Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch Zielona Góra i okolice

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (116 km od Zielonej Góry) w cenie 23900 zł lub w Szpital Certus w Poznaniu (105 km od Zielonej Góry) gdzie cena za endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch wynosi 32600 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w 2 placówkach w Zielonej Górze. Najniższa cena wynosi 23900 zł w KCM Clinic, najwyższa to 32600 zł, natomiast średni koszt to 28250 zł.

Ile kosztuje endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch najbliżej Zielonej Góry:

Posiadamy również ofertę w 4 innych miastach. Sprawdź ceny endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch w innych miastach.

Więcej na temat endoskopowe zmniejszenie żołądka Overstitch

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…