Endoprotezoplastyka całkowita kolana Zielona Góra i okolice

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (116 km od Zielonej Góry) w cenie 15000 zł lub w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (125 km od Zielonej Góry) gdzie cena za endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego wynosi 22000 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w 5 placówkach w Zielonej Górze. Najniższa cena wynosi 15000 zł w KCM Clinic, najwyższa to 22000 zł, natomiast średni koszt to 18470 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego najbliżej Zielonej Góry:

Posiadamy również ofertę w 14 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego w innych miastach.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita stawu kolanowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…