego to miejsce, w którym abdominoplastykę wykonuje lek. med. Samir Ibrahim. Przeprowadza on także inne zabiegi chirurgii plastycznej, jak również procedury z zakresu laserowej ginekologii estetycznej oraz chirurgii odtwórczej włosów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów.

W miejscowości Swarzędz-Nowa Wieś pod Poznaniem w Klinice Kolasiński plastykę brzucha wykonuje dr n. med. Jerzy Kolasiński. Z kolei w Zespole Medycznym Gromadzińscy, chirurgią plastyczną zajmuje się lek. med. Artur Gromadziński. Ukończył on specjalizację z chirurgii plastycznej, ogólnej oraz onkologicznej. Prowadzi zajęcia dla lekarzy w trakcie specjalizacji oraz dla stowarzyszenia Amazonki. Podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach w Polsce i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Onkologicznego.

Pozostałe poznańskie placówki

W Klinice Skupin mieszczącej się przy ul. Ziębickiej, zabiegi abdominoplastyki przeprowadza lek. med. Piotr Skupin. Wykonuje on także zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, w tym operacje wad wrodzonych i pourazowych. Uczestniczy w polskich i zagranicznych konferencjach i sympozjach naukowych, gdzie nieustannie poszerza zakres swojej wiedzy i umiejętności. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wykonanie zabiegu plastyki brzucha ma również w swojej ofercie dr n. med. Wojciech Chiciak, który wykonuje zabiegi w Prywatnej Lecznicy Certus, znajdującej się przy ul. Grunwaldzkiej. Dr Chiciak jest specjalistą chirurgii plastycznej oraz chirurgii dziecięcej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Odbył szereg szkoleń i kursów z zakresu chirurgii plastycznej, szkolił się w Pradze, Londynie, Bazylei i Pekinie. Jest współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Ile kosztuje plastyka brzucha w Poznaniu?

Osoby, które chciałyby poddać się abdominoplastyce w stolicy Wielkopolski, muszą liczyć się z kosztami od 6 do 15 tys. zł. Ostateczna cena zabiegu jest uzależniona od jego zakresu, jak również cennika danej placówki.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.