Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

9,1 / 10   •   Znakomita   •  629 opinii
 • Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Recepcja, poczekalnia Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Leczenie, terapia Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Gabinet konsultacyjny Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Udogodnienia dla pacjentów Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Udogodnienia dla pacjentów Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Kadra Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Sprzęt medyczny Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Sprzęt medyczny Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Sprzęt medyczny Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Leczenie, terapia Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Leczenie, terapia Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Wnętrza, wystrój Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Wygląd zewnętrzny Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
 • Klinika Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
Częstochowa, ul. Kilińskiego 166
 • Konsultacja angiologiczna • 300 zł
 • Konsultacja chirurgiczna • 150 zł
 • Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej • 200 zł
Pełny cennik usług »

Opis placówki

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North to wielospecjalistyczna placówka medyczna mieszcząca się w Częstochowie. Pacjenci ośrodka mogą skorzystać z oferty kilkunastu poradni specjalistycznych, pracowni endoskopii i USG oraz usług z zakresu RTG i tomografii komputerowej oraz innowacyjnej bezinwazyjnej technologii ECHOLASER. Mogą także wykonać badania w laboratorium diagnostycznym. Alfamedica to również prywatny szpital specjalistyczny, w którym wykonuje się zabiegi w ramach tzw. chirurgii jednego dnia. Stawiając na pierwszym miejscu komfort pacjentów, oferujemy im liczne udogodnienia, przyjazną atmosferę na każdym etapie leczenia oraz naszą wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

W Centrum Medycznym rozwinięte zostały dwa siostrzane działy AlfaMedica oraz AlfaEstetica.

AlfaMedica Silesia North

AlfaMedica posiada w swojej ofercie wiele poradni specjalistycznych, więc każdy z pacjentów znajdzie odpowiedni dla siebie gabinet.

W Alfamedica Silesia North działa poradnia gastrologiczna, w której pacjentów przyjmuje zespół utytułowanych gastrologów. W poradni gastrologicznej przyjmowane są również dzieci od 1 r. ż.

Dodatkowo w naszej pracowni endoskopowej mogą Państwo wykonać szereg badań diagnostycznych, w tym badania w znieczuleniu ogólnym (gastroskopia z testem na Helicobacter Pylori, kolonoskopia z polipektomią – usuwanie polipów, wraz z wycinkami do badania histopatologicznego). Do oferty należy także rektoskopia i sigmoidoskopia.

W centrum funkcjonuje również poradnia chorób zakaźnych, w której konsultuje dr n. med. Lucjan Kępa, specjalizujący się w leczeniu boreliozy. Pan Doktor jest równocześnie konsultantem ds. chorób zakaźnych. Z uwagi na fakt, iż na terenie placówki znajduje się laboratorium diagnostyczne, wszystkie badania w kierunku wykrycia boreliozy (także badanie samego kleszcza) można wykonać na miejscu.

Na terenie centrum działa także poradnia otolaryngologiczna dla dzieci i dorosłych. Do wyposażenia naszego gabinetu należy m.in. mikroskop diagnostyczny, tympanometr oraz audiometr. W poradni prowadzimy diagnostykę i leczenie schorzeń uszu, nosa, gardła i krtani oraz zatok obocznych nosa. Pomagamy osobom z problemami ze słuchem. Leczymy zawroty głowy, dolegliwości uszu, a także alergiczne i niealergiczne nieżyty nosa oraz przewlekłe zapalenie zatok przynosowych. Diagnozujemy pacjentów z polipami nosa. W zakres wykonywanych przez nas badań wchodzi fiberoskopia, tympanometria i audiometria, badania mikrobiologiczne oraz diagnostyka radiologiczna (tomografia zatok i uszu). Wykonujemy również zabiegi z zakresu otolaryngologii, takie jak korekcje przegrody nosa czy płukanie uszu.

