Filtruj wyniki:

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Rzeszów - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Rzeszowie na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 600 zł za twarz i szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym natomiast najwyższa cena w Rzeszowie wynosi do 2200 zł (CGF Harmony).

Ile kosztuje zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Rzeszowie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Rzeszów placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Rzeszowie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym
Rzeszów, Litewska 4/5
800 zł - RegenACR CLASSIC; 1000 zł - RegenACR EXTRA;

od 800 zł do 800 zł

Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym
Rzeszów, Litewska 4/5
cena za jeden zabieg

600 zł

Twarz i szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym
Rzeszów, Litewska 4/5
800 zł - RegenACR CLASSIC; 1000 zł - RegenACR EXTRA;

od 800 zł do 800 zł

Rzeszów, Al. Kopisto 1
300 zł - dodatkowy obszar

600 zł

Twarz - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym
Rzeszów, Leska 4

800 zł

Rzeszów, Litewska 4/5
800 zł - RegenACR CLASSIC; 1000 zł - RegenACR EXTRA;

od 800 zł do 800 zł

CGF Harmony
Rzeszów, Leska 4
zabieg na twarz, szyję, dekolt (dwie okolice) zabieg CGF Harmony Gentelmen (**CGF – terapia wymaga co najmniej trzech powtórzeń w odstępie 6-8 tygodni.)

1800 zł

Rzeszów, Al. Kopisto 1

2200 zł

CGF One
Rzeszów, Leska 4
odmłodzenie rąk (jedna okolica) (**CGF – terapia wymaga co najmniej trzech powtórzeń w odstępie 6-8 tygodni.)

800 zł

CGF Liquid
Rzeszów, Leska 4
zabieg na twarz, szyję (jedna okolica) (**CGF – terapia wymaga co najmniej trzech powtórzeń w odstępie 6-8 tygodni.)

1100 zł

Rzeszów, Al. Kopisto 1

1700 zł

Posiadamy również ofertę w 63 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w innych miastach.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Rzeszowie - gdzie najlepiej?

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

Osocze bogatopłytkowe (platelet rich plasma – PRP) to koncentrat płytek krwi w niewielkiej objętości osocza, uzyskiwany w procesie wirowania pobranej od pacjenta krwi. Mechanizm działania osocza wykorzystuje naturalne zdolności regeneracji organizmu, które uaktywniają się w chwili iniekcji, uwalniając czynniki wzrostu, pobudzające procesy regeneracji tkanek. Zabieg ma zastosowanie w medycynie estetycznej, m.in. w rewitalizacji skóry twarzy i ciała, jako wypełniacz w zabiegach anti-aging, a także jako stymulator procesów naprawczych w terapii blizn i rozstępów oraz trudno gojących się ran.

Terapie autologiczne w Rzeszowie – osocze bogatopłytkowe

Rewitalizację skóry, poprawę jej elastyczności i napięcia, a także remodeling włókien kolagenowych w wolumetrycznej terapii biostymulującej komórki skóry to efekty leczenia osoczem bogatopłytkowym, które w ramach prywatnej praktyki lekarskiej oferuje dr n. med. Dalia Chrzanowska, specjalista dermatolog-wenerolog. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Lublinie, jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej.

Terapia komórkowa z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego Regeneris jest częścią oferty Prywatnego Gabinetu Lekarskiego – Medycyna Estetyczna. Procedura zakłada wykorzystanie około 10-20 ml krwi pacjenta, którą po odwirowaniu podaje się w leczony obszar m. in. twarzy (odmładzanie powiek), szyi (rewitalizacja i ujędrnienie) bądź skóry głowy (terapia łysienia). Preparat nakłada się również na twarz w postaci maski. Procedura zakłada 2-3 sesje w odstępach 4-6 tygodni. Zabiegi przeprowadzane są zgodnie ze standardami Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Gabinet MoJa Estetyka to kolejna placówka w Rzeszowie, gdzie w skład oferty wchodzą zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego. Mezoterapia Regeneris korzysta z szwajcarskich zestawów RegenACR, które posiadają m. in. rejestrację CE, akredytację TUV oraz certyfikat FDA. Zabieg wymaga pobrania do specjalnych probówek 8-24 ml krwi pacjenta, a gotowy preparat jest wykorzystywany w trzech procedurach: RegenACR Classic, RegenACR Extra oraz Cellular Matrix z kwasem hialuronowym. Stosowana jest tu klasyczna technika podania osocza – liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry.

Cena terapii z użyciem osocza bogatopłytkowego w Rzeszowie i w Wielkiej Brytanii

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

Według serwisu Consultingroom.com, cena „wampirzego liftingu” w klinikach na terenie Wielkiej Brytanii zaczyna się od 350 - 500 £ (1 960 - 2 800 zł) za sesję, w zależności od placówki.  Mezoterapia Regeneris w Rzeszowie wiąże się dla porównania z kosztem 800 - 1 200 zł.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.