Leczenie nadżerek szyjki macicy Warszawa

MapaGinekologow.pl

Warszawa, Łódź, Wrocław i 17 innych miast
9,4 / 10  •  Znakomita
  • Konsultacja ginekologiczna 
    75 zł taniej!

Inne placówki w pobliżu Warszawy

Lekarze wykonujący leczenie nadżerek szyjki macicy w Warszawie

W Warszawie posiadamy w ofercie 8 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 12 różnych placówkach. Usługa leczenie nadżerek szyjki macicy w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa i ginekologa-położnika.

lek. Marta Mączka

ginekolog-położnik, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, ginekolog plastyczny

w Centrum Medyczne Kobieta i Matka

9,3 / 10
lek. Małgorzata Figat

ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w Royal Clinic

lek. Patrycjusz Zieniuk

ginekolog-położnik, endokrynolog

w Royal Clinic

lek. Edyta Baj-Chojecka

ginekolog-położnik, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej

w Royal Clinic

lek. Jacek Szulc

lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, ginekolog-położnik

w Marina MedEstetic

dr hab. n. med. Grzegorz Szewczyk

ginekolog, ginekolog-położnik, ginekolog-onkolog

w Royal Clinic

dr n. med. Małgorzata Kania

ginekolog-położnik, specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości

w Royal Clinic

lek. Agnieszka Gajda-Czerwińska

ginekolog-położnik, lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, uroginekolog

w Klinika OT.CO - Bielany

Leczenie nadżerek szyjki macicy Warszawa - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą leczenie nadżerek szyjki macicy w Warszawie na podstawie cenników z 12 placówek. Najniższa cena to 350 zł za leczenie nadżerki szyjki macicy elektrokoagulacją natomiast najwyższa cena w Warszawie wynosi do 900 zł (leczenie nadżerki szyjki macicy laserem).

Ile kosztuje leczenie nadżerek szyjki macicy w Warszawie?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi leczenie nadżerek szyjki macicy w warszawskich placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen leczenie nadżerek szyjki macicy w Warszawie

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 19 innych miastach. Sprawdź ceny leczenie nadżerek szyjki macicy w innych miastach.

Leczenie nadżerek szyjki macicy w Warszawie - gdzie najlepiej?

Przewlekły stan zapalny dolnego odcinka narządu rodnego jest jedną z przyczyn ubytku nabłonka pokrywającego szyjkę macicy, czyli nadżerki szyjki macicy. Kolejną jej przyczyną są zaawansowane zmiany przedrakowe i rakowe, a także urazy mechaniczne, jak również zmiany zanikowe nabłonka związane z zaburzeniami hormonalnymi (niedobór estrogenów).

Erozja szyjki macicy

Diagnoza nadżerki zwykle następuje w trakcie rutynowego badania ginekologicznego, jednak ocena stadium jej rozwoju wymaga dodatkowych badań tj.: posiew, cytologia czy kolposkopia. Specjaliści Babka Medica Przychodnia NZOZ oferują specjalistyczną diagnostykę oraz nowoczesne i bezbolesne metody jej leczenia, jakich rodzaj zależy od ostatecznej diagnozy. W przypadku niewielkich zmian, oferta obejmuje obserwacje i leczenie farmakologiczne. W dalszym natomiast procesie jej rozwoju, zakres usług przewiduje: koagulację chemiczną, elektrokoagulację oraz  kriokoagulację. Zespół ginekologów tworzy m.in. lek. med. Marcin Zioło, specjalista ginekolog–położnik.

Kompleksową diagnostykę lekarską i laboratoryjną połączoną z profilaktyką chorób nowotworowych oraz leczeniem w zakresie położnictwa i ginekologii oferuje Prywatny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy lek. med. Cezarego Wołyńskiego, specjalisty ginekologa-położnika. W zakresie leczenia nadżerek, oferuje bezbolesne i skuteczne leczenie z zastosowaniem krioterapii, i jak podkreśla, przy prawidłowej cytologii, nie ma zagrożenia wystąpienia raka. Opieka ginekologiczna obejmuje również profilaktykę raka szyjki w zakresie HPV. Oferta Gabinetu obejmuje również leczenie operacyjne.

Nie leczona nadżerka może prowadzić do groźnych powikłań, stąd wskazane jest szybkie i odpowiednie jej leczenie. Nowoczesne metody leczenia nadżerek stosuje również Klinika Junona Medycyna Dla Kobiet wraz z programem profilaktyki raka szyjki macicy, świadcząc m.in. cienkowarstwowa cytologię na podłożu płynnym (LBC). Zakres badań ginekologicznych obejmuje ponadto kolposkopię, biopsje diagnostyczne oraz wycinki celowane. Zespół specjalistów m. in. tworzy dr n. med. Małgorzata Bańkowska specjalista ginekolog-położnik, endokrynolog, zajmująca się również ginekologią dziecięcą.

Krioterapia nadżerki szyjki macicy to oferta Kliniki Invicty, która swoją siedzibę w Warszawie ma na ul. Złotej 6. Metoda stosowana jest w zakresie leczenie nadżerki części pochwowej szyjki macicy, jak również kłykcin sromu i polega na zamrożeniu nieprawidłowych tkanek, doprowadzając je do destrukcji, a następnie odbudowy prawidłowych komórek. Zabieg nie ma przeciwwskazań wiekowych, może być też stosowany u nieródek. Zaleceniem jest wykonanie go zaraz po miesiączce. Kliniki i Medyczne Laboratoria Diagnostyczne  to przede wszystkim kompleksowa oferta medyczna dla kobiet oraz przyszłych mam. Placówka specjalizuje się w leczeniu niepłodności.

Współczesne metody leczenia nadżerek zimnem polegają na miejscowym, kontrolowanym niszczeniu tkanek poprzez ich zamrożenie, a wykorzystanie tych metod w ginekologii odnosi ogromne sukcesy w leczeniu nadżerek narządu rodnego. Usuwanie ektopii metodą kriochirurgiczną, w warunkach ambulatoryjnych stosuje w swojej praktyce również Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Wilmed. Oprócz terapii schorzeń narządu rodnego, placówka świadczy ponadto diagnostykę i profilaktykę chorób nowotworowych narządu rodnego, w tym szczepienia HPV.

Zabiegowe usuwanie nadżerek szyjki macicy metodą kriokoagulacji z użyciem ciekłego azotu wykonują specjaliści Centrum Medycznego Alfa-Lek Lecznica Profesorsko-Ordynatorska, potwierdzając opinię innych lekarzy, że jest to lepsza metoda niż elektrokoagulacja. W przypadku większych zmian w strukturze nabłonka, stosuje się zamrażanie przy użyciu kilku końcówek, co wymaga od lekarza dużego doświadczenia, by nie zamrozić ściany szyjki zbyt głęboko. Okres gojenia trwa do 40 dni. Zabieg wykonuje dr n. med. Viktor Shevchuk, ginekolog, specjalizujący się w USG ginekologicznym.

Pacjenci szukali zabiegu leczenie nadżerek szyjki macicy w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Wołomin, Legionowo, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki oraz Żyrardów.

Więcej na temat leczenie nadżerek szyjki macicy

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…