Wybielanie zębów Zielona Góra i okolice

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą wybielanie zębów, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 24 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. Wybielanie zębów można przeprowadzić m.in. w Medi Art Clinic w Poznaniu (106 km od Zielonej Góry) w cenie 600 zł lub w DENTAL cover we Wrocławiu (134 km od Zielonej Góry) gdzie cena za wybielanie zębów wynosi 1100 zł. Wiecej informacji na temat zabiegu można przeczytać tutaj. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Wybielanie zębów najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą wybielanie zębów najbliżej Zielonej Góry na podstawie cenników z 24 placówek. Najniższa cena to 50 zł za wybielanie zębów żelem - jednowizytowe natomiast najwyższa cena w Zielonej Górze wynosi do 2000 zł (wybielanie zębów laserem - jednowizytowe).

Ile kosztuje wybielanie zębów w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi wybielanie zębów najbliżej Zielonej Góry:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen wybielanie zębów najbliżej Zielonej Góry

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

Posiadamy również ofertę w 39 innych miastach. Sprawdź ceny wybielanie zębów w innych miastach.

Więcej na temat wybielanie zębów

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…