Posiadamy także Poradnię Medycyny Pracy, w której wszystkie badania wykonywane są w jednym miejscu, w tym samym dniu (łącznie z wydaniem orzeczenia). Świadczenie kompleksowych usług medycznych w ramach poradni medycyny pracy umożliwia nam własne zaplecze diagnostyczne: EKG, spirometria, audiometria (badania słuchu), badania widzenia zmierzchowego i olśnienia (dla kierowców), laboratorium diagnostyczne oraz poradnie otolaryngologiczna, okulistyczna i neurologiczna. Współpracujemy również ze specjalistą posiadającym przeszkolenie w zakresie badań profilaktycznych osób narażonych na działanie promieniowania jonizującego (pieczątka z lit. J). Przeprowadzamy badania psychotechniczne na wszystkie kategorie prawa jazdy.

Oferujemy szeroką gamę usług z zakresu ortopedii. Wykonujemy artroskopię diagnostyczną stawu kolanowego oraz artroskopię leczniczą. Leczymy operacyjnie kaletki okolicy stawu kolanowego, przeprowadzamy plastykę palucha koślawego, palców zatrzaskujących i palca młotowatego, jak również osteotomie korekcyjne (leczenie płaskostopia poprzecznego). Wycinamy gangliony (torbiele galaretowate) w obrębie ręki. Leczymy chirurgicznie zespół kanału Guyona, chorobę de Querveine’a, zespół cieśni kanału nadgarstka, chorobę Dupuytrena oraz złamania w obrębie ręki (osteosynteza). Wykonujemy transpozycje nerwu łokciowego, korekcje zastarzałych uszkodzeń aparatu wyprostnego palców, zajmujemy się również korekcjami blizn i przykurczów pourazowych w obrębie ręki. Przyjmujemy chorych z niestabilnością stawów międzypaliczkowych i śródręczno-paliczkowych, przeprowadzamy zabiegi przeszczepów skóry oraz plastyk miejscowych skóry.

Oferujemy również zabiegi innowacyjnej ortopedii, dzięki której w Centrum Medycznym Alfamedica Silesia North, powrót do sprawności jest w zasięgu Twoich możliwości. W naszej placówce oferujemy zabiegi leczenia m. in. osoczem bogatopłytkowym - PRP, leczenie komórkami macierzystymi, terapię antyinterleukinową oraz przeszczep komórek własnych chrząstki.

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North oferuje również operacje zaćmy metodą fakoemulsyfikacji. Zmętniałą soczewkę zastępujemy soczewką zwijalną firmy Alcon. Wykonujemy również laserową korekcję wzroku. W poradni okulistycznej przeprowadzamy kompleksowe badanie wzroku, w tym OCT siatkówki oraz nerwów wzrokowych, refraktometrię komputerową czy płukanie kanałów nosowo- łzowych.

Wykonujemy szereg zabiegów z zakresu urologii. Należą do nich operacje cewki moczowej (endoskopowe rozcinanie cewki moczowej, wycinanie polipów oraz torbieli okołocewkowych), operacje prostaty (elektroresekcja przezcewkowa gruczolaka prostaty – zabieg TURP, minimalnie inwazyjny zielony laser - fotoselektywna waporyzacja stercza PVP z użyciem lasera KTP) oraz operacje podwieszenia cewki moczowej z zastosowaniem taśmy (metoda TOT), przeprowadzane w ramach leczenia nietrzymania moczu. Wykonujemy operacje pęcherza moczowego: usuwamy zmiany chorobowe pęcherza metodą endoskopową, przeprowadzamy również zabiegi TURT, czyli elektroresekcje przezcewkowe guza pęcherza moczowego. Zakres świadczeń obejmuje zabiegi na jądrach, najądrzach i powrózku nasiennym. Operujemy wodniaka jądra, wycinamy jądra lub najądrza, ponadto operujemy żylaki powrózka nasiennego klasycznie oraz laparoskopowo. W grupie wykonywanych przez nas zabiegów znajduje się m.in. innowacyjna alternatywa dla chirurgicznego usunięcia m.in. gruczolaka – ECHOLASER. Metoda ta jest przeznaczona przede wszystkim dla Pacjentów z łagodnym rozrostem gruczołu krokowego oraz osób cierpiących z powodu nowotworów wątroby, nerek czy tarczycy. Technika polega na nieinwazyjnym wprowadzeniu włókien światłowodowych (działających na zasadzie termoablacji) w powiększony płat prostaty. Dzięki temu nie dochodzi do uszkodzenia sąsiadujących tkanek. Ze względu na to, iż nie każdy pacjent będzie kwalifikował się do przeprowadzenia zabiegu tą metodą, procedurę można wykonać również z wykorzystaniem technologii zielony laser, która jest jedną z najnowocześniejszych małoinwazyjnych metod leczenia przerostu prostaty.

