Odbudowa zęba kompozytem Zielona Góra i okolice

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą odbudowa zęba kompozytem, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 13 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. Odbudowa zęba kompozytem można przeprowadzić m.in. w Medi Art Clinic w Poznaniu (106 km od Zielonej Góry) w cenie 500 zł lub w DENS Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne we Wrocławiu (133 km od Zielonej Góry) gdzie cena za odbudowa zęba kompozytem wynosi 400 zł. W wymienionej placówce odbudowa zęba kompozytem wykonuje chirurg stomatolog. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Odbudowa zęba kompozytem najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury odbudowa zęba kompozytem w 13 placówkach w Zielonej Górze. Najniższa cena wynosi 120 zł w Dental Center Z3, najwyższa to 500 zł, natomiast średni koszt to 311 zł.

Ile kosztuje odbudowa zęba kompozytem w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi odbudowa zęba kompozytem najbliżej Zielonej Góry:

Posiadamy również ofertę w 21 innych miastach. Sprawdź ceny odbudowa zęba kompozytem w innych miastach.

Więcej na temat odbudowa zęba kompozytem

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…