Leczenie nadżerek szyjki macicy Gdańsk i okolice

Bezpośrednio w Gdańsku nie dysponujemy placówką wykonującą leczenie nadżerek szyjki macicy, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Gdańska. Leczenie nadżerek szyjki macicy można przeprowadzić m.in. w Urofem Estetica Specjalistyczna Praktyka Lekarska w Poznaniu (247 km od Gdańska) w cenie 500 zł lub w Specjalistyczny Ośrodek Ginekologii, Położnictwa i Leczenia Niepłodności Gravida w Płocku (214 km od Gdańska) gdzie cena za leczenie nadżerek szyjki macicy wynosi 100 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Gdańska - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Gdańska na podstawie cenników z 3 placówek. Najniższa cena to 100 zł za leczenie nadżerki szyjki macicy laserem natomiast najwyższa cena w Gdańsku wynosi do 3900 zł (leczenie nadżerki szyjki macicy chirurgicznie).

Ile kosztuje leczenie nadżerek szyjki macicy w najbliższej odległości od Gdańska?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Gdańska:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nadżerek szyjki macicy najbliżej Gdańska

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 22 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nadżerek szyjki macicy w innych miastach.

Więcej na temat leczenie nadżerek szyjki macicy