Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

 • Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Leczenie, terapia Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Udogodnienia dla pacjentów Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Udogodnienia dla pacjentów Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Kadra Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Sprzęt medyczny Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Sprzęt medyczny Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Sprzęt medyczny Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Leczenie, terapia Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Leczenie, terapia Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Wygląd zewnętrzny Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
Częstochowa, ul. Kilińskiego 166
 • Konsultacja chirurgiczna • 150 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej • 200 zł
 • Konsultacja chirurga stomatologa • 100 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North to wielospecjalistyczna placówka medyczna mieszcząca się w Częstochowie. Pacjenci ośrodka mogą skorzystać z oferty kilkunastu poradni specjalistycznych, pracowni endoskopii i USG oraz usług z zakresu RTG i tomografii komputerowej oraz innowacyjnej bezinwazyjnej technologii ECHOLASER. Mogą także wykonać badania w laboratorium diagnostycznym. Alfamedica to również prywatny szpital specjalistyczny, w którym wykonuje się zabiegi w ramach tzw. chirurgii jednego dnia. Stawiając na pierwszym miejscu komfort pacjentów, oferujemy im liczne udogodnienia, przyjazną atmosferę na każdym etapie leczenia oraz naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

W Centrum Medycznym rozwinięte zostały dwa siostrzane działy AlfaMedica oraz AlfaEstetica.

AlfaMedica Silesia North

AlfaMedica posiada w swojej ofercie wiele poradni specjalistycznych, więc każdy z pacjentów znajdzie odpowiedni dla siebie gabinet.

W Alfamedica Silesia North działa poradnia gastrologiczna, w której pacjentów przyjmuje zespół utytułowanych gastrologów. W poradni gastrologicznej przyjmowane są również dzieci od 1 r. ż.

Dodatkowo w naszej pracowni endoskopowej mogą Państwo wykonać szereg badań diagnostycznych, w tym badania w znieczuleniu ogólnym (gastroskopia z testem na Helicobacter Pylori, kolonoskopia z polipektomią – usuwanie polipów, wraz z wycinkami do badania histopatologicznego). Do oferty należy także rektoskopia i sigmoidoskopia.

W centrum funkcjonuje również poradnia chorób zakaźnych, w której konsultuje dr n. med. Lucjan Kępa, specjalizujący się w leczeniu boreliozy. Pan Doktor jest równocześnie konsultantem ds. chorób zakaźnych. Z uwagi na fakt, iż na terenie placówki znajduje się laboratorium diagnostyczne, wszystkie badania w kierunku wykrycia boreliozy (także badanie samego kleszcza) można wykonać na miejscu.

Na terenie centrum działa także poradnia otolaryngologiczna dla dzieci i dorosłych. Do wyposażenia naszego gabinetu należy m.in. mikroskop diagnostyczny, tympanometr oraz audiometr. W poradni prowadzimy diagnostykę i leczenie schorzeń uszu, nosa, gardła i krtani oraz zatok obocznych nosa. Pomagamy osobom z problemami ze słuchem. Leczymy zawroty głowy, dolegliwości uszu, a także alergiczne i niealergiczne nieżyty nosa oraz przewlekłe zapalenie zatok przynosowych. Diagnozujemy pacjentów z polipami nosa. W zakres wykonywanych przez nas badań wchodzi fiberoskopia, tympanometria i audiometria, badania mikrobiologiczne oraz diagnostyka radiologiczna (tomografia zatok i uszu). Wykonujemy również zabiegi z zakresu otolaryngologii, takie jak korekcje przegrody nosa czy płukanie uszu.

Posiadamy także Poradnię Medycyny Pracy, w której wszystkie badania wykonywane są w jednym miejscu, w tym samym dniu (łącznie z wydaniem orzeczenia). Świadczenie kompleksowych usług medycznych w ramach poradni medycyny pracy umożliwia nam własne zaplecze diagnostyczne: EKG, spirometria, audiometria (badania słuchu), badania widzenia zmierzchowego i olśnienia (dla kierowców), laboratorium diagnostyczne oraz poradnie otolaryngologiczna, okulistyczna i neurologiczna. Współpracujemy również ze specjalistą posiadającym przeszkolenie w zakresie badań profilaktycznych osób narażonych na działanie promieniowania jonizującego (pieczątka z lit. J). Przeprowadzamy badania psychotechniczne na wszystkie kategorie prawa jazdy.

