Inne placówki w pobliżu Torunia

Lekarze wykonujący zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Toruniu

W Toruniu posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 4 różnych placówkach. Usługa osocze bogatopłytkowe w Toruniu jest najczęściej wykonywana przez ortopedy i lekarza wykonującego zabiegi medycyny estetycznej.

prof. dr hab. n. med. Barbara Zegarska

dermatolog, wenerolog, alergolog

w Clinica Dermatoestetica

dr n. med. Marcin Porzych

anestezjolog

w Medycyna Estetyczna dr Porzych

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego Toruń - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Toruniu na podstawie cenników z 4 placówek. Najniższa cena to 150 zł za podanie czynników wzrostu do stawu barkowego natomiast najwyższa cena w Toruniu wynosi do 1000 zł (twarz i szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym).

Ile kosztuje zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Toruniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w toruńskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Toruniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 60 innych miastach. Sprawdź ceny zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w innych miastach.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w Toruniu - gdzie najlepiej?

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego, w zależności od zastosowania, noszą niekiedy nazwę wampirzego liftingu (w przypadku terapii odmładzających) bądź mezoterapii krwią. Zabiegi tego typu należą do terapii autologicznych, wykorzystujących własny materiał pacjenta, a alternatywą dla komórek krwi mogą być także komórki tłuszczowe. Osocze bogatopłytkowe, jako koncentrat płytek krwi w niewielkiej objętości osocza, pozyskiwane jest w procesie wirowania krwi, którą w określonej ilości pobiera się wcześniej bezpośrednio od pacjenta. Następnie, metodą iniekcji podaje się je w skórę twarzy, szyi, dekoltu lub innych miejsc wymagających regeneracji. Procedurę stosuje się w seriach 3-4 zabiegów.

Gdzie w Toruniu wykonywane są zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego?

Autologiczne terapie z użyciem osocza bogatopłytkowego przeprowadzają specjaliści Pomorskiego Centrum Medycyny Estetycznej, a działanie preparatu wykorzystują w terapii łysienia i w zabiegach anti-aging, korygując zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu. Osocze bogatopłytkowe jest tu również stosowane w terapii blizn. Pobraną od pacjenta krew pielęgniarka poddaje odwirowaniu w specjalnej wirówce w celu uzyskania koncentratu, który następnie jest wzbogacany w odczynnik, aktywujący płytki krwi do produkcji czynników wzrostu. Tak przygotowany preparat wstrzykiwany jest śródskórnie lub  podskórnie.  

Krwiopochodny preparat w terapiach odmładzających stosują także lekarze Laser Med, korzystając z technologii pozyskiwania bogatego w płytki krwi koncentratu – Regeneris. Działanie specjalnie pozyskanego osocza jest tu wykorzystywane w celu wygładzenia zmarszczek, spłycenia bruzd czy poprawy ukrwienia skóry. Stosowany zabieg ma również na celu poprawę jej elastyczności i gęstości, a przeprowadzany jest na twarzy, szyi i dekolcie. Równoległe terapie obejmują mezoterapie igłowe biolift z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, hydralift oraz Elasthase – Bioage.

Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego wykonuje dr n. med Marian Migda, specjalista położnictwa i ginekologii II stopnia i lekarz medycyny estetycznej. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Posiada certyfikaty kompetencji w zakresie laseroterapii, a ponadto dyplom ukończenia studiów podyplomowych w zakresie Medycyny Estetycznej, co umożliwia przeprowadzanie zabiegi medycyny estetycznej w ginekologii.

Pacjenci szukali zabiegu zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego w pobliżu Torunia, w miejscowościach: Inowrocław.

Więcej na temat zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…