Centrum PLMED

8,9 / 10   •   Bardzo dobra   •  35 opinii
 • Recepcja, poczekalnia Centrum PLMED
 • Recepcja, poczekalnia Centrum PLMED
 • Gabinet zabiegowy Centrum PLMED
 • Gabinet zabiegowy Centrum PLMED
 • Gabinet zabiegowy Centrum PLMED
 • Gabinet zabiegowy Centrum PLMED
 • Gabinet zabiegowy Centrum PLMED
 • Gabinet zabiegowy Centrum PLMED
 • Gabinet zabiegowy Centrum PLMED
 • Recepcja, poczekalnia Centrum PLMED
 • Wnętrza, wystrój Centrum PLMED
 • Pacjenci Centrum PLMED
 • Pacjenci Centrum PLMED
 • Kadra Centrum PLMED
 • Leczenie, terapia Centrum PLMED
 • Leczenie, terapia Centrum PLMED
Kraków, Al. Zygmunta Krasińskiego 9/ lok. 4
 • Konsultacja chirurgiczna • 200 zł
 • Konsultacja dietetyczna • 150 zł
 • Konsultacja kosmetologiczna • 100 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Centrum PLMED to placówka świadcząca usługi dla osób pragnących zadbać o zdrowie i harmonię swojego ciała i umysłu w atmosferze relaksu intymności, poczuciu bezpieczeństwa i komfortu.

Zapewniamy wysoki standard świadczonych usług poprzez ciągły rozwój i poszerzanie kwalifikacji naszej kadry. Priorytetem dla nas jest zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów. Każdego z nich traktujemy holistycznie – zawsze szukamy przyczyny problemu zdrowotnego, nie zajmujemy się wyłącznie leczeniem objawowym.

Głównym filarem naszej działalności jest medycyna estetyczna, w tym szczególnie medycyna przeciwstarzeniowa i trychologiczna. W zakres usług wchodzą zabiegi odmładzające, niwelujące niedoskonałości wyglądu, wypełniacze tkankowe(spłycanie zmarszczek, likwidacja bruzd etc.), toksyna botulinowa, a także szereg innych terapii odmładzających i regenerujących skórę, czy włosy. Wśród naszych propozycji znajdą Państwo m.in. procedury z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego w różnych stężeniach płytek krwi, fibryny bogatopłatkowej iPRF oraz zabiegi REGENERA ACTIVA do regeneracji skóry głowy i terapii łysienia.

Kluczową pozycję w naszej ofercie stanowi diagnostyka oraz leczenie chorób włosów i owłosionej skóry głowy. Osobom zmagającym się z nadmiernym wypadaniem włosów, łysieniem czy łupieżem proponujemy szereg badań diagnostycznych oraz zabiegów z zakresu trychologii. Każdy proces leczenia jest poprzedzony trichoskopią, czyli badaniem skóry głowy, w trakcie którego obraz skóry głowy w znacznym powiększeniu uzyskuje się przy pomocy nowoczesnej kamery bądź videodermoskopu FotoFinder Vexia 800HD. Specjalista widzi m.in. to, ile włosów wyrasta z jednej cebulki, ocenia też ogólny stan skóry głowy. W naszej placówce wykonujemy także fototrichogram, czyli nieinwazyjne badanie przydatne w diagnostyce łysienia. W jego przebiegu rejestrujemy liczbę włosów znajdujących się w poszczególnych fazach ich wzrostu. Oferujemy również Analizę Pierwiastkową Włosa, dzięki której jesteśmy w stanie sprawdzić poziom odżywienia organizmu.

Bogata oferta składająca się ze specjalistycznych zabiegów trychologicznych, mezoterapii skóry głowy, procedur pielęgnujących i regenerujących włosy i skórę głowy sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc osobom borykającym się z różnego rodzaju zaburzeniami w tym obszarze.