Oferujemy szeroką gamę usług z zakresu ortopedii. Wykonujemy artroskopię diagnostyczną stawu kolanowego oraz artroskopię leczniczą. Leczymy operacyjnie kaletki okolicy stawu kolanowego, przeprowadzamy plastykę palucha koślawego, palców zatrzaskujących i palca młotowatego, jak również osteotomie korekcyjne (leczenie płaskostopia poprzecznego). Wycinamy gangliony (torbiele galaretowate) w obrębie ręki. Leczymy chirurgicznie zespół kanału Guyona, chorobę de Querveine’a, zespół cieśni kanału nadgarstka, chorobę Dupuytrena oraz złamania w obrębie ręki (osteosynteza). Wykonujemy transpozycje nerwu łokciowego, korekcje zastarzałych uszkodzeń aparatu wyprostnego palców, zajmujemy się również korekcjami blizn i przykurczów pourazowych w obrębie ręki. Przyjmujemy chorych z niestabilnością stawów międzypaliczkowych i śródręczno-paliczkowych, przeprowadzamy zabiegi przeszczepów skóry oraz plastyk miejscowych skóry.

Oferujemy również zabiegi innowacyjnej ortopedii, dzięki której w Centrum Medycznym Alfamedica Silesia North, powrót do sprawności jest w zasięgu Twoich możliwości. W naszej placówce oferujemy zabiegi leczenia m. in. osoczem bogatopłytkowym - PRP, leczenie komórkami macierzystymi, terapię antyinterleukinową oraz przeszczep komórek własnych chrząstki.

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North oferuje również operacje zaćmy metodą fakoemulsyfikacji. Zmętniałą soczewkę zastępujemy soczewką zwijalną firmy Alcon. Wykonujemy również laserową korekcję wzroku. W poradni okulistycznej przeprowadzamy kompleksowe badanie wzroku, w tym OCT siatkówki oraz nerwów wzrokowych, refraktometrię komputerową czy płukanie kanałów nosowo- łzowych.

Wykonujemy szereg zabiegów z zakresu urologii. Należą do nich operacje cewki moczowej (endoskopowe rozcinanie cewki moczowej, wycinanie polipów oraz torbieli okołocewkowych), operacje prostaty (elektroresekcja przezcewkowa gruczolaka prostaty – zabieg TURP, minimalnie inwazyjny zielony laser - fotoselektywna waporyzacja stercza PVP z użyciem lasera KTP) oraz operacje podwieszenia cewki moczowej z zastosowaniem taśmy (metoda TOT), przeprowadzane w ramach leczenia nietrzymania moczu. Wykonujemy operacje pęcherza moczowego: usuwamy zmiany chorobowe pęcherza metodą endoskopową, przeprowadzamy również zabiegi TURT, czyli elektroresekcje przezcewkowe guza pęcherza moczowego. Zakres świadczeń obejmuje zabiegi na jądrach, najądrzach i powrózku nasiennym. Operujemy wodniaka jądra, wycinamy jądra lub najądrza, ponadto operujemy żylaki powrózka nasiennego klasycznie oraz laparoskopowo. W grupie wykonywanych przez nas zabiegów znajduje się m.in. innowacyjna alternatywa dla chirurgicznego usunięcia m.in. gruczolaka – ECHOLASER. Metoda ta jest przeznaczona przede wszystkim dla Pacjentów z łagodnym rozrostem gruczołu krokowego oraz osób cierpiących z powodu nowotworów wątroby, nerek czy tarczycy. Technika polega na nieinwazyjnym wprowadzeniu włókien światłowodowych (działających na zasadzie termoablacji) w powiększony płat prostaty. Dzięki temu nie dochodzi do uszkodzenia sąsiadujących tkanek. Ze względu na to, iż nie każdy pacjent będzie kwalifikował się do przeprowadzenia zabiegu tą metodą, procedurę można wykonać również z wykorzystaniem technologii zielony laser, która jest jedną z najnowocześniejszych małoinwazyjnych metod leczenia przerostu prostaty.

