USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych Zielona Góra i okolice

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą uSG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 31 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (116 km od Zielonej Góry) w cenie 160 zł lub w Medikor w Poznaniu (105 km od Zielonej Góry) gdzie cena za uSG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych wynosi 250 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Venavita

Poznań, ul. Kurpiowska 8(110 km od Zielonej Góry)
9,3 / 10  •  Znakomita  •  415 opinii

Wizyta przeprowadzona bardzo profesjonalnie. Po zapoznaniu się z objawami lekarz od razu zasugerował prawdopodobną przyczynę ich powstawania, a samo badanie tylko to potwierdziło. Lekarz przesympatyczny i z ogromną wiedzą i doświadczeniem ~ Magda

USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w 31 placówkach w Zielonej Górze. Najniższa cena wynosi 140 zł w Centrum Medyczne ORSMED, najwyższa to 350 zł, natomiast średni koszt to 213 zł.

Ile kosztuje USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych najbliżej Zielonej Góry:

Posiadamy również ofertę w 46 innych miastach. Sprawdź ceny USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych w innych miastach.

Więcej na temat USG Doppler żył / tętnic kończyn dolnych

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…