Leczenie nadżerek szyjki macicy Bydgoszcz

Leczenie nadżerek szyjki macicy Bydgoszcz - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nadżerek szyjki macicy w Bydgoszczy na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 300 zł za leczenie nadżerki szyjki macicy chemicznie natomiast najwyższa cena w Bydgoszczy wynosi do 650 zł (leczenie nadżerki szyjki macicy laserem).

Ile kosztuje leczenie nadżerek szyjki macicy w Bydgoszczy?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nadżerek szyjki macicy w Bydgoszcz placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nadżerek szyjki macicy w Bydgoszczy

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Leczenie nadżerki szyjki macicy kriochirurgicznie
  Bydgoszcz, Trybowskiego 14

  500 zł

 • Leczenie nadżerki szyjki macicy laserem
  Bydgoszcz, Trybowskiego 14

  650 zł

 • Leczenie nadżerki szyjki macicy chemicznie
  Bydgoszcz, Trybowskiego 14

  od 300 zł
  do 450 zł

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nadżerek szyjki macicy w innych miastach.

Leczenie nadżerek szyjki macicy w Bydgoszczy - gdzie najlepiej?

Nadżerkę szyjki macicy bardzo ciężko zdiagnozować samej kobiecie, gdyż często nie daje żadnych objawów. Dlatego tak ważne są regularne wizyty u ginekologa. Kiedy jednak kobieta zauważy u siebie takie dolegliwości jak: bóle w dolnej partii brzucha, zwiększoną wydzielinę z pochwy, bóle w trakcie stosunku i plamienia tuż po nim, pieczenie lub swędzenie a także plamienia w trakcie cyklu - powinna niezwłocznie udać się do ginekologa.

Na nadżerkę leczenie zachowawcze i zabiegowe

Prywatne Centrum Ginekologiczno-Położnicze Victoria z zakresu leczenia schorzeń ginekologicznych oferuje m.in. usuwanie nadżerek szyjki macicy za pomocą kriochirurgii i elektronizacji. Ponadto można poddać się tutaj drobnym zabiegom z zakresu chirurgii onkologicznej, diagnostyce i leczeniu zespołów endokrynologicznych  oraz diagnostyce i leczeniu niepłodności. Jednym z lekarzy jest tutaj dr n. med. Jerzy Sarap, specjalista ginekologii i położnictwa II stopnia od 1981 roku, który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w roku 1992, a swoje doświadczenie zdobywał w Katedrze i Klinice Położnictwa i Chorób Kobiecych w Bydgoszczy.

W Gabinecie Ginekologicznym dr Jan Chmara można poddać się różnym sposobom leczącym nadżerkę. Jest to leczenie farmakologiczne, laserowe (koagulacja fotonowa) a także za pomocą krioterapii (wymrażania zmian chorobowych), elektrokoagulacji (wypalance) oraz elektrokonizacji (wycięcia chorej części szyjki). Ponadto w leczeniu zmian zapalnych pochwy, szyjki macicy, jajników i przydatków lekarz wykorzystuje tutaj laser terapeutyczny. Lekarzem tym jest dr Jan Chmara, ginekolog i położnik, który specjalizację I stopnia uzyskał w 1972 roku, a specjalistą II stopnia został w roku 1975. Doświadczenie w swoim fachu zdobywał na oddziałach ginekologicznych szpitali w Bydgoszczy.

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy dr Iwona Skonieczna-Makarewicz zaprasza pacjentki, cierpiące na nadżerkę szyjki macicy, na jej leczenie w sposób zachowawczy oraz za pomocą: kriokonizacji, elektrokonizacji oraz elektrokoagulacji. Ponadto można poddać się tutaj usunięciu polipów szyjkowych i zmian w okolicy sromu, tj. brodawki, znamiona, kłykciny. Pacjentki leczy dr Iwona Skonieczna-Makarewicz, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1992 roku oraz II stopnia od 1996 roku), która swoje doświadczenie zdobywała w latach 1989-1999, pracując w Katedrze i Klinice Położnictwa i Chorób Kobiecych Akademii Medycznej w Bydgoszczy.

W Centrum Medycznym Mirena mieści się Prywatny Gabinet Ginekologiczny, w którym z zakresu małych zabiegów ginekologicznych lekarz zlikwiduje nie tylko nadżerkę szyjki macicy (za pomocą elektrokonizacji),  ale także usunie polipy i inne schorzenia. Ponadto podejmie się wyłyżeczkowaniu kanału szyjki i jamy macicy. Lekarzem tym jest dr n. med. Marek Hęsiak, specjalista ginekologii i położnictwa (I i II stopnia), który tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 2005 roku. Doświadczenie zdobywał i pomagał pacjentkom w Klinice Ginekologii i Położnictwa Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Bydgoszczy.

W Gabinecie Ginekologicznym dr Jacek Skórzewski pacjentka może wyleczyć nadżerkę a także inne schorzenia natury ginekologicznej. Lekarz wykonuje także operacje laparoskopowe leczące torbiele i guzy jajników oraz mięśniaki macicy. Ponadto podejmuje się wykonywaniu zabiegów histeroskopowych do usuwania polipów endometrialnych, przerostów błony śluzowej macicy oraz leczenia nietrzymania moczu. Dr Jacek Skórzewski, specjalista ginekologii i położnictwa, który powyższe zabiegi wykonuje na Oddziale Położniczo-Ginekologicznym Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego w Bydgoszczy, w którym zdobywa swoje doświadczenie medyczne.

W Centrum Medycznym Białe Błota znajduje się Gabinet Ginekologiczno-Położniczy, gdzie lekarz specjalista wyleczy nadżerkę metodą kriochirurgiczną przy użyciu aparatu kriochirurgicznego Cryo-s. Ponadto z zakresu leczenia zabiegowego wykonuje konizację szyjki macicy, usunięcie polipa szyjki, torbieli jajników oraz mięśniaków podsurowicówkowych. Lekarzem tym jest dr n. med. Grzegorz Szymczak, ginekolog i położnik (specjalista I i II stopnia), który swoje doświadczenie zdobywał na oddziałach ginekologicznych i położniczych szpitali w Bydgoszczy, województwa wielkopolskiego oraz w Wielkiej Brytanii.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadżerek szyjki macicy w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław oraz Toruń.

Więcej na temat leczenie nadżerek szyjki macicy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…