Przeprowadzamy badania i zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, w tym chirurgii naczyniowej. Operujemy żylaki kończyn dolnych metodami klasyczną i laparoskopową. Wykonujemy zabiegi u chorych z przepuklinami (pachwinowymi, mosznowymi, udowymi, pępkowymi, przepuklinami w kresie białej, w bliźnie pooperacyjnej etc.), wykorzystując siatkę. Przepuklinę pachwinową operujemy również laparoskopowo. Przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne żylaków odbytu (hemoroidów), szczelin i przetok odbytu oraz żylaków żył przeszywających. Usuwamy przezodbytniczo zmiany chorobowe odbytnicy, unieruchamiamy wypadnięcie odbytnicy, wycinamy tylną kryptę oraz kłykciny kończyste. Usuwamy również tłuszczaki. Wykonujemy zabiegi skleroterapii oraz miniflebektomii.

W ofercie Alfamedica znajduje się również chirurgia plastyczna. Wykonujemy zarówno zabiegi ze wskazań medycznych tj. rekonstrukcyjne, onkologiczne, jak również zabiegi ze wskazań estetycznych. W ramach realizowanych usług znajdują się operacje piersi, twarzy (nos, powieki, wargi, uszy), plastyka brzucha, operacje ud i pośladków, ginekomastia. Usuwamy też blizny i tatuaże.

AlfaEstetica Silesia North

AlfaEstetica Silesia North to miejsce, które powstało z myślą o najbardziej wymagających Pacjentach, korzystających z medycyny estetycznej. W ofercie placówki znajduje się szeroki wachlarz zabiegów, których celem jest poprawa wyglądu, a co za tym idzie - także samopoczucia. Proponujemy między innymi:

 • zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn (usuwanie zmarszczek i cieni pod oczami, poprawę owalu twarzy, modelowanie ust, mezoterapię i inne procedury odmładzające twarz, szyję i dekolt),
 • operacje plastyczne (twarzy, piersi, brzucha, pośladków, ud, okolic intymnych),
 • przeszczep włosów,
 • leczenie ginekomastii,
 • leczenie otyłości,
 • stomatologię estetyczną - implanty, korony, licówki.

Bezpieczeństwo i komfort Pacjentów są dla nas priorytetem.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje stomatologia, w ramach której przeprowadzamy pełen zakres usług. Zajmujemy się profilaktyką i leczeniem zmian próchnicowych, wykonujemy też zabiegi stomatologii estetycznej. Korygujemy niedoskonałości kształtu, koloru i wielkości zębów przy użyciu licówek, zakładamy korony, odbudowujemy zęby złamane i ukruszone, stosujemy nakłady Inlay, Onlay, Overlay, przeprowadzamy zabiegi wybielania oraz higienizacji. Zajmujemy się protetyką (uzupełnienia stałe, czyli korony i mosty oraz ruchome – protezy) oraz endodoncją mikroskopową (leczenie kanałowe). Przeprowadzamy złożone procedury z dziedziny chirurgii stomatologicznej, mikrochirurgii oraz implantologii. Stosujemy szwajcarskie implanty, odbudowując przy ich pomocy zarówno pojedyncze, jak i bardziej rozległe ubytki w uzębieniu pacjentów. Osobom z częściowym lub całkowitym bezzębiem proponujemy protezy stabilizowane na implantach, zakładane metodą All-on-4.