Pacjentom dotkniętych zaawansowanym łysieniem proponujemy zabieg przeszczepiania włosów metodą FUE, a także szereg systemów zagęszczających włosy. Siateczki, tupety, toppery oraz peruki renomowanych firm NAH i Bergmann sprawdzą się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Dobrym rozwiązaniem w przypadku dużej utraty włosów jest także zabieg mikropigmentacji skóry głowy oraz brwi. Nasza oferta trychologiczna obejmuje ponadto profesjonalne zabiegi fryzjerskie, mające na celu kompleksową ochronę skóry głowy i łodygi włosa, ekokoloryzację, olejowanie, odżywianie czy dyscyplinowanie włosów z tendencją do puszenia się. Dzięki temu dobranie dla każdego pacjenta najlepszej metody pielęgnacji nie stanowi dla nas problemu.

W Centrum PLMED dostępne są także mikrobiologiczne badania diagnostyczne przeprowadzane w chorobach skóry, jak również biopsje skórne.

W Poradni Chirurgii Ogólnej przeprowadzamy zabiegi chirurgicznego usuwania barwnikowych zmian skórnych, torbieli, kaszaków, tłuszczaków i cyst. Badania histopatologiczne usuniętych zmian skórnych, a także pobieranych materiałów biopsyjnych wykonywane są w Zakładzie Diagnostyki Patomorfologicznej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

W gabinecie kosmetologicznym PLMED proponujemy zabiegi na bazie produktów renomowanej firmy KLAPP zaliczanej do liderów innowacyjności technologicznej na rynku kosmetyków profesjonalnych oraz specjalistycznej marki estGen. Preparaty estGen oparte są na innowacyjnej recepturze działającej na poziomie komórkowym, która łączy najnowsze osiągnięcia z zakresu bioinżynierii i kosmetologii. Stosujemy terapie silnie nawilżające, normalizujące i oczyszczające. Jednak największą część oferty stanowią zabiegi dla skór dojrzałych, liftingujące, redukujące przebarwienia i przywracające równowagę w funkcjonowaniu skóry z problemami trądziku, trądziku różowatego czy nadmiernej wrażliwości i suchości skóry. W ofercie można znaleźć także sesje zabiegowe jogi twarzy z masażem anti-aging przeprowadzane stacjonarnie i on-line.

Osoby wymagające porady w zakresie pielęgnacji problematycznej skóry stóp zapraszamy na konsultacje i zabiegi podologiczne. Przeprowadzimy ocenę stanu skóry stóp, paznokci oraz ewentualnych ich deformacji. Wykonujemy zabiegi rekonstrukcji zdeformowanych paznokci. Zakładamy klamry na wrastające paznokcie. Doradzamy w kwestiach podologicznej pielęgnacji domowej. Przeprowadzamy kosmetyczne i specjalistyczne zabiegi pedicure oraz szwajcarski pedicure Callus Peeling firmy MAVEX.

Wszystkie terapie prowadzone w centrum PLMED mogą być wspomagane poprzez odpowiednie zalecenia dietetyczne. Naszą specjalizacją dietetyczną są diety redukcyjne, wsparcie żywieniowe w chorobach tarczycy, chorobach metabolicznych oraz w alergiach pokarmowych. Przeprowadzamy również dietoterapię w chorobach jelit: SIBO, IBD oraz celiakia. Wspomagamy żywieniowo leczenie niepłodności kobiet i mężczyzn, a także uczymy jak powinno wyglądać odżywianie przyszłej mamy.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego centrum.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Dysponujemy bogatym wyposażeniem, dzięki któremu możemy przeprowadzić sprawną i rzetelną diagnostykę oraz dobrać do każdego przypadku najlepszą metodę terapii. Posiadamy m.in. kamerę trychologiczną do przeprowadzania trichoskopii, wideodermoskop FotoFinder Vexia 800HD, grzebień Triada, infuzję tlenową, aparat Darsonval oraz lampę Wooda. Ponadto wykorzystujemy urządzenia takie jak:

 • FotoFinder Vexia 800HD – videodermatoskop wykorzystywany w precyzyjnej trychologicznej cyfrowej diagnostyce obrazowej. W trakcie badania z jego użyciem ocenia się ujścia mieszków włosowych wraz z otaczającą je skórą, jak również łodygi włosów. W odróżnieniu od trichogramu czy trichoscanu diagnostyka nie wymaga pobierania ani golenia włosów. Przy zastosowaniu kamery FotoFinder przeprowadzamy trzy rodzaje badań trychologicznych: videotrychoskopię, trichoscan i trichoscale.

