Leczenie nadżerek szyjki macicy Kraków

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Leczenie nadżerek szyjki macicy w Krakowie - gdzie najlepiej?

Nadżerka szyjki macicy może się rozwinąć najczęściej u kobiet 25-35-letnich, które: cierpią na zaburzenia hormonalne, powróciły wcześnie po porodzie do współżycia, często zmieniają partnerów seksualnych oraz u tych, które wcześnie rozpoczęły współżycie. Ginekolodzy mają na jej wyleczenie kilka sposobów. Oprócz leczenia farmakologicznego, jest to także koagulacja chemiczna, elektorkoagulacja, krioterapia oraz fotokoagulacja.

Zdrowa szyjka macicy

Laser-Med to prywatny gabinet ginekologii i endokrynologii, w którym pacjentka z nadżerką szyjki macicy, może umówić się na zabieg leczący to schorzenie. Lekarz usuwa tutaj nadżerki za pomocą lasera w sposób bezbolesny. Ponadto można się poddać tutaj różnym badaniom ginekologicznym, tj. cytologii, biocenozie, bakteriologii oraz badaniu w kierunku HPV. Pacjentki przyjmuje m.in. dr Ewa Lorek, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1988 i II stopnia od 1995 roku), która swoje doświadczenie ginekologiczne zdobywała podczas pracy na Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Specjalistycznego im. St. Żeromskiego. 

Ginekologia Ludwin & Ludwin to miejsce, gdzie lekarze usuną nadżerkę szyjki macicy. Zajmą się również leczeniem innych schorzeń natury ginekologicznej tj. cysta jajnika, mięśniaki macicy, mięśniak podśluzówkowy czy zrosty wewnątrzmaciczne i zespół Ashermana. Jednym z nich jest dr n. med. Inga Ludwin, specjalista ginekologii i położnictwa (od 2009 roku) oraz specjalista ginekologii onkologicznej (od 2014 roku), która posiada bogate doświadczenie zawodowe zdobyte na Oddziale Położniczym Kliniki Ginekologii, Położnictwa i Onkologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W praktyce zajmuje się m.in. leczeniem operacyjnych schorzeń kobiecych.

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Anna Golka-Leszczyńska oferuje swoim pacjentkom m.in. leczenie nadżerek szyjki macicy. Ponadto zajmuje się profilaktyką raka szyjki macicy, szczepieniami przeciwko HPV oraz pomaga przy problemach z klimakterium, leczy także zachowawczo inne choroby kobiece. Lekarzem tym jest dr Anna Golka-Leszczyńska, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1981 i II stopnia od 1984 roku), która w latach 2000-2012 była ordynatorem w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie oraz doszkalała się na kursach krajowych z zakresu ginekologii.

Centrum Medyczne Pro Creative do likwidacji nadżerki szyjki macicy stosuje zabiegi fototerapii i krioterapii. Tymi samymi małoinwazyjnymi sposobami usuwa także kłykciny, brodawki i inne nieprawidłowości sromu, okolicy odbytu i szyjki macicy. Zostaną tu także wyleczone stany zapalne narządu rodnego, np. przydatków oraz grzybica. Do kadry specjalistów należy tutaj dr Bartłomiej Golański, ginekolog i położnik (specjalizacja I stopnia od 2001 roku). Swoje doświadczenie zdobywał m.in. w Centrum Medycznym Ujastek w Krakowie.

Wyleczyć nadżerkę szyjki macicy można również w Centrum Medycznym Biotamed. Wśród różnych poradni specjalistycznych działa tutaj także Poradnia Ginekologiczna, w której nadżerka jest usuwana metodą termoablacji. Ponadto wykonywane są tutaj różnorodne badania ginekologiczne oraz prowadzona jest  profilaktyka raka szyjki macicy i leczenie zaburzeń płodności. Pacjentkami zajmuje się m.in. dr Wojciech Kowalski, ginekolog i położnik, który doświadczenie w swojej dziedzinie zdobył podczas prowadzenia prywatnych gabinetów ginekologicznych w Krakowie, Myślenicach i w Wieliczce.

W Gabinecie Ginekologicznym Andrzej Jaworowski proponowane są różne usługi ginekologiczne. Jedną z nich jest wymrażanie nadżerki szyjki macicy metodą krioterapii. Inne zabiegi to: laparoskopia diagnostyczna i operacyjna, histeroskopia, leczenie stanów zapalnych narządów rodnych a także leczenie zachowawcze i operacyjne endometriozy czy leczenie zachowawcze i operacyjne wysiłkowego nietrzymania moczu. Takie i inne zabiegi wykonuje dr Andrzej Jaworowski, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1981 i II stopnia od 1984 roku). Lekarz ten swoje doświadczenie zdobywał, udzielając pomocy ginekologiczno-położniczej w Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym Ujastek w Krakowie.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadżerek szyjki macicy w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Więcej na temat leczenie nadżerek szyjki macicy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…