W ramach chirurgii stomatologicznej przeprowadzamy operacje w obszarze jamy ustnej oraz twarzoczaszki. Precyzję zabiegów i skrócenie czasu gojenia zapewnia nam ultradźwiękowy nóż – Piezosurgery firmy Acteon. Wymagające wyjątkowej dokładności operacje mikrochirurgiczne (resekcje wierzchołka korzenia zęba, zabiegi pokrywania recesji dziąseł, podcinanie wędzidełek oraz mikro- i makroplastyka przyzębia) wykonujemy przy użyciu mikroskopu.

Każdorazowo przed wdrożeniem leczenia wykonujemy precyzyjną diagnostykę, wykorzystując w tym celu specjalistyczny sprzęt taki jak mikroskopy, aparaturę RTG czy system tomografii komputerowej. Zapewniamy pacjentom bezstresowe, bezbolesne leczenie, dzięki szeregowi technik znieczulania. Należy do nich:

 • znieczulenie komputerowe umożliwiające uniknięcie odrętwienia twarzy u pacjenta, chętnie wybierane przez osoby odczuwające lęk przed standardowym znieczuleniem,

 • podtlenek azotu (tzw. gaz rozweselający), dający efekt odprężenia i rozluźnienia przy jednoczesnym pozostawaniu pacjenta w kontakcie ze stomatologiem,

 • a także znieczulenie ogólne (narkoza). Przy tego rodzaju procedurach pacjent przez cały czas pozostaje pod opieką zespołu anestezjologicznego.

Do naszego wyposażenia należy także niemiecki system Vector Paro, urządzenie piezoelektryczne umożliwiające bezbolesne leczenie paradontozy.

Świadczymy usługi z zakresu pedodoncji. Nasze gabinety stomatologiczne są w pełni przystosowane do wykonywania zabiegów u dzieci. Zespół specjalistów posiada odpowiednie kwalifikacje, ponadto wyróżnia się pozytywnym podejściem do małych gości. Do wyposażenia – poza aparaturą medyczną – należy również szereg pomocy animacyjno-edukacyjnych, dzięki którym dziecko oswaja się z gabinetem. Jest to szczególnie ważne podczas wizyty adaptacyjnej oraz nauki prawidłowej higieny jamy ustnej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Szpital i oddział pozabiegowy

AlfaMedica posiada dwie sale operacyjne. Każda jest wyposażona w wysokospecjalistyczny sprzęt operacyjny, w tym m.in.:

 • sprzęt laparoskopowy
 • sprzęt artroskopowy
 • mikroskop operacyjny

Urządzenia te pozwalają naszym specjalistom na przeprowadzanie wielu różnych zabiegów. W części pooperacyjnej znajduje się 6 pokoi 1 i 2-osobowych. Są one wyposażone w oddzielne węzły sanitarne oraz telewizory.

Zespół lekarski, pielęgniarski oraz administracyjny w AlfaMedica dokłada wszelkich starań, aby nasi Pacjenci na każdym etapie obsługi czuli się komfortowo.

W ramach działania szpitala krótkoterminowego oferujemy zabiegi z zakresu:

– chirurgii ogólnej, w tym chirurgii naczyniowej (operacja przepukliny, operacja żylaków kończyn dolnych czy żylaków odbytu)
– laryngologii (operacja zatok metodą FESS, drenaż uszu, operaca migdałków)
– okulistyki (operacja zaćmy, laserowa korekcja wzroku)
– ortopedii i traumatologii (artroskopia stawu, operacja zespołu cieśni nadgarstka, zabiegi w obrębie stawu łokciowego)
– urologii (operacja cewki moczowej, pęcherza moczowego i okolic narządów płciowych męskich, operacja prostaty, usunięcie wodniaka jądra)