 • Dermalux® – system do fototerapii oparty na technologii LED. Cechuje się skutecznością w zabiegach z zakresu kosmetologii i dermatologii, wyróżnioną prestiżowymi nagrodami („The AestheticAwards 2013-2014", "The AestheticAwards 2014-2015"). System wykorzystuje się w szeregu zabiegów, począwszy od stymulacji odmładzania skóry (Dermalux LED Red 633 nm) przez przyspieszanie gojenia i działanie antybakteryjne (Dermalux LED Blue 415 nm), po regenerację skóry i redukcję blizn (Dermalux LED Near Infra-Red 830 nm). Dermalux® to jedyny system istniejący obecnie na rynku, którego technologia umożliwia jednoczesne naświetlanie trzema długościami fali światła oraz indywidualne naświetlanie poszczególnymi kolorami (Dermalux Concurrent Modality Treatment). Terapia urządzeniem łagodzi i regeneruje skórę, polepsza jej nawilżenie i koloryt, niweluje ból i usprawnia mikrocyrkulację.

 • iGrow – laser biostymulacyjny firmy Apira Science, wykorzystywany w terapii LLLT (Low Level Laser Therapy, laseroterapia małej mocy). Poprzez zastosowanie czerwonego światła terapia z użyciem iGrow wpływa na metabolizm komórek brodawki włosa, stymulując go do ponownego wzrostu. Urządzenie przypomina kształtem hełm, jest wyposażone w pilot zdalnego sterowania oraz wbudowany zestaw słuchawkowy.

 • HairMax® LaserBand 82 – system laserowy LLT Hairmax, urządzenie w postaci opaski do stosowania bez użycia rąk. Wykorzystywane w terapii laserowej wypadania włosów, odżywia mieszki włosowe, stymulując proces wzrostu nowych włosów.

 • Angel PRP System – medyczna wirówka wykorzystywana do uzyskiwania skoncentrowanego osocza bogatopłytkowego.

 • Neuation iFuge D06 - laboratoryjna wirówka do pozyskiwania osocza i fibryny bogatopłytkowej  

 • Laser ND:YAG – system stosowany w laseroterapii grzybicy paznokci (drożdżycy). Leczenie polega na naświetlaniu zmian chorobowych na płytce światłem lasera impulsowego Nd:YAG o długości fali 1064 nm.

 • Revisage System do zabiegu Regenera Activa – mezoterapii w procesach łysienia z komórkami macierzystymi.


Udogodnienia dla pacjentów

 • Indywidualne podejście – do każdego z pacjentów podchodzimy indywidualnie.

 • Miła atmosfera – wizyty przebiegają w serdecznej, kameralnej i przyjaznej atmosferze.

 • Internet – zapewniamy dostęp do bezprzewodowej sieci Wi-Fi.

 • Teleporady – umożliwiamy pacjentom skorzystanie z konsultacji online lub telefonicznych

 • Atrakcyjne ceny – zapewniamy wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach.

 • Zabiegi na raty – nasi klienci, mają możliwość rozłożenia opłaty za wykonane zabiegi na dogodne raty lub odroczenie płatności na okres 30 dni.

 • Promocje – przygotowujemy oferty specjalne na zabiegi, dzięki czemu z naszych usług może skorzystać więcej osób.

 • Apartament dla gości z zagranicy – dla pacjentów przyjeżdżających do naszego centrum na zabiegi przeszczepienia włosów z zagranicy oferujemy komfortowy Apartament w samym sercu Krakowa przy ul. StarowiślnejCennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum PLMED w Krakowie.

