Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego Zielona Góra i okolice

Bezpośrednio w Zielonej Górze nie dysponujemy placówką wykonującą endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego, natomiast możemy zaproponować wykonanie zabiegu w jednej z 5 innych klinik z okolicy Zielonej Góry. Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (116 km od Zielonej Góry) w cenie 13000 zł lub w Medicus Bonus Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska (125 km od Zielonej Góry) gdzie cena za endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego wynosi 22000 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Kliniki.pl.

Endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego najbliżej Zielonej Góry - cena

Prezentujemy poniżej ceny procedury endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w 5 placówkach w Zielonej Górze. Najniższa cena wynosi 13000 zł w KCM Clinic, najwyższa to 22000 zł, natomiast średni koszt to 17660 zł.

Ile kosztuje endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w najbliższej odległości od Zielonej Góry?

Poniższy wykres przedstawia wizualnie minimalne i maksymalne ceny najpopularniejszych metod w ramach usługi endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego najbliżej Zielonej Góry:

Posiadamy również ofertę w 12 innych miastach. Sprawdź ceny endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego w innych miastach.

Więcej na temat endoprotezoplastyka całkowita cementowa stawu biodrowego

Wpisz zabieg, miejscowość, klinikę lub lekarza…