Stale pracujemy nad innowacjami w dziedzinie ortopedii, wprowadzając do naszej oferty usługi takie jak:

 • przeszczep komórek własnych
 • terapia antyinterleukinowa
 • leczenie komórkami macierzystymi wyodrębnionymi z tkanki tłuszczowej
 • PRP – osocze bogatopłytkowe

Wyjątkową propozycję stanowi Exogen - nieinwazyjne urządzenie, które aktywuje biologiczny proces gojenia złamań na poziomie molekularnym. Dzięki pulsacyjnemu emitowaniu ultradźwięków o niskim natężeniu, system pomaga przyspieszyć proces gojenia świeżych złamań kości i pozwala uniknąć operacji zespolenia kości.


Udogodnienia dla pacjentów

Oferujemy szeroki zakres świadczeń medycznych – wykonujemy kompleksowe usługi stomatologiczne, przeprowadzamy zabiegi w ramach chirurgii krótkoterminowej, pacjenci mogą również skorzystać z pomocy szeregu specjalistycznych poradni. Dysponujemy własną pracownią RTGTomografii Komputerowej w zakresie głowy oraz CBCT. Ponadto na terenie centrum działa laboratorium diagnostyczne Diagnostyka, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-10:00.

Z naszych usług korzystają osoby z kraju i z zagranicy – obsługujemy pacjentów anglo- i niemieckojęzycznych. Centrum jest w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Osoby oczekujące na wizytę mogą korzystać z Internetu w strefie bezpłatnego WiFi. Należność za usługi medyczne można uiścić gotówką oraz kartą, ponadto umożliwiamy rozłożenie płatności na raty. Każdorazowo przypominamy telefonicznie o terminie wizyty.

Otaczamy opieką również najmłodszych pacjentów. Posiadamy kącik zabaw dla dzieci, dysponujemy także specjalnym pokojem dla matki z dzieckiem. Poradnia Stomatologiczna naszego centrum posiada certyfikat Gabinet Przyjazny Dziecku, uzyskany w ramach projektu „Jak Zachęcić”, prowadzonego pod patronatem Polskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej (PASD).

Posiadamy własny bezpłatny parking przeznaczony do Państwa dyspozycji.

Posiadamy umowy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi takimi jak PZU Zdrowie, InterPolska i Compensa, MEDICOVER, EnelMed, Lux Med, MedCam – wszystkie osoby ubezpieczone w tych towarzystwach mogą korzystać z opieki medycznej w Alfamedica.


Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North w Częstochowie.

 • Konsultacje

  Konsultacja angiologiczna
  300
  Konsultacja chirurgiczna
  150
  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  200
  Konsultacja dermatologiczna
  150
  Konsultacja dietetyczna
  Pierwsza konsultacja - 150-250 zł
  Druga konsultacja wraz z ustaleniem indywidualnej diety na podstawie badań laboratoryjnych - 200-300 zł
  Wizyty kontrolne - 120-150 zł
  od 150 do 250 
  Konsultacja endokrynologiczna
  od 150 do 200 
  Konsultacja fizjoterapeutyczna
  100
  Konsultacja gastroenterologiczna
  160
  Konsultacja gastroenterologiczna profesorska
  300
  Konsultacja ginekologiczna
  wizyta kontrolna (przedłużenie recepty) - 100 zł
  wizyta ginekologiczna + USG piersi - 300 zł
  od 180 do 200 
  Konsultacja w zakresie ginekologii onkologicznej
  PORADNIA DIAGNOSTYKI PIERSI
  konsultacja + USG piersi - 250 zł
  250
  Konsultacja kardiologiczna
  wizyta + echo serca - od 220 zł
  od 120
  Konsultacja kardiologiczna dziecięca
  od 120
  Konsultacja laryngologiczna
  od 150 do 180 
  Konsultacja laryngologiczna dziecięca
  180
  Konsultacja nefrologiczna
  150
  Konsultacja neurologiczna
  150
  Konsultacja neurologiczna dziecięca
  180
  Konsultacja okulistyczna
  konsultacja do zbiegu - 150 zł
  150
  Konsultacja ortopedyczna
  150
  Konsultacja w zakresie leczenia otyłości
  150
  Konsultacja proktologiczna
  konsultacja z anoskopią/rektoskopią - 250 zł
  180
  Konsultacja proktologiczna profesorska
  260
  Konsultacja pulmonologiczna
  150
  Konsultacja urologiczna
  od 150 do 200 
  Konsultacja w zakresie chorób zakaźnych
  od 120 do 200 
  Konsultacja alergologiczna
  180
  Konsultacja anestezjologiczna
  Kwalifikacja anestezjologiczna
  200
  Konsultacja w zakresie medycyny pracy
  70
 • Chirurgia plastyczna