Przeprowadzamy badania i zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, w tym chirurgii naczyniowej. Operujemy żylaki kończyn dolnych metodami klasyczną i laparoskopową. Wykonujemy zabiegi u chorych z przepuklinami (pachwinowymi, mosznowymi, udowymi, pępkowymi, przepuklinami w kresie białej, w bliźnie pooperacyjnej etc.), wykorzystując siatkę. Przepuklinę pachwinową operujemy również laparoskopowo. Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne żylaków odbytu (hemoroidów), szczelin i przetok odbytu oraz żylaków żył przeszywających. Usuwamy przezodbytniczo zmiany chorobowe odbytnicy, unieruchamiamy wypadnięcie odbytnicy, wycinamy tylną kryptę oraz kłykciny kończyste. Usuwamy również tłuszczaki. Wykonujemy zabiegi skleroterapii oraz miniflebektomii.

W ofercie Alfamedica znajduje się również chirurgia plastyczna. Wykonujemy zarówno zabiegi ze wskazań medycznych tj. rekonstrukcyjne, onkologiczne, jak również zabiegi ze wskazań estetycznych. W ramach realizowanych usług znajdują się operacje piersi, twarzy (nos, powieki, wargi, uszy), plastyka brzucha, operacje ud i pośladków, ginekomastia. Usuwamy też blizny i tatuaże.

AlfaEstetica Silesia North

AlfaEstetica Silesia North to miejsce, które powstało z myślą o najbardziej wymagających Pacjentach, korzystających z medycyny estetycznej. W ofercie placówki znajduje się szeroki wachlarz zabiegów, których celem jest poprawa wyglądu, a co za tym idzie - także samopoczucia. Proponujemy między innymi:

 • zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn (usuwanie zmarszczek i cieni pod oczami, poprawę owalu twarzy, modelowanie ust, mezoterapię i inne procedury odmładzające twarz, szyję i dekolt),
 • operacje plastyczne (twarzy, piersi, brzucha, pośladków, ud, okolic intymnych),
 • przeszczep włosów,
 • leczenie ginekomastii,
 • leczenie otyłości,
 • stomatologię estetyczną - implanty, korony, licówki.

Bezpieczeństwo i komfort Pacjentów są dla nas priorytetem.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje stomatologia, w ramach której przeprowadzamy pełen zakres usług. Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem zmian próchnicowych, wykonujemy też zabiegi stomatologii estetycznej. Korygujemy niedoskonałości kształtu, koloru i wielkości zębów przy użyciu licówek, zakładamy korony, odbudowujemy zęby złamane i ukruszone, stosujemy nakłady Inlay, Onlay, Overlay, przeprowadzamy zabiegi wybielania oraz higienizacji. Zajmujemy się protetyką (uzupełnienia stałe, czyli korony i mosty oraz ruchome – protezy) oraz endodoncją mikroskopową (leczenie kanałowe). Przeprowadzamy złożone procedury z dziedziny chirurgii stomatologicznej, mikrochirurgii oraz implantologii. Stosujemy szwajcarskie implanty, odbudowując przy ich pomocy zarówno pojedyncze, jak i bardziej rozległe ubytki w uzębieniu pacjentów. Osobom z częściowym lub całkowitym bezzębiem proponujemy protezy stabilizowane na implantach, zakładane metodą All-on-4.

