Kolonoskopia Zielona Góra i okolice

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą kolonoskopie, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 6 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. Kolonoskopie można przeprowadzić m.in. w GOYA Medical - proktologia, flebologia, chirurgia we Wrocławiu (130 km od Zielonej Góry) w cenie 650 zł lub w Szpital Specjalistyczny CDT MEDICUS w Lubinie (78 km od Zielonej Góry) gdzie cena za kolonoskopie wynosi 800 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Kolonoskopie najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą kolonoskopie najbliżej Zielonej Góry na podstawie cenników z 6 placówek. Najniższa cena to 450 zł za kolonoskopia diagnostyczna natomiast najwyższa cena w Zielonej Górze wynosi do 1490 zł (kolonoskopia z usunięciem polipów).

Ile kosztuje kolonoskopie w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi kolonoskopie najbliżej Zielonej Góry:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen kolonoskopie najbliżej Zielonej Góry

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny kolonoskopie w innych miastach.

Więcej na temat kolonoskopie

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…