 • Chirurgia ogólna

 • Urologia

 • Medycyna dziecięca

 • Dermatologia

 • Ortopedia

 • Neurochirurgia

 • Ginekologia

 • Ginekologia estetyczna

 • Antykoncepcja

 • Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

 • Laryngologia

 • Chirurgia naczyniowa i flebologia

 • Medycyna regeneracyjna

 • Onkologia

 • Okulistyka

 • Dietetyka

 • Fizykoterapia

 • Diagnostyka i badania

 • Medycyna pracy

 • Noclegi, pobyty wypoczynkowe


Opinie z internetu

Placówka Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 9,1 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 629 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

9,1
/ 10
Znakomita
629 ocen z 4 źródeł
4,7 / 5  (3 ocen placówki na Kliniki.pl)
Znakomita:
(2)
(2)
Bardzo dobra:
(1)
(1)
Dobra:
(0)
(0)
Słaba:
(0)
(0)
Bardzo słaba:
(0)
(0)
4,0 / 5  (118 ocen placówki na Google.pl)
4,5 / 5  (43 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (465 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

(3 opinie)

M
5 czerwca 2021

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Bardzo jestem zadowolony z wykonanego zabiegu i z całokształtu leczenia - uważam, że to właściwie wydane przeze mnie pieniądze.
Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North, Częstochowa
Fachowe podejście, empatia personelu, partnerskie podejście do pacjenta, wsparcie merytoryczne i stała opieka od początku wizyty do okresu rekonwalescencji po zabiegu, możliwość konsultacji na całym etapie leczenia, w tym poza kliniką.
Podczas opłaty za zabieg nie została automatycznie odliczona cena konsultacji przed zabiegowej - recepcjonistka musiała konsultować odliczenie kwoty konsultacji.
Ocena leczenia:
Operacja prostaty laserem zielonym DioLEP/PVP, maj 2021
Na dzień dzisiejszy efekt jest zadawalający - jestem na etapie gojenia się ran, po usunięciu cewnika. uważam, że jest to dobra metoda leczenia tego schorzenia.
Przydatna opinia?
(0)
(0)

P
24 kwietnia 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Rewelacyjna
Centrum godne polecenia
Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North, Częstochowa
Obsługa, czas oczekiwania
Ocena specjalisty:
lek. Jacek Ociepka, Ortopeda
Specjalista godny polecenia
Ocena leczenia:
Operacje i leczenie kolana, kwiecień 2018
Fachowa wykonany
Przydatna opinia?
(1)
(0)

P
12 kwietnia 2018

Użytkownik zweryfikowany 
Ocena placówki
Bardzo dobra
Ocena wizyty:
Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North, Częstochowa
Ocena specjalisty:
lek. Jacek Ociepka, Ortopeda
Rzeczowy specjalista
Przydatna opinia?
(0)
(0)

Zespół

Kadra naszego centrum to zespół specjalistów różnych dziedzin medycyny, posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe.