W ramach chirurgii stomatologicznej przeprowadzamy operacje w obszarze jamy ustnej oraz twarzoczaszki. Precyzję zabiegów i skrócenie czasu gojenia zapewnia nam ultradźwiękowy nóż – Piezosurgery firmy Acteon. Wymagające wyjątkowej dokładności operacje mikrochirurgiczne (resekcje wierzchołka korzenia zęba, zabiegi pokrywania recesji dziąseł, podcinanie wędzidełek oraz mikro- i makroplastyka przyzębia) wykonujemy przy użyciu mikroskopu.

Każdorazowo przed wdrożeniem leczenia wykonujemy precyzyjną diagnostykę, wykorzystując w tym celu specjalistyczny sprzęt taki jak mikroskopy, aparaturę RTG czy system tomografii komputerowej. Zapewniamy pacjentom bezstresowe, bezbolesne leczenie, dzięki szeregowi technik znieczulania. Należy do nich:

 • znieczulenie komputerowe umożliwiające uniknięcie odrętwienia twarzy u pacjenta, chętnie wybierane przez osoby odczuwające lęk przed standardowym znieczuleniem,

 • podtlenek azotu (tzw. gaz rozweselający), dający efekt odprężenia i rozluźnienia przy jednoczesnym pozostawaniu pacjenta w kontakcie ze stomatologiem,

 • a także znieczulenie ogólne (narkoza). Przy tego rodzaju procedurach pacjent przez cały czas pozostaje pod opieką zespołu anestezjologicznego.

Do naszego wyposażenia należy także niemiecki system Vector Paro, urządzenie piezoelektryczne umożliwiające bezbolesne leczenie paradontozy.

Świadczymy usługi z zakresu pedodoncji. Nasze gabinety stomatologiczne są w pełni przystosowane do wykonywania zabiegów u dzieci. Zespół specjalistów posiada odpowiednie kwalifikacje, ponadto wyróżnia się pozytywnym podejściem do małych gości. Do wyposażenia – poza aparaturą medyczną – należy również szereg pomocy animacyjno-edukacyjnych, dzięki którym dziecko oswaja się z gabinetem. Jest to szczególnie ważne podczas wizyty adaptacyjnej oraz nauki prawidłowej higieny jamy ustnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Szpital i oddział pozabiegowy

AlfaMedica posiada dwie sale operacyjne. Każda jest wyposażona w wysokospecjalistyczny sprzęt operacyjny, w tym m.in.:

 • sprzęt laparoskopowy
 • sprzęt artroskopowy
 • mikroskop operacyjny

Urządzenia te pozwalają naszym specjalistom na przeprowadzanie wielu różnych zabiegów. W części pooperacyjnej znajduje się 6 pokoi 1 i 2-osobowych. Są one wyposażone w oddzielne węzły sanitarne oraz telewizory.

Zespół lekarski, pielęgniarski oraz administracyjny w AlfaMedica dokłada wszelkich starań, aby nasi Pacjenci na każdym etapie obsługi czuli się komfortowo.

W ramach działania szpitala krótkoterminowego oferujemy zabiegi z zakresu:

– chirurgii ogólnej, w tym chirurgii naczyniowej (operacja przepukliny, operacja żylaków kończyn dolnych czy żylaków odbytu)
– laryngologii (operacja zatok metodą FESS, drenaż uszu, operaca migdałków)
– okulistyki (operacja zaćmy, laserowa korekcja wzroku)
– ortopedii i traumatologii (artroskopia stawu, operacja zespołu cieśni nadgarstka, zabiegi w obrębie stawu łokciowego)
– urologii (operacja cewki moczowej, pęcherza moczowego i okolic narządów płciowych męskich, operacja prostaty, usunięcie wodniaka jądra)

Stale pracujemy nad innowacjami w dziedzinie ortopedii, wprowadzając do naszej oferty usługi takie jak:

 • przeszczep komórek własnych
 • terapia antyinterleukinowa
 • leczenie komórkami macierzystymi wyodrębnionymi z tkanki tłuszczowej
 • PRP – osocze bogatopłytkowe

Wyjątkową propozycję stanowi Exogen - nieinwazyjne urządzenie, które aktywuje biologiczny proces gojenia złamań na poziomie molekularnym. Dzięki pulsacyjnemu emitowaniu ultradźwięków o niskim natężeniu, system pomaga przyspieszyć proces gojenia świeżych złamań kości i pozwala uniknąć operacji zespolenia kości.