Poniższy cennik ma charakter poglądowy i przedstawione ceny mogą ulegać zmianie.
Ostateczną cenę leczenia podaje lekarz podczas konsultacji i zależy ona od zakresu usług.
 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  konsultacja do usunięcia zmiany skórnej
  200
  Konsultacja dietetyczna
  Kontrolna konsultacja dietetyczna - 80 zł
  150
  Konsultacja kosmetologiczna
  100
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej
  do 200
  Konsultacja w zakresie mikropigmentacji
  do 100
  Konsultacja podologiczna
  100
  Konsultacja psychodietetyczna
  pierwsza wizyta - 180 złKonsultacja – celowana probiotykoterapia 30 min. - 100 złPakiet - 12 kolejnych konsultacji psychodietetycznych - 850 złPakiet - 4 kolejne konsultacje psychodietetyczne - 320 złPakiet - 8 kolejnych konsultacji psychodietetycznych - 600 zł
  180
  Konsultacja trychologiczna
  Konsultacja trychologiczna z trichoskopią - od 80 do 150 zł
  Kontrolna konsultacja trychologiczna - 60 zł
  Konsultacja lekarska wraz z badaniem trychologicznym - 150 zł
  Konsultacja lekarska po zakończeniu terapii trychologicznej - 100 zł
  Konsultacja do przeszczepu włosów FUE - kwalifikacja do zabiegu - 150 zł Dodatkowa diagnostyka Kliniki Hairlab - 150 zł
  od 80 do 150 
  Konsultacja do systemów zagęszczających włosy
  150
 • Konsultacje lekarskie online

 • Chirurgia ogólna

 • Dermatologia

 • Chirurgia podologiczna i podologia

 • Leczenie łysienia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Medycyna estetyczna

 • Dietetyka

 • Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

 • Masaże

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Centrum PLMED została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 8,9 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 35 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

8,9
/ 10
Bardzo dobra
35 ocen z 2 źródeł
5,0 / 5
(2 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(2)
(2)
Bardzo dobra:
(0)
(0)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,2 / 5
(21 ocen placówki na Google.pl)
4,7 / 5
(14 ocen placówki na Facebook.pl)

Opinie pacjentów

(2 opinie)

U
29 września 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum PLMED, Kraków
Bardzo polecam, gabinet sterylny, pedicure staranny, wykonany profesjonalnie. bardzo miła atmosfera.
Ocena specjalisty:
Pani elżbieta jest bardzo miła i profesjonalna.
Ocena leczenia:
Przydatna opinia?
(0)
(0)

M
27 września 2022

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Ocena wizyty:
Centrum PLMED, Kraków
Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. jak zawsze wszystko dokładnie wykonane a efekty zachwycają. polecam
-
Ocena specjalisty:
Pełen profesjonalizm
Ocena leczenia:
Doskonałe odrosty włosów. nareszcie skuteczna terapia.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Zespół CM PLMED składa się ze specjalistów wykorzystujących swoją wiedzę i dostępne współcześnie metody leczenia, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów. Mamy doświadczenie ambulatoryjne i kliniczne, co pozwala nam szerzej spojrzeć na problem, z jakim zwraca się do nas pacjent. Pragniemy stawać się dla Państwa coraz lepsi, dlatego sukcesywnie podnosimy kwalifikacje zawodowe i zdobywamy nowe umiejętności praktyczne. Bierzemy udział w kursach doskonalących i spotkaniach naukowych.


Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 12:00 - 18:00)

Adres placówki

Centrum PLMED
Al. Zygmunta Krasińskiego 9/ lok. 4
31-111 Kraków

Godziny otwarcia

poniedziałek
12:00-18:00
wtorek
12:00-18:00
środa
12:00-18:00
czwartek
12:00-18:00
piątek
12:00-18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dojazd i mapa

Centrum znajduje się przy Alei Zygmunta Krasińskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku Królewskiego na Wawelu i Domu Handlowego Jubilat.


Najczęstsze pytania o placówkę Centrum PLMED

 • Jak oceniana jest placówka Centrum PLMED?

  Placówka Centrum PLMED została oceniona przez pacjentów jako Bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 8,9 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 35 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Centrum PLMED w Krakowie?

  Placówka Centrum PLMED z Krakowa posiada w cenniku usług 158 pozycji, m.in z zakresu: konsultacje lekarskie online , chirurgia ogólna , dermatologia , chirurgia podologiczna i podologia oraz leczenie łysienia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Centrum PLMED?

  Centrum PLMED znajduje się w Krakowie - ul. Zygmunta Krasińskiego 9/ /4. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 12 202 46 47

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Centrum PLMED?

  Placówka Centrum PLMED z Krakowa otwarta jest średnio 6 godzin dziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-18:00. W weekend placówka jest zamknięta.

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…