Leczenie nadżerek szyjki macicy Wrocław

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący leczenie nadżerek szyjki macicy we Wrocławiu

We Wrocławiu posiadamy w ofercie 4 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 5 różnych placówkach. Usługa leczenie nadżerek szyjki macicy we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa i ginekologa-położnika.

dr n. med. Zofia Borowiec

ginekolog-położnik

w Szpital Medfemina

lek. Wojciech Rogala

ginekolog-położnik

w DCG Centrum Medyczne

lek. Michał Jamroga

ginekolog-położnik

w DCG Centrum Medyczne

lek. Larysa Kasianchuk

ginekolog-położnik

w DCG Centrum Medyczne

Leczenie nadżerek szyjki macicy Wrocław - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nadżerek szyjki macicy we Wrocławiu na podstawie cenników z 5 placówek. Najniższa cena to 300 zł za leczenie nadżerki szyjki macicy chemicznie natomiast najwyższa cena we Wrocławiu wynosi do 1200 zł (leczenie nadżerki szyjki macicy laserem).

Ile kosztuje leczenie nadżerek szyjki macicy we Wrocławiu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nadżerek szyjki macicy w wrocławskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nadżerek szyjki macicy we Wrocławiu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nadżerek szyjki macicy w innych miastach.

Leczenie nadżerek szyjki macicy we Wrocławiu - gdzie najlepiej?

Niemal ¼ kobiet miała w swoim życiu do czynienia z nadżerką. Zwykle diagnozowana przez lekarza ginekologa podczas standardowych badań diagnostycznych, jest wykrywana również podczas cytologii, a po potwierdzeniu diagnozy, szacuje się stopień zmian dysplastycznych, co kwalifikuje pacjentkę do odpowiedniego typu leczenia. 

Schorzenia szyjki macicy

Farmakologiczne i zabiegowe leczenie nadżerek szyjki macicy oferuje w ramach Kliniki multiMEDICA NZOZ  dr n. med. Mikołaj Karmowski, który specjalizuje się w chirurgii małoinwazyjnej i endoskopii w ginekologii operacyjnej, w szczególności zaś – w laparoskopii ginekologicznej. Swoje usługi świadczy również w ramach Prywatnej Specjalistycznej Praktyki Ginekologii Operacyjnej i Endoskopowej. Klinika w zakresie diagnostyki medycznej, konsultacji specjalistycznych oraz leczenia operacyjnego w trybie jednego dnia oraz stacjonarnego otrzymała Certyfikat ISO 9001:2008 (Dekra Certification).

Centrum Zdrowia Mama i Ja powstało w 2011 r., a ofertę stanowi kompleksowa opieka medyczna nad kobietą wraz z nieinwazyjną diagnostyką. Cennik świadczeń ginekologicznych w zakresie zaawansowanej diagnostyki oraz ambulatoryjnych zabiegów ginekologicznych obejmuje m.in. krioterapię szyjki macicy (nadżerka) lub zmian na sromie. Większość konsultacji oraz badań świadczonych w placówce objętych jest refundacją NFZ, a specjalistą przyjmującym w ramach kontraktu jest dr n. med. Dominika Klimkiewicz–Blok.

Zabiegi ginekologiczne, diagnostyczno-terapeutyczne w znieczuleniu wykonamy w Specjalistycznym Ośrodku Ginekologii i Położnictwa, którego kadrę medyczną stanowią specjaliści Kliniki Ginekologii i Położnictwa AM we Wrocławiu, m. in. dr n. med. Jan Kasiak. W zakresie wysokospecjalistycznej oferty ginekologicznej, placówka świadczy leczenie i usuwanie nadżerek szyjki macicy, a także pobranie i ocenę rozmazów cytologicznych z szyjki macicy wraz z diagnostyką i leczeniem stanów zapalnych kobiecych narządów płciowych. Swoją działalność placówka rozpoczęła w 2000 r. i dziś swoją siedzibę ma przy ul. Wysokiej 11.

Technikę niskich temperatur w leczeniu schorzeń szyjki macicy i sromu stosuje Gabinet ginekologiczno-położniczy dr n. med. Zbigniewa Małachowskiego,  specjalisty chorób kobiecych i położnictwa II stopnia, który jako pierwszy w Polsce wprowadził metodę kriochirurgii w leczeniu zmian chorobowych szyjki macicy, pochwy i sromu. Miejscowe i kontrolowane niszczenie tkanek przez ich zamrożenie,  bezpiecznie i w bezkrwawy sposób pozwala na blisko 100% wyleczenia po jednorazowym zabiegu nie tylko nadżerki, ale także kłykcin kończystych. Każdy zabieg kriochirurgiczny poprzedza badanie kolposkopowe.

Zamrażanie nadżerki (kriokoagulacja) stosuje w swojej praktyce również lek. med. Agnieszka Zaleska-Gajek, specjalista ginekologii i położnictwa, a zabieg przeprowadza poprzez przyłożenie do szyjki macicy końcówki aparatu, z którego pod ciśnieniem wypływa sprężony azot, prowadząc do martwicy nadżerki i powierzchownych tkanek. Jak wyjaśnia, przyczyną powstania tego schorzenia są infekcje wywołane przez wirusy, bakterie i grzyby, a ryzyko pojawienia się nadżerki wzrasta, jeśli kobieta współżyje płciowo. W zakresie Specjalistycznej Prywatnej Praktyki OnkoGin świadczy pełną diagnostykę patologii szyjki macicy.

Nowoczesne bezbolesne leczenie nadżerek z zastosowaniem fotokoagulatora elektronowego, w zakresie oferty ginekologii estetycznej Prywatnej Kliniki Chirurgii Plastycznej, 100 km od Wrocławia, w Polanicy–Zdroju świadczy dr n. med. Krzysztof J. Łątkowski, specjalista II stopnia z zakresu ginekologii i położnictwa. Zabieg polega na wykorzystaniu fali świetlnej lasera neodymowo-yagowego, a wyemitowanie impulsu energii na nadżerkę powoduje odparowanie wody w jej komórkach i ich obumarcie. Leczenie można podjąć w każdym dniu cyklu, z wyjątkiem menstruacji. 

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadżerek szyjki macicy w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Oława, Oleśnica, Brzeg oraz Świdnica.

Więcej na temat leczenie nadżerek szyjki macicy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…