Udogodnienia dla pacjentów

Oferujemy szeroki zakres świadczeń medycznych – wykonujemy kompleksowe usługi stomatologiczne, przeprowadzamy zabiegi w ramach chirurgii krótkoterminowej, pacjenci mogą również skorzystać z pomocy szeregu specjalistycznych poradni. Dysponujemy własną pracownią RTGTomografii Komputerowej w zakresie głowy oraz CBCT. Ponadto na terenie centrum działa laboratorium diagnostyczne Diagnostyka, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-10:00.

Z naszych usług korzystają osoby z kraju i z zagranicy – obsługujemy pacjentów anglo- i niemieckojęzycznych. Centrum jest w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Osoby oczekujące na wizytę mogą korzystać z Internetu w strefie bezpłatnego WiFi. Należność za usługi medyczne można uiścić gotówką oraz kartą, ponadto umożliwiamy rozłożenie płatności na raty. Każdorazowo przypominamy telefonicznie o terminie wizyty.

Otaczamy opieką również najmłodszych pacjentów. Posiadamy kącik zabaw dla dzieci, dysponujemy także specjalnym pokojem dla matki z dzieckiem. Poradnia Stomatologiczna naszego centrum posiada certyfikat Gabinet Przyjazny Dziecku, uzyskany w ramach projektu „Jak Zachęcić”, prowadzonego pod patronatem Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej (PASD).

Posiadamy własny bezpłatny parking przeznaczony do Państwa dyspozycji.

Posiadamy umowy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi takimi jak PZU Zdrowie, InterPolska i Compensa, MEDICOVER, EnelMed, Lux Med, MedCam – wszystkie osoby ubezpieczone w tych towarzystwach mogą korzystać z opieki medycznej w Alfamedica.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North w Częstochowie.

 • Konsultacje

  Konsultacja chirurgiczna
  150
  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  200
  Konsultacja chirurga stomatologa
  100
  Konsultacja dermatologiczna
  120
  Konsultacja endokrynologiczna
  150
  Konsultacja fizjoterapeutyczna
  90
  Konsultacja gastroenterologiczna
  140
  Konsultacja gastroenterologiczna profesorska
  250
  Konsultacja kardiologiczna
  120
  Konsultacja laryngologiczna
  od 120
  Konsultacja laryngologiczna dziecięca
  150
  Konsultacja nefrologiczna
  150
  Konsultacja neurologiczna
  120
  Konsultacja okulistyczna
  120
  Konsultacja ortopedyczna
  120 zł - wizyta u specjalisty;
  100 zł - podanie leku (bez ceny leku);
  200 zł - wizyta + podanie leku do stawu (bez kosztu leku)
  od 120 do 150 
  Konsultacja proktologiczna
  180
  Konsultacja pulmonologiczna
  120
  Konsultacja pulmonologiczna profesorska
  200
  Konsultacja reumatologiczna
  120
  Konsultacja stomatologiczna
  200
  Konsultacja stomatologiczna dziecięca
  + adaptacja
  50
  Konsultacja urologiczna
  od 120 do 140 
  Konsultacja w zakresie chorób zakaźnych
  Lekarz specjalizujący się w leczeniu boreliozy
  200
  Konsultacja alergologiczna
  150
  Konsultacja w zakresie medycyny pracy
  badanie specjalisty (neurolog, okulista, laryngolog) - 60 zł,
  badania psychotechniczne kat.B - 90 zł
  60
  Konsultacja z lekarzem rodzinnym
  100
 • Stomatologia