dr n. med. Zbigniew Jabłonka

chirurg ogólny

9,8 / 10

Doktor Jabłonka jest chirurgiem z ponad 33-letnim doświadczeniem zawodowym. Doskonalił się z zapałem już na studiach, zdobywając wiedzę podczas praktyk w Niemczech (m.in. w Krankenhaus Schwabing w Monachium). Jego ciągłe dążenie do podwyższania kompet... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

lek. Cezary Strózik

chirurg ogólny

Doktor Cezary Strózik zajmuje się szerokim spektrum zagadnień chirurgicznych. Udziela konsultacji medycznych, kwalifikuje pacjentów do zabiegów operacyjnych i przeprowadza operacje. W praktyce ambulatoryjnej zajmuje się wykonywaniem drobnych zabiegów ... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

dr n. med. Mirosława Buczynowska

chirurg ogólny

10 / 10

Dr n. med. Mirosława Buczynowska jest doświadczonym specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i proktologii. Jej zainteresowania medyczne koncentrują się wokół chirurgii laparoskopowej i endoskopowej, a także wykorzystania lasera w leczeniu schorzeń je... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

Lek Mateusz Kamiński zajmuje się konsultacjami oraz zabiegami z dziedziny urologii i urologii estetycznej oraz diagnostyką ultrasonograficzną układu moczowo-płciowego. Specjalizuje się w zabiegach obrzezania, plastyki krótkiego wędzidełka oraz powięks... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

lek. Piotr Ślęzak

chirurg ogólny

Lek. med. Piotr Ślęzak to znakomicie wykwalifikowany lekarz o szerokim spectrum zawodowych zainteresowań. Swoją wiedzą dzieli się z kolejnymi pokoleniami przyszłych lekarzy – od wielu lat obejmuje stanowisko wykładowcy farmakologii, ziołolecznictwa, a... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer


lek. dent. Łukasz Bańczyk

stomatolog, implantolog

Lek. dent. Łukasz Bańczyk wykonuje zabiegi implantologiczne. To certyfikowany implantolog firm takich jak Bego (system niemiecki), Straumann i Thommen Medical (systemy szwajcarskie). Jest szefem stomatologii w Centrum Medycznym Alfamedica.  więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer


lek. Jacek Ociepka

ortopeda, traumatolog

10 / 10

Lek. Jacek Ociepka specjalizuje się w ortopedii i traumatologii. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi diagnostyka i leczenie schorzeń narządu ruchu, poradnictwo przedoperacyjne oraz rehabilitacja. Zajmuje się leczeniem homeopatycznym chorób... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

lek. Marek Ociepka

otolaryngolog, otolaryngolog dziecięcy

Lek. Marek Ociepka leczy schorzenia laryngologiczne takie jak m.in. angina, choroby ucha i migdałków (w tym przerost migdałków), a także infekcje i alergie dróg oddechowych. Przyjmuje pacjentów z problemem chrapania i bezdechów sennych. Usuwa polipy n... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

lek. Małgorzata Chełmicka

lekarz chorób wewnętrznych, gastrolog

Lek. Małgorzata Chełmicka przeprowadza badania endoskopowe w ramach diagnostyki i leczenia. Usuwa polipy oraz ciała obce, tamuje krwawienia z przewodu pokarmowego (pochodzenia żylakowego i nieżylakowego – wywołane nadżerkami bądź wrzodami). W zakres ś... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

dr n. med. Krzysztof Jarzębski

lekarz chorób wewnętrznych, endokrynolog, nefrolog

Dr n. med. Krzysztof Jarzębski przyjmuje pacjentów borykających się ze schorzeniami pęcherza moczowego i nerek. Pomaga chorym na cukrzycę (oraz jej powikłania), choroby układu moczowego – nietrzymanie moczu, zapalenie pęcherza moczowego, krwiomocz i b... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer


dr n. med. Bartłomiej Krawczyk

ortopeda, traumatolog

Dr n. med. Bartłomiej Krawczyk to specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Przeprowadza diagnostykę ortopedyczną. W codziennej pracy zajmuje się chirurgicznym leczeniem narządów ruchu w obszarze aparatu kostno-stawowego. Jego ... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

