O specjaliście

Lek. med. Robert Jamont jest specjalistą chirurgii plastycznej i chirurgii dziecięcej, lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu ukończył w 1989 roku, zdobywając dyplom i tytuł lekarza medycyny. Staż podyplomowy odbył w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Żarach. W roku 1995 uzyskał tytuł specjalisty I stopnia z chirurgii dziecięcej, rok później rozpoczął specjalizację z chirurgii plastycznej pod kierownictwem dr n. med. Tadeusza Myczkowskiego w Okręgowym Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu, a w roku 2002 ukończył specjalizację II stopnia w zakresie chirurgii plastycznej. 

Doświadczenie zawodowe de Jamont uzyskał w trakcie pracy w uznanych placówkach medycznych. W 1991 roku rozpoczął pracę na Oddziale Chirurgii Dziecięcej Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze, od 1999 roku przyjmuje pacjentów w Prywatnym Gabinecie Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej w Zielonej Górze, a w roku 2002 rozpoczął pracę w Oddziale Chirurgii Plastycznej i Oparzeniowej Szpitala w Nowej Soli, gdzie w 2010 roku został zastępcą Ordynatora, a od 2013 roku pełni funkcję Ordynatora. Jest członkiem licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS), Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń oraz Europejskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

Osiągnięcia lekarza

Lek. med. Robert Jamont jest lekarzem, dla którego satysfakcja pacjenta oraz jego bezpieczeństwo w trakcie zabiegu stanowią wartości nadrzędne. By świadczyć usługi na najwyższym poziomie i w zgodzie z najnowszymi osiągnięciami chirurgii plastycznej, dr Jamont stale poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności, co osiąga poprzez systematyczne uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych, konferencjach i sympozjach naukowych, organizowanych zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Wśród licznych konferencji i szkoleń, w których brał udział dr Jamont, warto wymienić m.in. kurs naukowo-szkoleniowy „Chirurgia piersi: onkoplastyka i chirurgia estetyczna”, międzynarodową konferencję „Plastic and Reconstructive Surgery of the Breast”, konferencję naukowo-szkoleniową „Współczesne spojrzenie na powiększanie piersi” oraz kurs lipoaspiracji i nieoperacyjnego odmładzania twarzy, dr Jamont był także uczestnikiem 2nd Polish Course on Aesthetic Surgery, warsztatów naukowo-szkoleniowych „Pierś jako problem onkologiczny, rekonstrukcyjny i estetyczny” oraz kursu „Toksyna botulinowa dla zaawansowanych”, zorganizowanego w ramach V Europejskiego Kongresu Medycyny Estetycznej. Swoją wiedzę i kwalifikacje dr Jamont poszerzał też na sympozjach i szkoleniach zagranicznych, m.in. na kursie „Augmentation Mammaplasty” w Madrycie i szkoleniu Inamed Academy w Sztokholmie.

Dr Jamont jest lekarzem, który szeroką wiedzę specjalistyczną i bogate doświadczenie zawodowe umiejętnie łączy z życzliwością, ciepłym podejściem do pacjenta oraz cierpliwością. Pacjenci podkreślają jego profesjonalizm oraz troskę o jak najlepsze efekty zabiegów a także kompleksową opiekę, jaką ich otacza i indywidualne podejście do ich problemów. Miły sposób bycia w połączeniu z fachowością sprawiają, że dr Jamont cieszy się szacunkiem i zaufaniem pacjentów.

Zabiegi, w których specjalizuje się lek. med. R. Jamont

Jako doświadczony specjalista chirurgii plastycznej dr Jamont przeprowadza pełen zakres zabiegów z tej dziedziny. Wykonuje zabiegi korekcyjne w obrębie twarzy, w tym korekcję powiek górnych i dolnych, korekcję kostnej i chrzęstnej części nosa oraz korekcję nosa pourazowego i porozszczepowego, a także zabiegi korekcyjne uszu (korekcja odstających małżowin usznych, zmniejszenie małżowin lub płatków usznych, plastyka płatka ucha i małżowin zwiniętych). Swoim pacjentkom oferuje liczne zabiegi chirurgii plastycznej piersi: powiększanie implantem okrągłym lub anatomicznym, zmniejszenie lub podniesienie, plastykę wciągniętych brodawek sutkowych oraz zabiegi rekonstrukcyjne piersi po mastektomii. Mogą się do niego zgłosić osoby, pragnące pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej i wymodelować sylwetkę: de Jamont przeprowadza u nich zabiegi liposukcji i plastyki powłok brzusznych. Zajmuje się także zabiegami z zakresu korekcji męskich i żeńskich zewnętrznych narządów płciowych: wykonuje zmniejszenie warg sromowych oraz powiększenie penisa przeszczepem własnego tłuszczu.