 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Urologia

 • Dermatologia

 • Ortopedia

 • Neurochirurgia

 • Ginekologia estetyczna

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

 • Laryngologia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Okulistyka

 • Fizykoterapia

 • Masaże

 • Diagnostyka i badania


Opinie z internetu

Placówka Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1555 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,7
1555 ocen
(z 3 źródeł)
4,5 / 5  (2 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(1)
(1)
Bardzo dobra:
(1)
(1)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,2 / 5  (80 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (14 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (1461 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

5,0
Centrum godne polecenia
Paweł , 24 kwietnia 2018
5,0 - Paweł
Obsługa, czas oczekiwania
Zabieg: 
Operacje i leczenie kolana (kwiecień 2018)
Lekarz: 
lek. Jacek Ociepka
 
Szczegóły
4,0
Polecam
Paweł , 12 kwietnia 2018
4,0 - Paweł
Dotyczy: 
Konsultacja ortopedyczna (kwiecień 2018)
Lekarz: 
lek. Jacek Ociepka
 
Szczegóły

Zespół

Kadra naszego centrum to zespół specjalistów różnych dziedzin medycyny, posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe.

lek. Piotr Ślęzak

chirurg ogólny

Lek. med. Piotr Ślęzak to absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu. Uczelnię ukończył w 2000 roku, otrzymując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Od 2000 roku pracuje w Szpitalu w Blachowni, pełniąc funkcję asystenta w oddziale chirurgii ogólnej. W 2009... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

lek. Zbigniew Łucki

chirurg plastyczny, chirurg ogólny

 (31 opinii)

Lek. Zbigniew Łucki jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej (Uniwersytetu Medycznego) w Katowicach. Uczelnię ukończył w 1994 roku, następnie odbył staż podyplomowy w Szpitalu nr 1 i 2 w Siemianowicach Śląskich. W latach 1995-... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

dr n. med. Lucjan Kępa

lekarz chorób zakaźnych

Dr n. med. Lucjan Kępa to lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz olbrzymią wiedzą. Często dzieli się nią z innymi podczas konferencji i sympozjów naukowych, na szkoleniach dla lekarzy (m.in. w 2017 roku, podczas szkolenia zorganizowanego w... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

lek. dent. Łukasz Bańczyk

stomatolog, implantolog

Lek. dent. Łukasz Bańczyk jest absolwentem Wydziału Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył studia w 2008 roku, a obecnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Ś... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

Lek. dent. Anna Bańczyk jest absolwentką Wydziału Stomatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Nieustannie poszerza zakres swojej wiedzy i doskonali umiejętności praktyczne dzięki udziałowi w szkoleniach, kursach i warsztatach poświęco... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer


lek. Jacek Ociepka

ortopeda, traumatolog

 (2 opinie)

Lek. Jacek Ociepka to specjalista, który nie ustaje w ciągłym dążeniu do podnoszenia swoich kwalifikacji. Uczestniczy w szkoleniach i kursach, dzięki czemu na bieżąco zapoznaje się z najnowszymi technikami zabiegowymi. Bierze również udział w projekci... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

lek. Marek Ociepka

otolaryngolog, otolaryngolog dziecięcy

Lek. Marek Ociepka to specjalista w dziedzinie otolaryngologii oraz otolaryngologii dziecięcej. Aktualnie pracuje w Chorzowskim Centrum Pediatrii i Onkologii im. dr Edwarda Hankego. więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

mgr Rafał Berent

fizjoterapeuta

Mgr Rafał Berent jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończył studia pierwszego stopnia na kierunku Fizjoterapia Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum. Kolejnym krokiem w jego karierze była nauka na Akademii Wychowania Fizycznego w Kato... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

lek. Bolesław Wojdyła

lekarz chorób wewnętrznych, kardiolog

Lek. Bolesław Wojdyła posiada ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe. Przyjmuje pacjentów w kilku placówkach medycznych, prowadzi również indywidualną praktykę lekarską. więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

