Operacja plastyczna uszu Zielona Góra

Lekarze wykonujący operacje plastyczne uszu w Zielonej Górze

W Zielonej Górze posiadamy w ofercie 2 specjalistów, którzy są ekspertami od tej usługi. Lekarze przyjmują pacjentów w 1 różnych placówkach. Usługa operacja plastyczna uszu w Zielonej Górze jest najczęściej wykonywana przez chirurga plastycznego.

lek. Ryszard Nawrocki

chirurg plastyczny

w NawMedica

9,3 / 10
lek. Robert Jamont

chirurg plastyczny, chirurg dziecięcy

w Dr Jamont Chirurgia Plastyczna

9,1 / 10

Operacje plastyczne uszu Zielona Góra - cena

Prezentujemy poniżej ceny związane z procedurą operacje plastyczne uszu w Zielonej Górze na podstawie cenników z 1 placówek. Najniższa cena to 4000 zł za zmniejszenie płatków uszu natomiast najwyższa cena w Zielonej Górze wynosi do 6000 zł (zmniejszenie małżowin usznych).

Ile kosztuje operacje plastyczne uszu w Zielonej Górze?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi operacje plastyczne uszu w Zielona Góra placówkach:

cena minimalna
cena maksymalna

Tabela cen operacje plastyczne uszu w Zielonej Górze

Tabelaryczne zestawienie szczegółowych cen w zależności od metody oraz placówki:

 • Korekcja odstających uszu
  Zielona Góra, Ułańska 5a
  (znieczulenie miejscowe) 1 ucho - 4000 zł

  5000 zł

 • Zmniejszenie małżowin usznych
  Zielona Góra, Ułańska 5a
  (znieczulenie miejscowe)

  od 6000 zł
  do 6000 zł

 • Zmniejszenie płatków uszu
  Zielona Góra, Ułańska 5a
  1 strona - 2000 zł plastyka płatków - 4000 zł (1 strona - 2000 zł) (znieczulenie miejscowe)

  4000 zł

Posiadamy również ofertę w 26 innych miastach. Sprawdź ceny operacje plastyczne uszu w innych miastach.

Operacje plastyczne uszu w Zielonej Górze - gdzie najlepiej?

Najczęstszą procedurą plastyczną, wykonywaną w obrębie uszu, jest korekcja odstających małżowin usznych. Operacji poddają się pacjenci ze względów estetycznych (nie istnieją do niej wskazania medyczne), a polega ona na odpowiednim ustawieniu małżowiny usznej oraz ewentualnym wymodelowaniu niewykształconych elementów chrząstki. Inną popularną operacją plastyczną uszu jest plastyka płatków usznych, która polega na ich redukcji. Obie procedury przeprowadzane są zwykle w znieczuleniu miejscowym. Wśród przeciwwskazań do ich wykonania wymienia się m.in. nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, stany zapalne operowanej okolicy oraz zaburzenia krzepnięcia krwi. Pacjenci po tego typu zabiegach opuścić klinikę mogą już po kliku godzinach. Powrót do pełnej aktywności wynosi około 14 dni, a efekty operacji są stałe (widoczne są już po około 2 tygodniach). Po wszelakich procedurach plastycznych uszu należy je chronić przez kilka tygodni przed wszelakimi urazami.

Plastyka uszu w Zielonej Górze – gdzie można udać się na zabieg

Operacje plastyczne uszu na terenie Zielonej Góry wykonuje lek. med. Robert Jamont, specjalista chirurg plastyczny. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, a doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii Plastycznej i Oparzeń Szpitala w Nowej Soli. Jest członkiem wielu prestiżowych towarzystw medycznych, w tym Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. Udać się do niego można na korekcję odstających małżowin usznych, zmniejszenie małżowin oraz plastykę małżowin zwiniętych. Przeprowadza także zabiegi zmniejszenia plastyki płatków usznych oraz korekcji odstających małżowin usznych nićmi. Jego oferta obejmuje także inne operacje plastyczne w obrębie twarzy, w tym korekcję powiek górnych oraz plastykę nosa (korekcja czubka nosa, korekcja nosa chrzęstnego i kostnego, korekcja nosa pourazowego i porozszczepowego).

W Zielonej Górze operacje plastyczne uszu przeprowadza się także w Specjalistycznym Centrum Medycznym Urolog. Do ośrodka udać się można na operację odstających małżowin usznych oraz na zmniejszenie płatków usznych, wykonywane są tu również procedury plastyczne w obrębie powiek (np. plastyka chirurgiczna powiek górnych) oraz nosa (korekcja nosa kostnego i chrzęstnego, plastyka czubka nosa, korekcja nosa porozszczepowego, plastyka nosa pourazowego).

 

Pacjenci szukali zabiegu operacje plastyczne uszu w pobliżu Zielonej Góry, w miejscowościach: Głogów.

Więcej na temat operacje plastyczne uszu

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…