Leczenie nadżerek szyjki macicy Poznań

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Lekarze wykonujący leczenie nadżerek szyjki macicy w Poznaniu

W Poznaniu posiadamy w ofercie 1 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 3 różnych placówkach. Usługa leczenie nadżerek szyjki macicy w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa i ginekologa-położnika.

dr n. med. Przemysław Kądziołka

ginekolog-położnik

w Urofem Specjalistyczna Praktyka Lekarska

9,4 / 10

Leczenie nadżerek szyjki macicy Poznań - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nadżerek szyjki macicy w Poznaniu na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 450 zł za leczenie nadżerki szyjki macicy kriochirurgicznie natomiast najwyższa cena w Poznaniu wynosi do 4900 zł (leczenie nadżerki szyjki macicy chirurgicznie).

Ile kosztuje leczenie nadżerek szyjki macicy w Poznaniu?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nadżerek szyjki macicy w poznańskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nadżerek szyjki macicy w Poznaniu

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nadżerek szyjki macicy w innych miastach.

Leczenie nadżerek szyjki macicy w Poznaniu - gdzie najlepiej?

Nadżerkę może zdiagnozować lekarz ginekolog po odpowiednich badaniach ginekologicznych, tj. cytologia, kolposkopia oraz wycinki z szyjki macicy. W zależności od stopnia zaawansowania choroby a także tego, czy pacjentka już rodziła czy jeszcze nie, specjalista dobiera odpowiednią metodę leczenia.

Wyleczyć nadżerkę w poznańskich gabinetach ginekologicznych

W Specjalistycznym Gabinecie Lekarskim Nereida nadżerkę szyjki macicy lekarz wyleczy za pomocą elektrochirurgii, wykorzystując do tego zabiegu aparat LEEP 1000 firmy Cooper Surgical. Ponadto stosowana jest tutaj także metoda krioterapii nadżerki. Dodatkowo przez elektrochirurgię można tutaj usunąć zmiany na sromie, np. wyrośla brodawczakowate. Pacjentki przyjmuje m.in. dr n. med. Ewa Biegańska, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1992 roku oraz II stopnia od 1996 roku), która swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Położnictwa i Chorób Kobiecych Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Klinika Słoneczna oferuje zabiegi usuwające nadżerkę za pomocą nowoczesnego aparatu laserowego oraz techniką krioterapii. Laser wykorzystuje się tutaj także do leczenia zmian pochwy, sromu oraz innych okolic narządów płciowych (usuwanie kłykcin kończystych, brodawek, polipów, wyrośli skórnych). Pacjentki przyjmuje tutaj dr n. med. Grzegorz Gurynowicz, ginekolog i położnik, który specjalizację z tych dziedzin I stopnia zrobił w 2000 roku, natomiast tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w roku 2005.

W Centrum Medycznym Neo Medica nadżerkę można wyleczyć metodą kriokoagulacji. Ponadto z innych usług ginekologicznych lekarz wykona tutaj badanie cytologiczne szyjki macicy, badanie biocenozy pochwy, wyleczy nawracające poronienia oraz zaburzenia hormonalne wczesnej ciąży. Jednym ze specjalistów jest tutaj dr n. med. Mariola Krzyścin, ginekolog i położnik, która doświadczenie w swoich dziedzinach medycznych zdobywała m.in. w  Klinice Perinatologii i Ginekologii w Poznaniu oraz na Oddziale Porodowym i Izbie Przyjęć Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego w Poznaniu. Posiada również liczne certyfikaty, podnoszące jej kwalifikacje z ginekologii i położnictwa.

Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy dr Dariusz Szpurek oferuje swoim pacjentkom likwidację ektopii szyjki macicy za pomocą lasera diodowego, krioterapii, koagulacji oraz elektrokonizacji sposobem LEEP. Ponadto lekarz wyleczy tutaj stany przedrakowe szyjki macicy, mięśniaki, guzy i torbiele jajników oraz usunie polipy szyjkowe. Tym lekarzem jest dr hab. n. med. Dariusz Szpurek, specjalista ginekologii i położnictwa (II stopnia od 1993 roku) oraz ginekologii onkologicznej (od 2009 roku), który tytuł doktora habilitowanego uzyskał w 2005 roku. Posiada bogate doświadczenie ginekologiczne zdobyte, m.in. w Klinice Ginekologii Operacyjnej Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu oraz na licznych szkoleniach, m.in. w USA w The Laser Vaginal Rejuvenation Center of Los Angeles.

W Poradniach Lekarsko-Stomatologicznych Ardent mieści się Poradnia Ginekologiczna, w której usuwanie nadżerki szyjki macicy odbywa się za pomocą wymrażania - krioterapii. Ponadto można poddać się tutaj badaniom, tj. cytologia, videokolkoskopia czy ultrasonografia narządu rodnego. Jednym z przyjmujących tutaj lekarzy jest dr Marek Zwierzyński, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1991 roku oraz II stopnia od 1995 roku). Swoje doświadczenie ginekologiczne i położnicze zdobywał, pracując przez wiele lat (1987-2003) w Szpitalu w Puszczykowie.

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy dr Paweł Rzymski z zakresu diagnostyki i leczenia patologii szyjki macicy proponuje m.in. zabiegi usuwające nadżerkę, a także leczące dysplazje. Wykonuje także drobne zabiegi, a jeśli jest taka potrzeba leczy operacyjne. Ponadto pacjentka może poddać się tutaj leczeniu stanów zapalnych narządów płciowych oraz profilaktyce nowotworów narządów rodnych. Lekarzem tym jest dr hab. n. med. Paweł Rzymski, ginekolog i położnik od 2008 roku, posiadający doświadczenie w zagranicznych ośrodkach tj. Uniwersytet w Perugii (Włochy), Uniwersytet Humboldta w Berlinie (Niemcy) oraz w Polsce w Klinice Zdrowia Matki i Dziecka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadżerek szyjki macicy w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń, Swarzędz oraz Gniezno.

Więcej na temat leczenie nadżerek szyjki macicy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…