Operacja plastyczna brzucha Poznań

Chcesz poddać się plastyce brzucha w Poznaniu, jednak nie wiesz do jakiej kliniki się udać? W podjęciu decyzji pomoże Ci poniższa lista 2 placówek medycznych, które pomogą Ci pozbyć się "brzucha po ciąży" i innych niedoskonałości sylwetki. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę konsultacyjną, podczas której omówisz z lekarzem specjalistą szczegóły zabiegu.

Plastyka brzucha Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka brzucha w 2 placówkach w Poznaniu. Najniższa cena wynosi 12000 zł w MedKorekta, najwyższa to 15000 zł, natomiast średni koszt to 13500 zł.

Ile kosztuje plastyka brzucha w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka brzucha w poznańskich placówkach:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka brzucha w innych miastach.

Plastyka brzucha w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Plastyka brzucha polega na wycięciu nadmiaru skóry i tkanki tłuszczowej oraz jednoczesnym wzmocnieniu mięśni tego obszaru ciała. Daje to efekt płaskiego brzucha. Blizna po zabiegu zostaje ukryta w okolicy spojenia łonowego, dzięki czemu łatwo zakryć ją pod bielizną. Na abdominoplastykę decydują się zwykle osoby, które w krótkim czasie dużo schudły, a także kobiety po ciążach -szczególnie tych, które zakończyły się cesarskim cięciem.

Abdominoplastyka w Poznaniu

Na operację plastyczną brzucha, jak również body lifting, czyli plastykę całego ciała, można udać się do kliniki MedKorekta, znajdującej się w dzielnicy Jeżyce. Pacjentów w placówce przyjmuje lek. med. Wiesława Ratajczak - chirurg ogólny i plastyczny z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Plastykę brzucha (także w połączeniu z liposukcją, czyli odsysaniem tłuszczu) w swojej ofercie posiadają również Gabinety Lekarskie Grochowska 9 (Grunwald). Abdominoplastykę przeprowadza tu lek. Joanna Kurmanow. Specjalistka ta może zaproponować swoim pacjentom także m.in. plastykę powiek górnych oraz powiększanie piersi implantami anatomicznymi. 

Gdzie jeszcze na operację plastyczną brzucha?

Mandala Clinic, znajdująca się przy ul. Chwiałkowskiego to miejsce, w którym abdominoplastykę wykonuje lek. med. Samir Ibrahim. Przeprowadza on także inne zabiegi chirurgii plastycznej, jak również procedury z zakresu laserowej ginekologii estetycznej oraz chirurgii odtwórczej włosów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów.

W miejscowości Swarzędz-Nowa Wieś pod Poznaniem w Klinice Kolasiński plastykę brzucha wykonuje dr n. med. Jerzy Kolasiński. Z kolei w Zespole Medycznym Gromadzińscy, chirurgią plastyczną zajmuje się lek. med. Artur Gromadziński. Ukończył on specjalizację z chirurgii plastycznej, ogólnej oraz onkologicznej. Prowadzi zajęcia dla lekarzy w trakcie specjalizacji oraz dla stowarzyszenia Amazonki. Podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach w Polsce i za granicą. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Onkologicznego.

Pozostałe poznańskie placówki

W Klinice Skupin mieszczącej się przy ul. Ziębickiej, zabiegi abdominoplastyki przeprowadza lek. med. Piotr Skupin. Wykonuje on także zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, w tym operacje wad wrodzonych i pourazowych. Uczestniczy w polskich i zagranicznych konferencjach i sympozjach naukowych, gdzie nieustannie poszerza zakres swojej wiedzy i umiejętności. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Wykonanie zabiegu plastyki brzucha ma również w swojej ofercie dr n. med. Wojciech Chiciak, który wykonuje zabiegi w Prywatnej Lecznicy Certus, znajdującej się przy ul. Grunwaldzkiej. Dr Chiciak jest specjalistą chirurgii plastycznej oraz chirurgii dziecięcej. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Odbył szereg szkoleń i kursów z zakresu chirurgii plastycznej, szkolił się w Pradze, Londynie, Bazylei i Pekinie. Jest współzałożycielem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Ile kosztuje plastyka brzucha w Poznaniu?

Osoby, które chciałyby poddać się abdominoplastyce w stolicy Wielkopolski, muszą liczyć się z kosztami od 6 do 15 tys. zł. Ostateczna cena zabiegu jest uzależniona od jego zakresu, jak również cennika danej placówki.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat plastyka brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…