Dr Jamront przeprowadza także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym peelingi medyczne i mikrodermabrazję korundową, a także mezoterapię, powiększanie ust i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Usuwa problem nadmiernej potliwości przy pomocy iniekcji toksyny botulinowej, którą stosuje także do odmładzania i ujędrniania skóry. Pacjentom, pragnącym pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej ale obawiającym się zabiegu chirurgicznego, dr Jamont proponuje innowacyjny zabieg lipolizy laserowej preparatem Aqualyx, który stanowi doskonałą alternatyw,ę dla klasycznej liposukcji. Oprócz tego przeprowadza plastykę blizn oraz wycięcie zmian skórnych.


Placówki i ceny

Poniżej znajdują się placówki, w których przyjmuje lek. Robert Jamont, wraz z cennikiem usług.

Dr Jamont Chirurgia Plastyczna, Zielona Góra

Dr Jamont Chirurgia Plastyczna

Zielona Góra, ul. Ułańska 5a
9,2 / 10   •   Znakomita   •  140 opinii
lek. Robert Jamont
lek. Robert Jamont
Umów wizytę w Dr Jamont Chirurgia Plastyczna:
 • Konsultacje

  Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej
  Konsultacja z doborem protez - 400 zł
  Konsultacja z wydaniem skierowania do szpitala - 400 zł
  300
 • Chirurgia plastyczna

 • Dermatologia

 • Ginekologia estetyczna


Publikacje

Poniżej prezentujemy publikacje, których treść została zweryfikowana przez lek. Robert Jamont.

Zmniejszenie piersi

Zmniejszenie piersi

Joanna Skiba - Autor Kliniki.pl

Joanna Skiba


Certyfikaty

Lista 23 certyfikatów otrzymanych przez lek. Robert Jamont, potwierdzające kwalifikacje specjalisty.

 • Powiększanie piersi implantami Mentor - uczestnictwo dr Jamonta w sympozjum w Pradze
 • InamedAcademy - certyfikat dla dr Roberta Jamonta odnośnie uczestnictwa w szkoleniu
 • Chirurgia radiofalowa, chirurgia piersi oraz przeszczep tłuszczu z wykorzystaniem komórek macierzystych - certyfikat uczestnictwa dla dr Roberta Jamonta
 • Szkolenie firmy Mentor - mammoplastyka - potwierdzenie udziału dr Jamonta
 • Miękki lifting i nowe techniki w medycynie estetycznej - certyfikat kursu naukowo szkoleniowego dla dr Roberta Jamonta
 • Świadectwo uczestnictwa dr Jamonta w kursie "Chirurgia piersi: onkoplastyka i chirurgia estetyczna"
 • Certyfikat Macrolane dla dr Roberta Jamonta
 • Certyfikat Macrolane dla dr Roberta Jamonta - kurs na temat technik stosowania produktu
 • Certyfikat Innowacja zabiegu HA dla dr Jamonta
 • Sympozjum Peelingi chemiczne w medycynie estetycznej - udział dr Jamonta
 • Adipocytoliza - alternatywa dla liposukcji, modelowanie ciała przy pomocy intralitoerapii, prezentacja preparatu Aqualyx - certyfikat uczestnictwa dla dr Jamonta
 • Dyplom uczestnictwa w krajowym forum rynologicznym dla dr Jamonta
 • Silhouette lift - nowoczesna technika odmładzania - dyplom dla dr Roberta Jamonta
 • Sympozjum Mentor - współczesne spojrzenie na powiększanie piersi (udział dr Robert Jamont)
 • Dyplom uczestnika dla dr Jamonta w krajowym forum rynologicznym
 • Europejski kongres medycyny estetycznej : toksyna botulinowa dla zaawansowanych (dr Robert Jamont)
 • dr Robert Jamont byl uczestnikiem kursu Epidemiologia, panikulopatii obrzękowo-włóknikowo-stwardnieniowej (cellulit)
 • Certyfikat uczestnictwa dr Jamonta w 1-ym polskim kursie chirurgii estetycznej
 • Certyfikat uczestnictwa dr Jamonta w 2-ym polskim kursie chirurgii estetycznej w Gdańsku
 • dr Jamont uczestniczył w warsztatach naukowo - szkoleniowych "Pierś jako problem onkologiczny, rekonstrukcyjny i estetyczny"
 • Chirurgia plastyczna i rekonstrukcyjna - udział dr Roberta Jamonta
 • Dyplom specjalisty drugiego stopnia dla dr Roberta Jamonta
Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…