Lek. Klaudiusz Olszowski w codziennej pracy zajmuje się przeprowadzaniem konsultacji z zakresu chirurgii ogólnej oraz chirurgii naczyniowej. Wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne, takie jak usuwanie znamion oraz guzów skóry i tkanki podskórnej. Leczy w... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer


dr n. med. Władysław Bryc

chirurg ogólny, urolog

Dr n. med. Władysław Bryc to specjalista w dziedzinie chirurgii ogólnej oraz urologii. Przeprowadza konsultacje urologiczne w zakresie schorzeń układu moczowo-płciowego u mężczyzn, a także układu moczowego oraz infekcji dróg rodnych u kobiet. Przyjmuj... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

Lek. Katarzyna Bryc-Walczak specjalizuje się w urologii. Przeprowadza diagnostykę i leczenie chirurgiczne u chorych z problemem inkontynencji oraz pęcherza nadreaktywnego. W terapii wysiłkowego nietrzymania moczu (NTM) wykorzystuje taśmę TVT, beznapię... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

lek. Ewa Polanowska-Palus

dermatolog, wenerolog

Lek. Ewa Polanowska-Palus zajmuje się leczeniem schorzeń skórnych, a także chorób włosów i paznokci. Jest specjalistą II stopnia w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Pomoc w jej gabinecie znajdą osoby z trądzikiem, łuszczycą i łupieżem, a także z ... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

mgr Monika Przystalska

dietetyk kliniczny

Dietetyk Monika Przystalska zajmuje się układaniem indywidualnych planów żywieniowych. Cechuje się bardzo dobrym podejściem do pacjentów. W trakcie konsultacji przeprowadza staranną, wnikliwą analizę preferencji żywieniowych i przyzwyczajeń, a także z... więcej »

Zadzwoń: 34 399 pokaż numer

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

(czynny dzisiaj w godz. 7:00 - 21:00)

Adres placówki

Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North
ul. Kilińskiego 166
42-218 Częstochowa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek7:00-21:00
 • wtorek7:00-21:00
 • środa7:00-21:00
 • czwartek7:00-21:00
 • piątek7:00-21:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd i mapa

Nasze centrum znajduje się przy ul. Kilińskiego 166 w Częstochowie. Od najbliższego przystanku autobusowego dzieli nas ok. 50 metrów, natomiast od dworca głównego PKP i PKS – ok. 2,5 km.


Najczęstsze pytania o placówkę Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North

 • Jak oceniana jest placówka Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North?

  Placówka Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North została oceniona przez pacjentów jako Znakomita. Średnia ocena wynosi 9,1 w skali 10 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 629 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych w ramach Kliniki.pl Rating Index - sprawdź oceny »

 • Jakie usługi oferuje Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North w Częstochowie?

  Placówka Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North z Częstochowy posiada w cenniku usług 348 pozycji, m.in z zakresu: chirurgia plastyczna , leczenie nietrzymania moczu (ntm) , okulistyka , chirurgia ogólna oraz urologia - sprawdź wszystkie usługi »

 • Jak skontaktować się z Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North?

  Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North znajduje się w Częstochowie, Częstochowa, ul. Kilińskiego 166. Umawianie wizyt w tej placówce lub pytania można kierować pod numer telefonu +48 34 399 90 55

 • W jakie dni i w jakich godzinach otwarta jest placówka Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North?

  Placówka Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North z Częstochowy otwarta jest średnio 14 godzin dziennie, w poniedziałki od 07:00 do 21:00, we wtorki od 07:00 do 21:00, w środy od 07:00 do 21:00, w czwartki od 07:00 do 21:00, a w piątki od 07:00 do 21:00. W weekend placówka jest zamknięta.