Operacja plastyczna brzucha Szczecin

Doskwiera Ci nadmiar skóry na brzuchu? A może niedawno zostałaś mamą i chciałabyś pozbyć się brzucha po ciąży? Odpowiedzią na Twoje problemy jest abdominoplastyka. Sprawdź listę 3 klinik w Szczecinie, które posiadają w swojej ofercie ten zabieg. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę konsultacyjną u lekarza, podczas której dokona on kwalifikacji do plastyki brzucha.

Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Kamienia Pomorskiego (61 km od centrum Szczecina)

Centrum Medyczne Meritum

Kamień Pomorski, ul. Kopernika 28 (61 km od Szczecina)
9,1 / 10  •  Znakomita  •  91 opinii

Jestem zadowolona. ~ ☺ (Plastyka brzucha, lek. Michał Piotrowiak)

  • Plastyka brzucha od 20500 zł
  • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej 300 zł

Lekarze wykonujący plastyka brzucha w Szczecinie

W Szczecinie posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa plastyka brzucha w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego i chirurga ogólnego.

lek. Michał Piotrowiak

chirurg plastyczny

w Centrum Medyczne Meritum

8,9 / 10
dr Rami Alshekh

chirurg plastyczny

w Dr Rami Alshekh Szczecin

Plastyka brzucha Szczecin - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury plastyka brzucha w 3 placówkach w Szczecinie. Najniższa cena wynosi 18000 zł w Beauty Group, najwyższa to 25000 zł, natomiast średni koszt to 21167 zł.

Ile kosztuje plastyka brzucha w Szczecinie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi plastyka brzucha w Szczecin placówkach:

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny plastyka brzucha w innych miastach.

Plastyka brzucha w Szczecinie - gdzie najlepiej?

Plastyka brzucha (inaczej abdominoplastyka) to operacja, której efektem ma być znacząca poprawa wyglądu brzucha oraz wyszczuplenie talii. Standardowa procedura opiera się na wykonaniu długiego cięcia, przebiegającego od biodra do biodra oraz osobnego, poprowadzonego nad pępkiem. Następnie skórę oddziela się od ściany brzucha, by jego mięśnie mogły zostać naciągnięte, a nadmiar tłuszczu i skóry zlikwidowane. Operacja odbywa się w znieczuleniu ogólnym i trwa około czterech godzin. Osoby, u których tłuszcz zalega w dolnej części brzucha, mogą poddać się uproszczonemu zabiegowi, czyli plastyce brzucha dolnego.

Sala operacyjna w Beauty Group Sala operacyjna w Beauty Group

Odsysanie tłuszczu w Szczecinie

Na plastykę brzucha w Szczecinie można wybrać się na przykład do położonej w zachodniej części miasta Kliniki Chirurgii Plastycznej Beauty Group. W ofercie placówki znajdują się: 

  • pełna plastyka brzucha + zaopatrzenie przepukliny kresy białej/brzusznej/MESH;
  • pełna plastyka brzucha + liposukcja nadbrzusza lub boków;
  • pełna plastyka brzucha + liposukcja nadbrzusza i boków
  • plastyka brzucha dolna

 Popularnym ośrodkiem jest także Dom Lekarski Centrum Medyczne, zlokalizowany w dzielnicy Turzyn. Placówka ta jest w stanie zaproponować swoim pacjentom m.in. plastykę brzucha z liposukcją oraz abdominoplastykę z plastyką mięśni. Ciekawym zabiegiem jest tzw. mommy makeover, czyli jednoczesna korekcja piersi i brzucha.

Gdzie jeszcze na abdominoplastykę?

Położony w dzielnicy Bezrzecze Medilmel to ośrodek, który dołączył do naszego serwisu w drugiej połowie 2018 roku. Plastykę brzucha przeprowadza tu lek. Katarzyna Ostrowska-Clark - założycielka kliniki posiadająca ponad 14-letnie doświadczenie w chirurgii estetycznej. Obwisłego brzucha można pozbyć się także w placówce Sonomed (dzielnica Turzyn). Zabiegi przeprowadza tu niezwykle doświadczony specjalista, prof. dr hab. n. med. Piotr Prowans. Wśród dostępnych zabiegów znajduje się zarówno plastyka, jak i liposukcja brzucha.

Pozostałe szczecińskie placówki

Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum Sala operacyjna w Centrum Medyczne Meritum

Abdominoplastykę w swoim gabinecie wykonuje lek. med. Maciej Pastucha. Oprócz tradycyjnej plastyki brzucha, lekarz przeprowadza też mini-abdominoplastykę oraz plastykę powłok brzusznych z dodatkową liposukcją. By poddać się operacji plastycznej brzucha, można odwiedzić również szczecińskie Prywatne Centrum Chirurgii Plastycznej Aesthetic Med. Poza abdominoplastyką wykonywane są tu również takie zabiegi, jak odsysanie tłuszczu metodą tradycyjną lub przy pomocy lasera.

Osoby, chcące poprawić swoją sylwetkę i wpłynąć na wygląd brzucha, mogą umówić się na abdominoplastykę u dr n. med. Andrzeja Dmytrzaka, specjalisty chirurgii plastycznej. Fachowiec ten należy do Światowego Towarzystwa Chirurgii Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Obecnie zajmuje się między innymi wszelkimi odmianami operacji plastyki brzucha, ogólnym modelowaniem sylwetki, jak również lipolizą wybranych partii brzucha.

Ile kosztuje plastyka brzucha w Szczecinie?

Cena zabiegu jest uzależniona zarówno od danej placówki, jak i konkretnej metody zabiegowej. Klasyczna plastyka brzucha to wydatek od 11 tys. zł wzwyż. Na ostateczny koszt wpływ ma m.in. zakres zabiegu oraz to, jakie efekty chce uzyskać pacjent.

Pacjenci szukali zabiegu plastyka brzucha w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard.

Więcej na temat plastyka brzucha

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…