lek. Małgorzata Chełmicka

lekarz chorób wewnętrznych, gastrolog

Lek. Małgorzata Chełmicka to lekarz z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz gastroenterologii. W ciągu swojej długiej kariery odbyła szereg kursów i szkoleń, czego potwierdzeniem są posiadane przez nią... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

dr n. med. Krzysztof Jarzębski

lekarz chorób wewnętrznych, endokrynolog, nefrolog

Dr n. med. Krzysztof Jarzębski to lekarz z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym. W 1995 roku złożył egzamin, uzyskując specjalizację II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych. Posiada również tytuł specjalisty II stopnia w dziedzinie endokrynologi... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

lek. Robert Moor-Jankowski

lekarz chorób wewnętrznych, gastrolog

Lek. Robert Moor-Jankowski to lekarz z dużym (ponad 20-letnim) doświadczeniem zawodowym. Wiedzę i umiejętności zdobywał podczas pracy w uznanych placówkach medycznych, jak również w trakcie licznych szkoleń i kursów. więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

dr n. med. Bartłomiej Krawczyk

ortopeda, traumatolog

Dr n. med. Bartłomiej Krawczyk ukończył szereg szkoleń i kursów w prestiżowych ośrodkach medycznych w kraju i za granicą. Między innymi, odbył szkolenia w USA, w The American Academy of Orthopaedic Surgeons (AAOS). W ich trakcie zapoznawał się z nowym... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

Lek. Klaudiusz Olszowski jest lekarzem o dużej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu zawodowym. Aktualnie obejmuje stanowisko asystenta Oddziału Chirurgii Ogólnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Częstochowie. więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

Dr n. med. Maciej Jackowski może się poszczycić olbrzymim (40-letnim) doświadczeniem zawodowym. Tytuł specjalisty w dziedzinie neurologii zdobył w 1982 roku. Kolejnym krokiem w jego karierze była obrona rozprawy doktorskiej, mająca miejsce w 1999 roku... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

Dr n. med. Olga Domańska to lekarz mogący się poszczycić klinicznym doświadczeniem w chirurgii okulistycznej. Zdobyła je w trakcie wieloletniej pracy w Oddziale Chirurgii Witreoretinalnej SPSK Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, a także za... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

dr n. med. Władysław Bryc

chirurg ogólny, urolog

Dr n. med. Władysław Bryc to znakomicie wykwalifikowany lekarz z olbrzymim (prawie 40-letnim) doświadczeniem zawodowym. W 1999 roku przystąpił do obrony swojej rozprawy doktorskiej (ŚAM, Katowice), za którą przyznano mu stopień naukowy doktora nauk me... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

Lek. Katarzyna Bryc-Walczak to ambitny lekarz, który nie ustaje w ciągłym doskonaleniu się i podwyższaniu kompetencji. Bierze udział w specjalistycznych kursach, a także uczestniczy w konferencjach naukowych, dzięki czemu zapoznaje się na bieżąco z na... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

lek. Ewa Polanowska-Palus

dermatolog, wenerolog

Lek. Ewa Polanowska-Palus posiada dużą wiedzę i wieloletni staż pracy. Leczeniem pacjentów zajmuje się od niespełna 30 lat. Sukcesywnie się dokształca i podnosi kwalifikacje, by móc służyć chorym jak najwyższą jakością leczenia. więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

mgr Monika Przystalska

dietetyk kliniczny

Monika Przystalska ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (kierunek: Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych), jest również absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego – kierunku Dietetyka kliniczna. Aktywnie uczestniczy... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

Certyfikaty

 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 7:00 - 21:00)

Adres placówki

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
ul. Kilińskiego 166
42-218 Częstochowa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek21:00-7:00
 • wtorek21:00-7:00
 • środa21:00-7:00
 • czwartek21:00-7:00
 • piątek21:00-7:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Nasze centrum znajduje się przy ul. Kilińskiego 166 w Częstochowie. Od najbliższego przystanku autobusowego dzieli nas ok. 50 metrów, natomiast od dworca głównego PKP i PKS – ok. 2,5 km.